Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הסרת שיער בלייזר באיזור הדרום

sorvall
שימו לב! השרשור הזה בן 5331 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שנה טובה לכולם.

אני מחפש מקום באיזור הדרום, אשדוד - אשקלון, שעושה הסרת שיער בלייזר.

ממה שהתרשמתי מגוגל, על כל ממליץ יש שניים שקוטלים ושכל העסק דיי פרוץ.

נא דווחו מניסיונכם היכן כדאי והיכן לא כדאי (מכון. לא איזור בגוף!).

מה צריך לשאול ועל מה להקפיד כשאני עושה סקר שוק?

תודה רבה.

"יושב לי כאן ומחכה לך, כמו עורב על עץ. ולא חבל לך על תפוח, שנפל והתפוצץ. הרחוב ריק, הלילה קר הגשם כבר שטף את כולי. אני יבש כמו מדבר, הרסת אותי שברת לי את הכלי." (תמוז)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מאיזור ירושלים, אבל אני יכול לאמר לך שלעולם יותר אני לא אשלם מראש על טיפולים, אלא תשלום על כל טיפול, אני כרגע עושה אצל רופא פרטי בירושלים ומשלם לו על כל טיפול, אני בשלבים סופיים (כבר חלק למעט פה ושם כמה ניצנים).

טיפים שאני יכול לתת לך:

א. לא לשלם מראש על כל הטיפולים חפש מקום שמוכן לקבל תשלום על כל טיפול (200-300 שקלים לטיפול זה בסדר)

ב. סבלנות אל תחשוב שאחרי 2-3 טיפולים נגמר הסיפור.

ג. זה כואב! תלוי כמה צפיפות יש אצלך, אם יש הרבה זה כואב מאוד, שלא ימכרו לך לוקשים לא מתרגלים לכאב הזה.

ד. תבקש לראות את המכונות, המכונה הטובה זה "לייט-שיר", תראה שהמכונות שלהם חדשות יחסית ולא ענתיקות מצהיבות שראו ימים טובים יותר, כל מיכשור אחר שמזכיר יותר מכונת תפירה יהיה בדיחה.

אני רק אקדים תרופה למכה, ואומר לכל אלו שיגידו "גבר צריך שיער על הגוף", אז אני אגיד לכם שזה נכון, אבל לפעמים יש איזורים שלא צריך להיות או שיש יותר ממה שאתם רוצים, כל אחד עושה מה שנוח לו.

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תרגיעו שניכם:-D

itzik901 תודה רבה על התשובה המפורטת.

200-300 זה סדר גודל לטיפול?

זה הולך לפי זמן או גודל האיזור המטופל?

תודה רבה.

"יושב לי כאן ומחכה לך, כמו עורב על עץ. ולא חבל לך על תפוח, שנפל והתפוצץ. הרחוב ריק, הלילה קר הגשם כבר שטף את כולי. אני יבש כמו מדבר, הרסת אותי שברת לי את הכלי." (תמוז)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...