Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אופל זאפירה דיזל - אמינות ואחזקה

vladclar
שימו לב! השרשור הזה בן 5338 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

לאחר חיפוש של חוות דעת על הרכב הזה (ללא הצלחה ),

יש לי כמה שאלות.

1. האם מישהו מכיר את הרכב, את הבעיות (לדוגמא - משאבת הזרקה זהה לאסטרה דיזל ויקרה מאוד לשיפוץ, האם נכון?)

2. האם הרכב חיסכוני בדומה לאסטרה DTI?

3. האם ישנה בעיה להשיג חלפים? (אני יודע שמדובר ב UMI, שזה יכול להיות יקר).

4. האם הסיבה למספר מצומצם של הרכבים האלה רק המחיר המופרז שהיה להם בסוכנות (זכור לי, 170 אלף ש"ח), או שיש משהו מעבר לזה?

5. האם הרכב הזה יכול להתאים ל:

משפחה של 6 נפשות (הילד הגדול בן 9 )+ עגלת תינוק גדולה,

33 אלף ק"מ בשנה, כולל עליות לירושלים.

האם הרכב שווה עכשיו קניה בתור משומש (מודל 2004 עולה בסביבות 55 אלף ש"ח) או שיש אופציות אחרות, עדיפות בתקציב הזה.

תודה למי שמוכן לעזור.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב נדיר בארץ. דווקא מכונית לא רעה בכלל. מתאימה בהחלט למשפחה מרובת ילדים. על אמינות קשה לדעת. לא זכור לי אם הגיע מנוע דיזל (אני זוכר שיש 1.8 ו-2.2) אבל אם כן, אז הוא בהחלט חסכוני. חלפים - אולי תתקשר למוסך UMI?

יש מעט מאוד יחידות מאותה סיבה שיש מעט מאוד אופל חדשות על הכביש - UMI לא יודעים איך למכור אותן.

בתקציב יש עוד אופציות כמו רנו סניק, סיטרואן פיקאסו וכדומה. אבל אם מצאת זפירה טובה - זו בהחלט קנייה מעניינת.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף לדעתי של סרוניס. באירופה מדובר באחד המיניוואנים הנפוצים.

לדעתי זה אותו הדיזל כמו באסטרה, על כל המשמעויות.

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב בהחלט חסכוני.

נסעתי באירופה בזפירה דיזל כשרוב הנסיעה על כבישים מהירים, כ 130 קמ"ש והצריכה הממוצעת היתה 16.5 ק"מ\ל' . שזה טוב מאוד.

מוזר שבערך באותו פרופיל נסיעה צריכת הדלק של יאריס דיזל היתה 1:14.5 .

כמובן שהרכבים היו ידנים.

יהודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההבדל בצריכה יכול לנבוע מנפח המנוע ואופי המנוע. זה בדיוק כמו שהצריכה של קורולה 1600 אוטומט לא תהיה זהה לצריכה של מאזדה 3 1600 אוטומט.

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההבדל בצריכה יכול לנבוע מנפח המנוע ואופי המנוע. זה בדיוק כמו שהצריכה של קורולה 1600 אוטומט לא תהיה זהה לצריכה של מאזדה 3 1600 אוטומט.

שטח החתך הגדול של המיני-וואן זאפירה מכביד על המנוע במהירות בינעירונית כזו , לעומת שטח החתך הקטן של היאריס. אם היה בהם אותו מנוע (ויחס תמסורת הגיוני) ברור שהזאפירה היה צורך יותר דלק.

כנראה שטויוטה עדיין טעונה שיפור במנועי דיזל ( או שמשהו היה דפוק באותו היאריס)

יהודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5338 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...