Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התרשמות ראשונית מה-B4 החדשה והלאנסר ראלי ארט

drivemaster
שימו לב! השרשור הזה בן 5333 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז ככה.

ביום ראשון ביליתי 12 שעות מאחורי ההגה של הB4 החדשה. (2.0 ליטר, הגרסה הזולה ביותר)

במבט חיצוני הB4 החדשה נראית גדולה יותר ומרשימה יותר, אך יחד עם זאת נראית ספורטיבית וחדה פחות המדור הקודם.

וכך גם היא מתנהגת..

בעקומות מהירות היא מרגישה בבית. מתנהגת טוב מאוד. שומרת על קו אחיד בלי נדנודי מרכב ובעלת אחיזה גבוהה.

בקטעים קצת יותר "טכנים" (בית אורן לדוגמה) היא מתחילה להשבר תחת הלחץ והעומס המופעל עליה.

יש נטיה מובהקת לתת היגוי! היא פשוט רכה מידי לנהיגה ספורטיבית! (לעומת הדור הקודם).

עיצוב הפנים הוא עליית מדרגה רצינית.

הכל נוח ונגיש לנהג.

מושב עם כוונון חשמלי (לנהג בלבד), שליטה על הרדיו מגלגל ההגה, בקרת שיוט, מערכת סטריאו עם איכות לא רעה בכלל ועוד..

לגבי המושב יש לי תלונה אחת. בכל פעם שהפניתי את ההגה, המרפקים שלי פגעו בדפנות המושב. לדעתי זאת הנדסת אנוש הלוקה בחסר.

הגיר הרציף עובד מאוד מהר ובצורה יעילה. משהו שפגם בחיבור עם האוטו, זאת העובדה שמנופי השליטה בהילוכים מקובעים להגה ומסתובבים יחד איתו.

היו כמה פעמים שהעלתי הילוך במקום להוריד ולהיפך. אין אפשרות שליטה ממוט ההילוכים.. עוד חוסר מחשבה..

את היום קינחנו ממש במקרה, בשדה התעופה הנטוש (והנעול, למי שמתעניין! היה איתנו מישהו שמכיר מישהו שמכיר..) שבקרית שמונה.

הרגשתי כמו ג'רמי קלארקסון המרוקאי (רק חצי, השני פולני- חייב איזון).

סלאלום פתוח ב160 קמ"ש! החלקות במהירויות שעולות על 160 קמ"ש. את האמת פה הרכב הפתיע לטובה! דווקא במקומות האלו (בעיקר בסלאלום) השלדה ומערכת ההנעה עושות עבודה נפלאה.

רק דבר אחד פגם לי בכיף. מערכת בקרת האחיזה.

המערכת מתנתקת באופן מלא עד הרגע שנוגעים בדוושת הברקס. ואז היא נכנסת ומסרסת את הכל.

מצד אחד זה מאוד בטוח ומשרת את הרכב לצרכיו. אך זה הקשה לדייק בהחלקה ולמקמם את הרכב בדיוק איפה שרוצים.

אך זה קטנוני להזכיר את זה, כי זהו לא ייעודו של הרכב!

בסה"כ הרכב כרכב מנהלים, נעים ונוח ויעשה את העבודה(נסיעות ארוכות מהמשרד לבית) בצורה טובה ויעילה, אך בניגוד לדור הקודם, הוא לא יספק למנהל "הספורטיבי" ריגוש מיוחד או פרץ אדרנלין.

הוא שקט, משרה ביטחון, מרשים במראה ומאובזר כראוי.

אם אני הייתי עומד לפני רכישת רכב בסגמנט הזה, הייתי בודק אם נשארו רכבים מהדור הקודם.. ואם כבר אז את ה2.5 ליטר (כמובן שיש העדפה ל SPEC B אך המחיר כבר משמעותית גבוהה.)

ועכשיו לחלק המעניין8)

המיצובישי לאנסר RALLY ART!!

הנסיון שלי עם הרכב לצערי קצר מידי בשביל לתת חוות דעת מפורטת. (4 הקפות במסלול בנחשונים).

אך ממה שכן הספקתי להרגיש, אני יכול להגיד שזאת מכונה מ-ד-ה-י-מ-ה!!

אני מאוהב!

הרכב מאוזן ומדוייק!

נטייה לתת היגוי כשנכנסים לסיבוב תחת עומס, אך כל עוד עובדים נכון הרכב פשוט זורם!

היא גם לא ממהרת להוציא את הזנב! שמצד אחת זה טוב ובטוח, אך מצד שני פחות כיף.. (משהו שכן חשבתי שיקרה בגלל הדיפרנציאלים)

המנוע מדהים! לא נתקלתי לרגע במחסור של כוח זמין. (הייתי עם עוד שני נוסעים ברכב ועם מזגן פועל!)

הגיר הרובוטי כפול המצמדים עובד מהר מאוד ויעיל מאוד!

פה יש אפשרות גם לתפעול ממוט ההילוכים וגם מהמנופים שנשארים קבועים ולא מסתובבים עם ההגה.

אין לי שום ספק שבכבישים מאתגרים, הרכב יפרח ויראה באמת למה הוא מסוגל!

הדבר הרע היחיד שאני יכול להגיד, הוא שהברקסים דורשים לחיצה חזקה מידי כדי להאט את הרכב בצורה אפקטיבית. זה אומנם נותן המון רגש ומשחק בחלק הראשון של הלחיצה, אך זה מערער את הביטחון בבלימות מאוחרות.

זהו בינתיים..

מצורפות כמה תמונות של הB4 מהמנחת ושל הראלי ארט.

הכבאית היא מסוג "מגירוס דויטש" שנת 62 עם 30.000 ק"מ!! קיבלנו גם סיבוב עליה (כנוסעים)

עודד.

