Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוויות מניסיון קניית רכב, או בקיצור "כולם שקרנים", כולל לובינסקי טרייד

eyalzo
שימו לב! השרשור הזה בן 4608 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יצאתי לשוק. אחרי כמה שנים עם רכבים חדשים בלבד, החלטתי להחליף את הרכב השני (סקסו יד ראשונה) שלי ברכב בגודל ראוי למשפחה גדולה. אני מנסה כבר כבר כמה ימים למצוא מוכר אחד צדיק שלא ישקר לי עוד בשלב הגישושים בטלפון. אבל זה בלתי אפשרי!

התחלתי מאתר winwin. מודעה אטרקטיבית לרכב שמאד רציתי. הבנאדם ענה לי בטלפון המום. אמר שהוא לא מוכר, ושהסיר את המודעה כבר לפני חודש, כי נמאס לו מנודניקים שמתקשרים ורק לוחצים עליו להוריד במחיר. האתר לא מוריד את המודעה, כנראה כדי להיראות רציני, כלומר עם היצע גדול.

הבנתי שהאתר לא רציני, אז עברתי ליד2. הראשון נשמע נחמד, אבל כששאלתי מי רשום כבעלי הרכב, הוא אמר "הבת של הבוס שלי". שאלתי מה הקשר שלו לאוטו, והוא התחיל להתעצבן ולהגיד שזה לא ענייני. אז טרקתי. גם סוחר וגם שקרן?

אז שברתי לכיוון של טרייד אין. למרות חוויות קשות מהעבר עם רכב שקניתי בלובינסקי, ניסיתי אותם. אמרו פה הרבה בפורום שהם מלאכים, אז אמרתי לעצמי שאפשר לתת להם עוד הזדמנות.

עשיתי להם תרגיל פשוט. חיפשתי את אותו פרופיל רכב בשני סניפים. שני אנשי מכירות, אחד מחיפה והשני מפתח-תקוה, נתנו לי את אותו מספר רכב בדיוק, ואמרו שהוא אצלם בסניף ברגע זה, ואני מוזמן לראות!!! את האיש מהמרכז שאלתי אם אפשר להעביר את הרכב לחיפה, אז הוא אמר שזה רק אם אפתח הזמנה מסודרת. רוצים עוד? בחיפה רצו שלושת-אלפים יותר, תוך התעקשות שזה מחיר המחירון. ומה הכי נחמד? שני אנשי המכירות אמרו שהרכב "נקי, ללא תאונות או תלונות לקוח". אמרו מפורשות שאני יכול להוציא תדפיס מלא במוסך לפי מספר הרכב. אז טרחתי וביצעתי. שומו שמים! הרכב עבר תאונה שדרשה (בין היתר) החלפת מכסה מנוע. הוא ביקר במוסך כמה פעמים ביוזמת הלקוח, והוחלפו ו/או נוקו כמה חלקים המעידים על גמגום ו/או כיבוי הרכב בנסיעה, ועוד שלל תקלות.

בקיצור, איזה גועל...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 37
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

חוויות דומות גם אני עברתי לאחרונה בחיפוש אחר רכב יד 2.

לצערי הדרך היחידה כיום בה ניתן לקנות רכב יד 2 בלי שירמו אתכם היא לקנות מקרובי משפחה או מחברים בלבד.

Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers

:-):arrow::idea:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתה פה חוות דעת לא רעה על הטרייד אין של קרסו.

אני לא יודע אם זה רלוונטי לגבי הרכב שאתה מעוניין לקנות. אבל אולי תנסה.

חות מזה, זה נכון שיש הרבה נוכלים, אבל אני מאמין שנשארו עוד כמה אנשים ישרים במדינה הזו.

נשמע כאילו ויתרת על WINWIN מהר מידי, אחרי ניסיון אחד שלילי.

קניית רכב דורשת סבלנות, אין מה לעשות.

יואב

יואב :arrow:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדרך היחידה כיום בה ניתן לקנות רכב יד 2 בלי שירמו אתכם היא לקנות מקרובי משפחה או מחברים בלבד.

לא הגזמת בכלל. מילת המפתח היא סבלנות, ואפילו אם בדרך דורכים כמה פעמים בחרא (ראה ערך סוחרים וכדומה) לא להתייאש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא כולם שקרנים- סטטיסטית זה לא אפשרי.

ביד שתיים צריך לחפש ולמצוא את האנשים הפרטיים שמוכרים כמוני כמוך.

את כל הרכבים שלי מכרתי דרך יד 2 וגם את רובם קניתי באותה הדרך.

מנסיוני ניתן למצוא רכבים דרך סוכניות הרכב עצמן.

עידן

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד אחד. הרגע סיימתי שיחה עם המוסך של עוד מועמד. הבנאדם אמר שהאוטו בובה, ואני יכול לשאול במוסך שלו.

מזל שהם יותר ישרים ממנו. הוא כנראה לא חשב שאטרח להוציא תדפיס מלא. בקיצור, אוטו יד ראשונה 77 אלף, אבל עשה ראש מנוע אחרי שהתחמם, וגם עשה תאונה קלה. לאחרונה קיבל הצעת מחיר לאיזה חלק, ולא החליף אותו!

