Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אחיזת כביש נמוכה בצומת בין נווה ירק למחלף ירקון - רעיונות ?

ariel:-)
שימו לב! השרשור הזה בן 7354 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נתקלתי בצומת שבה אחיזת הכביש מאוד נמוכה.

הצומת נראת בסדר, העיקול קצת חריף מ90 מעלות, לא נראה שיש איזשהו חומר על האספלט (שמן ושאר ירקות), השיפועים בנוהל מע"צ רגיל (אין). התופעה קיימת תמיד אך כמובן מתחזקת כשהכביש רטוב.

מדובר על הצומת הראשונה בכביש 40 ממחלף ירקון לצפון (לנווה ירק). גם הפנייה ימינה לכביש לנווה ירק (גם כן 40) וגם הפנייה מכיוון נווה ירק שמאלה לירקונים.

מישהוא חקר פעם את הצומת והגיע למסקנות?

תודה

אריאל :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצומת נראת בסדר, העיקול קצת חריף מ90 מעלות, לא נראה שיש איזשהו חומר על האספלט (שמן ושאר ירקות), השיפועים בנוהל מע"צ רגיל (אין). התופעה קיימת תמיד אך כמובן מתחזקת כשהכביש רטוב.

מדובר על הצומת הראשונה בכביש 40 ממחלף ירקון לצפון (לנווה ירק). גם הפנייה ימינה לכביש לנווה ירק (גם כן 40) וגם הפנייה מכיוון נווה ירק שמאלה לירקונים.

תודה

כן, החלקות מעולות, צריך להזהר מאי-התנועה כאשר פונים ימינה(לנווה ירק) או שלא לעוף מהכביש כשפונים שמ'(למחלף ירקון) :wink:

עמית

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נתקלתי בכיכר שבה האחיזה מאוד נמוכה.

זאת הכיכר הגדולה של מכבים, למי שמכיר. האספלט שם חלק מאוד והכיכר מספיק גדולה בשביל לקחת כל מקדם בטיחות אפשרי. מדהים אבל ניתן שם לשחק עם הזנב גם בלי לעזוב את הגז. נותנים גז בעוצמות משתנות ומשחקים עם ההגה והרכב נמצא באופן קבוע בהחלקה של הציר האחורי - ממש מרגיש כמו הנעה אחורית! אני מוכן להתערב שעם הנעה אחורית אמיתית אפשר בקלות לקחת את כל הכיכר בדריפט אחד גדול.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני צומת ירקונים בפ"ת יש את אייס,אוטו דיפו , אופיס דיפו , המרכז הגדול שם, בכל אופן בכניסה לשם יש כיכר... (פעם היה בהמשך הום סנטר ולפעמים יש שוק) , לכיכר הזו, איזו מהירות שלא תבואו, יום גשם \ שמש \ מעונן חלקית , תמיד תחליקו... ובאתי שם עם 6 רכבים שונים במשך החיים שלי עם כל אחד עם מצב הצמיגים \ אחיזה שלו , ואפעם לא הצלחתי פשוט לעשות את הכיכר בלי להחליק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זאת הכיכר הגדולה של מכבים, למי שמכיר. האספלט שם חלק מאוד והכיכר מספיק גדולה בשביל לקחת כל מקדם בטיחות אפשרי. מדהים אבל ניתן שם לשחק עם הזנב גם בלי לעזוב את הגז. נותנים גז בעוצמות משתנות ומשחקים עם ההגה והרכב נמצא באופן קבוע בהחלקה של הציר האחורי - ממש מרגיש כמו הנעה אחורית! אני מוכן להתערב שעם הנעה אחורית אמיתית אפשר בקלות לקחת את כל הכיכר בדריפט אחד גדול.

רוני

יווו גם אני רוצה :) , איפה זה ואיפה אשקלון, כל כיכר בגודל גלגל ים, אין אפשרות כאן לשחק בכלל עם הרכב, ואם כבר מנסים הסיכוי דיי גדול לגמור בקיר, אין כאן מגרשים לשטויות הללו.

למרות שלפני יומיים חבר שלי עשה את אחד ה 180 הכי מדליק שעשיתי איי פעם באמצע הכביש (לא היו רכבים , אמצע הלילה ומהירות נמוכה יחסית) אבל היה חלק כמו בספרים. איך גולף לפעמים מפתיעה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה

כן, הפנייה ימינה בצומת ירקונים - אחת היותר חלקות על רטוב. יצאלי לעשות שם 3-2 גליצ'ים. אבל לפחות הייתי מוכן לזה. אני מאמין שיש אנשים שיצאו מהפנייה הזו עם אירוע לב :wink:

יש גם את הפנייה ימינה בצומת מורשה לבאים בכביש 4 מדרום ופונים לכביש 5

לכוון מזרח. חלקה מאוד על רטוב. רק ששם יש יותר שטח מילוט בדמות 3 נתיבים משמאל (אם אין שם מכוניות).