Picture 002.jpg

Picture 026.jpg

Picture 031.jpg

Picture 035.jpg

RACING! Because football, baseball, bowling & golf only require ONE BALL!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בגלל שלצערי לא נהגתי עליה מספיק.:cry:

אבל אני יכול בלב שלם להגיד שאין לה מתחרות (אם לא מערבים את הSTI והאיוו 10).

היא נותנת בראש לגולף GTI,לשירוקו, למגאן טורבו, ללאון (הקודמת) ולכל אחת שתנסה להתעסק איתה!

אני מקווה שיצא לנהוג עליה בכביש ואז אוכל לתת חוות דעת ארוכה יותר.

עודד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הראלי ארט היא בעצם גירסא מוחלשת של הEVO כדי לתת מענה לWRX של סובארו נכון ?

כשאתה משווה אותה לגולף GTI , שירוקו וחברותיה , מה המחיר של הראלי ארט הזו ?

זה דגם האצ'בק?

אני פשוט לא זוכר מתי שיווקו בארץ את הראלי ארט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין יותר WRX חדשות. (לא בארץ לפחות) יש רק STI.

בעיקרון כן, זו גרסה מוחלשת של האיוו. זה אותו מנוע עם ניהול קצת שונה. ומערכת דיפרנציאלים שונה.

לגבי המחיר אני לא יודע.. אבל אם שמים את המחיר בצד ומסתכלים על הנתונים, אין שום דבר שדומה לה.

יש לי תחושה שהולכים לשווק אותה במחיר לא אטרקטיבי במיוחד.. (אחרי שבמקרה ראיתי היום את המחיר של האיוו 10 עם הגיר הרובוטי).

כן זה דגם האצ'בק (5 דלתות) או כמו שמכנים את זה במיצובישי "ספורטבק".

אתה לא זוכר מתי שיווקו, כי לא שיווקו. היא רק עכשיו נחתה בארץ..

שכחתי לציין שיש ברכב מערכת סטריאו מקורית של רוקפורד, עם 7 רמקולים שנשמעת נפלא!

עודד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצא לי לראות את הB4 החדשה על הכביש אתמול.

אני חושב שסובארו מתחרים בעצמם - כיצד יצליחו לייצר מכוניות מכוערות יותר.

אחרי ההצלחה המסחררת שהיתה להם אם האמפרזה דור שני והלאה הם הלכו על כל הקופה והפכו את הסדאן היחידה היפה שנותרה להם למוצר שנראה כאילו מישהו קימט קופסת סיגריות והשליך על הכביש....

רון.

oo==00==00

למכירה אגזוז SEBRING אובלי, כניסה 2.5', פרטים בה"פ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי מת לצפרדע כזאת!

מבחינתי היא נסיכה8)

וכן הB4 הקודמת הייתה ממש מוצחלת בעיצוב שלה!

בחדשה נראה כאילו הם ניסו לחקות אחורה של לקסוס GS וקדימה של מרצדס E החדשה.

עודד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלנסר ראליארט עשתה עליה לפני בערך חודש, המחיר הוא 259,000 ש"ח.

240 כ"ס

הנעה כפולה קבועה

תיבת הילוכים כפולת מצמדים (SST במיצובישית) עם 6 הילוכים

לפני שנה וחצי נהגתי על הרכב הרבה בספרד, בייבי איבו במחיר נגיש יותר.

עוד שתי תמונות של הרכב בישראל:

IMG_1264.jpg

IMG_1265.jpg

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמתם לב שהג'אנטים האלו הם בדיוק אותם ג'אנטים שיש ללנאסר הרגילה בגרסת "ספורט"? (או איך שהם לא קוראים לזה - לימיטד/פרימיום/ספורט אלגנט).

רעיון שיווקי חכם - כל הערסים שמתים על האיבו ירוצו לקנות לאנסר עם ג'אנטים 18" כי זה דומה לאיבולושן X.

Insane things comes from insanely people.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תהיה בטוח שהראלי ארט תיתן בראש ל-GTI ובמיוחד לא ללאון קופרה.

תראה את המבחן של פיפט גיר, איך B3 WRX קיבלה בראש מגולף GTI, ואני לא מדבר על מגאן RS

שתעשה מה"EVO" הזאת קציצות. אין ברכב הזה וב-EVO הרבה משותף חוץ מהשם MITSUBISHI.

מה שאני יכול להגיד הוא שהרכב הזה נראה פשוט מעולה בתצורת 4 ולא 5, בצבע כתום כמובן :evil:.

"If you can't explain it to a six year old, you don't understand it yourself."

- Albert Einstein

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלאון קופרה או המגאן עולות כ170K.

מדובר בהבדל של 90K מהמיצובישי ואין הבדל ממשי בכח או באיבזור.

נשאלת השאלה מדוע?

עידן

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמובן שיש גם את עניין המחיר.

את הקופרה אפשר להוציא מהסוכנות סביב ה-215,000 שקלים - הרבה יותר מאובזרת מהראלי-ארט.

קרוב למחיר של הראלי ארט אפשר לקנות S3.

"If you can't explain it to a six year old, you don't understand it yourself."

- Albert Einstein

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהנסיון שלי עם המגאן טורבו ועם הגולף GTI, אני בטוח שהראלי ארט מהירה יותר ומהנה יותר לנהיגה.

אין לי נסיון עם הלאון קופרה החדשה, אך אני בספק אם היא יכולה לתת פייט ללאנסר.

יותר מידי כוח בגלגלים הקדמיים!

חוץ מזה שסיאט ידועות בשלדה לקו ישר..

לגבי המחיר, לדעתי הוא באמת מוגזם!!

עודד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5333 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...