מזל שאפשר היום לעשות הכל בפקסים, מחשבים וטלפונים. לפחות לא בזבזתי נסיעה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סבלנות זה שם המשחק,אני לא ממש מעוניין לקנות אותו בזמן הקרוב אבל בהחלט מתעניין בזה ויודע שזה מה שחשוב ולא לקפוץ על כל מציאה שיש.

יש איזה מישהו שרוצה לקחת אותי כ"בן חסות" ולהיות המאסטר שלי למכוניות וללמד אותי כל מה שהוא יודע?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כדאי לך להנמיך ציפיות ולהבין שהרוב המכריע של המכוניות שנוסעות חמש שנים על הכביש עברו תאונה אחת לפחות במהלך חייהן, ואם תיקנו את הדרוש תיקון (בעיקר אם זו תאונה שתוקנה ע"ח הביטוח, ולא במוסך הסדר) אין לך סיבה לדאוג.

Peugeot 406 2L turbo 1998 Škoda Octavia RS 245 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מילת המפתח כמו שרשמו כאן אחרים היא סבלנות.

בתור אחד שברגע זה מוכר רכב ביד 2,אני יכול לספר לך גם את הצד השני של המתרס-הקונים,לא בדיוק מלאכים ואנשים בעלי הבנת הנשמע או הנקרא או הדיבור:lol:

גם אני כמו רוב האנשים קניתי ומכרתי דרך יד 2 רכבים,צריך המון סבלנות וגם קצת מזל,כי על הרכבים הטובים באמת יש המון מתחרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד היום את שני הרכבים שקניתי

קניתי דרך אנשים שהכרתי במועדוני הרכב של אותו רכב

אלה האנשים הכי אמינים, ושם אפשר למצוא את המכוניות הכי שמורות בשוק

מכיוון שהאנשים שם הם אנשים שבאמת אוהבים את הרכב שלהם ושומרים עליו כראוי

הכל תלוי איזה רכב אתה קונה כי אין הרבה מכוניות שיש להם מועדון מסודר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שומו שמים! הרכב עבר תאונה שדרשה (בין היתר) החלפת מכסה מנוע.

לאחרונה קיבל הצעת מחיר לאיזה חלק, ולא החליף אותו!

במיקרה שלך צריך יותר סבלנות מאשר בדרך כלל.

קיבל הצעת מחיר ולא החליף? אולי היה יקר מדי והוא כן החליף במוסך אחר,לא מורשה יבואן (אותו החלק רק בחצי מחיר).

שומו שמיים, החליפו מכסה מנוע!:shock:

לפעמים אחרי מכה קטנה צריך להחליף - זה לא משפיע על הבטיחות, לרוב גם לא נרשמת ירידת ערך.

ועוד משהו - יהיה לך קשה במיוחד למצוא רכב, שבמהלך תקופת האחריות לא נכנס למוסך מיוזמתו.

לפעמים, קרוב לסיום האחריות מכניסים את הרכב למוסך עם תלונה על מצבר, מזגן ועוד - כדי לנצל את האחריות (אחרי 3 שנים המצבר חלש, כדאי להוסיף גז למזגן...).

לפעמים המוכר גם לא יזכור את כל הדברים הקטנים שאיתם הגיע למוסך (במיוחד אם לא שילם מכיסו על התיקון :lol:).

לכן אולי כדאי לך להתמקד בדברים שהם באמת רציניים בשיקול לפסול רכב כזה או אחר.

כנראה עוד לא פגשת רכב "ללא תאונות" שחיברו שילדות של שני רכבים, "יד ראשונה" שהיא כבר שלישית (רק עברו ידיים במשפחה),

קילומטראז' שהלך אחורה באיזה 100- 120 אלף ק"מ.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד אחד. הרגע סיימתי שיחה עם המוסך של עוד מועמד. הבנאדם אמר שהאוטו בובה, ואני יכול לשאול במוסך שלו.

מזל שהם יותר ישרים ממנו. הוא כנראה לא חשב שאטרח להוציא תדפיס מלא. בקיצור, אוטו יד ראשונה 77 אלף, אבל עשה ראש מנוע אחרי שהתחמם, וגם עשה תאונה קלה. לאחרונה קיבל הצעת מחיר לאיזה חלק, ולא החליף אותו!

מזל שאפשר היום לעשות הכל בפקסים, מחשבים וטלפונים. לפחות לא בזבזתי נסיעה.

איך בדיוק הוצאת תדפיס היסטוריה מלא בלי אישור של הבעלים? למוסך אסור לספק לך תדפיס כזה בלי אישור שלו.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא כולם שקרנים , אני מוכר כעת רכב שנת 2000 ללא תאונות מנוע בריא וחזק גיר מצויין ומזגן פגז. כשאני מתחייב לשלם את הבדיקה במידה ומתגלות תאונות בעיות גיר או מנוע לא תקין , אז שואלים אותי אם אני סוחר :evil: ... אז אם עוד לא ברור - אני לא סוחר והאוטו באמת סבבה. קניתי ביולי ואני מעוניין להחליף באוטו גדול (מה קרה אסור ? :?)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4608 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...