חוץ מזה שהפניות האלה מאוד מסוכנות, הם מבחן אמיתי לרמת השליטה

בתת-היגוי\היגוי יתר במצבי הפתעה. כשאנחנו נכנסים מהר לפנייה ואולי גם

עושים איזה פרובוקציה כדי להחליק קצת, אז אנחנו גם מוכנים לביצוע התיקון

הנדרש. אבל כשזה בא בהפתעה (במקרה זה מע"ץ היא המפתיעה) אז

האינסטינקטים שלנו פועלים.

ממה שהבנתי מאנשים שיצאו ממצבי הפתעה כאלה (אלה שיצאו מהם בכל מקרה), הם לא ממש זוכרים מה הם עשו כדי לצאת מהמצב.

מניסיון אישי אני יכול להגיד שככל שהצלחתי לשנות אינסטינקטים (למידה ותרגול) כך יכולתי לשחזר יותר טוב את מה שעשיתי כדי לצאת ממצב הפתעה\חירום מסוים.

אולי אני סובייקטיבי אבל לדעתי רמת "השחזור" הזאת היא מדד טוב לרמת שיפור האינסטינקט. לדוגמה מי הצליח לתת גז כשהזנב הפתיע אותו ונעילה נגדית כבר לא עזרה, ומי שכן הצליח - עד כמה הוא זכר שזה מה שהוא

עשה וזה מה שהציל אותו מספין או תעלה מלאה מים בצד הדרך :wink:

ומתבקשת השאלה מי מכם הצליח לצאת ממצב מפתיע וזוכר מה הוא עשה ??

רגע, על מה השרשור פה ? אה, הפנייה ההיא.

anyway נדמה לי שיש איזה אתר של מע"ץ שאפשר לדווח שם על מפגעים כאלה. נראה לי שבזמן האחרון הם מתייחסים קצת יותר ברצינות לדברים האלה.

פוקוס 2002 2.0 אוט'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוני

יווו גם אני רוצה :) , איפה זה ואיפה אשקלון, כל כיכר בגודל גלגל ים, אין אפשרות כאן לשחק בכלל עם הרכב, ואם כבר מנסים הסיכוי דיי גדול לגמור בקיר, אין כאן מגרשים לשטויות הללו.

למרות שלפני יומיים חבר שלי עשה את אחד ה 180 הכי מדליק שעשיתי איי פעם באמצע הכביש (לא היו רכבים , אמצע הלילה ומהירות נמוכה יחסית) אבל היה חלק כמו בספרים. איך גולף לפעמים מפתיעה :)

סע לחלק הצפוני , עד ל-GOLF VILLAGE. כמה וכמה ככרות , מלאות בחול , איזור נטול אנשים , בתים ,גדרות ,עמודים ושאר מרעין בישין ...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני צומת ירקונים בפ"ת יש את אייס,אוטו דיפו , אופיס דיפו , המרכז הגדול שם, בכל אופן בכניסה לשם יש כיכר... (פעם היה בהמשך הום סנטר ולפעמים יש שוק) , לכיכר הזו, איזו מהירות שלא תבואו, יום גשם \ שמש \ מעונן חלקית , תמיד תחליקו... ובאתי שם עם 6 רכבים שונים במשך החיים שלי עם כל אחד עם מצב הצמיגים \ אחיזה שלו , ואפעם לא הצלחתי פשוט לעשות את הכיכר בלי להחליק.

אני עושה אותה יום יום והיא דווקא בסדר גמור ואני נוהג בניסאן סאני שתת היגוי בה מקבלים גם בחניה.

הפנייה לרחוב אחוזה ברעננה לבאים מכיוון דרום חלקה מאוד.

ירון אדרי - 050-6565666

מדריך ומאמן ספורט מוטורי

מנהל מקצועי ספורט מוטורי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה

זה אתה שמוריד שם את העמוד באופן קבוע :?:

אפילו עכשיו הוא במצב של אחרי תאונה...

:wink:

Finger's gonna kill me.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה

זה אתה שמוריד שם את העמוד באופן קבוע :?:

אפילו עכשיו הוא במצב של אחרי תאונה...

:wink:

דווקא זה הסיבוב האהוב עליי, אני עובר בו כל יום בדרך חזרה מהעבודה ורק מקווה שלא יהיו רכבים בצומת..

בכל אופן לי נראה שהאחיזה שם סבירה ולא בעיתית

גולף GTI סטנדרטית....כמעט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7354 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...