Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אשמח לעצות בקניית רכב משפחתי יד2

erangree
שימו לב! השרשור הזה בן 5299 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

אשמח לקבל עצות לגבי איזה רכב לקנות. אני מעוניין ברכב משפחתי ת. הילוכים ידנית, מסגרת תקציב: 20 אלף עם אפשרות לגלוש ל-25-30 (בהנחה שצריך עוד כ-5 א' ליישר קו). לא פולסווגן.

החשיבויות מבחינתי ע"פ עדיפות: 1. אמינות (שלא יבקר כל יומיים במוסך) 2. צריכת דלק. 3. קלות טיפול ותיקונים עצמית.

לא חשוב: פחחות, צבע, עיצובים וכו'.

שימוש: בעיקר נסיעות בינעירוניות קצרות (כרבע שעה פעמיים שלוש ביום) עם נסיעות ארוכות יותר בסופי שבוע (כשעה).

יש לי פג'ו 205 שנת 96 שאני מאוד מתקשה להיפרד ממנה ומבחינת אשתי היא תימכר מחר בבוקר כי התחילו קצת בעיות לאחרונה (ואנו גם מתרחבים), אבל הייתי מאוד מרוצה עד כה ב-4 שנים שהיא אצלנו.

ברגע שאנעל על 2 או 3 מודלים אארוב בשקט למציאה באתרי היד2.

תודה רבה מראש למי שיוכל לעזור! ותודה על האתר!

ערן

אם תצעק הם כבר לא ישמעו... :shock:

כשכלבים קטנים עושים צל גדול סימן שצריך להיזהר מהקקי שלהם.. :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהתאם לדרישותיך לא אחדש ואמליץ על רכבים יפנים שקלים יחסית לאחזקה הן צבחינת עלות תיקונים והן מבחינת זמינות חלפים:

סובארו גרנד לאונה אימפרזה.

מאזדה לנטיס.

דייהטסו שרייד קלאסיק (לא בטוח שיש ידני)

טויוטה קורולה.

רק תצליח למצוא אחת שטופלה כראוי ואתה מסודר.

בהצלחה.

DOMO2

WELLCOME TO THE END OF THE WORLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהתאם לדרישותיך לא אחדש ואמליץ על רכבים יפנים שקלים יחסית לאחזקה הן צבחינת עלות תיקונים והן מבחינת זמינות חלפים:

סובארו גרנד לאונה אימפרזה.

מאזדה לנטיס.

דייהטסו שרייד קלאסיק (לא בטוח שיש ידני)

טויוטה קורולה.

רק תצליח למצוא אחת שטופלה כראוי ואתה מסודר.

בהצלחה.

תודה רבה! יש המלצה ספציפיית מכל אלו מבחינת אמינות או צריכת דלק?

שוב תודה!

אם תצעק הם כבר לא ישמעו... :shock:

כשכלבים קטנים עושים צל גדול סימן שצריך להיזהר מהקקי שלהם.. :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5299 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...