Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב בתקציב של עד 50K - 60K?

henz12345
שימו לב! השרשור הזה בן 5334 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכם,

פתחתי לפני מספר ימים אשכול על רכב ידני, ספורטיבי במחירים הללו, אבל כיום אני נתקל בבעיה.

הבעיה היא כזאתי: פרסמתי את היונדאי אקסנט 2000 שלנו למכירה, וכמעט ואין מתענינים, ממש קשה יהיה למכור אותה אני חושב ולכן פניתי למגרשי מכוניות (זה ליסינג נקרא?), במגרשים אני עברתי וחיפשתי מגרשים שימכרו לי רכב כמו שכבר קיבלתי המלצות, ידני, ומה שקיבלתי זאת תשובה כזאתי:

א) אין לנו רכבים ידניים

ב) יש לנו רכבים ידניים, פיאט.

ג) יש לנו רכבים ידניים, פיאט או סקודה אחת.

ד) יש לנו רכבים ידניים, רנו מגאן הגרסא הפשוטה שלה.

היה גם עוד רכב אחד..., יונדאי קופה 2005 ידנית - שהרבה מעל לתקציב שהוקצב, ומעל למחירון.

ולכן אני חשבתי ואין מה לעשות חוץ מ:

או:

א) למצוא מכונית אוטומטית (המגרשים האלו מחזיקים כמעט ורק אוטומטיות) שתהיה חזקה ומפנקת (קשה :( )

ב) לחכות עד שנמצא קונה לרכב הזה (מה שיקח די הרבה זמן אני משער)

ג) לקנות רכב מהמגרש: להוסיף קצת כסף, להביא רכב עם דגם יותר חדיש, ורכב מסוג אחר שנמכר מהר ואז להציע אותו למכירה.

לכן אני רוצה לקבל פה גם המלצות על מכוניות אוטומטיות חזקות ומפנקות (כי אם יש משהו באוטומטי שיכול להיות נחמד - זה הפינוק, כי כמו שידוע לנו ידניות יותר חזקות...).

התקציב כנאמר הוא 50K - 60K עם החלפת הרכב הישן (כלומר - טרייד אין).

אני רוצה גם תגובות על כל עסק הליסינג, מגרשי מכוניות, טרייד-אינים האלו... כי שמעתי רעות בפורום ואני רוצה הסבר טיפה יותר מעמיק על זה פה בהודעה שלי.

ואם אפשרי גם לתת המלצות נוספות למה שכבר רשמתי/לחזק רעיון כלשהו שלי/לתת המלצה איך למכור תרכב מהר יותר.

ד"א - אני לא ממהר לשום מקום בנתיים, אבל עד שכבר מחליפים רכב אני מתרגש ולכן עושה מאמצים לזרז תהליכים, זה לא שיש אוטו מושבת... :p

תודה רבה ומצטער על החפירה =)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עושה רושם שאתה כן ממהר, אם תוך כמה ימים התיאשת ממכירת היונדאי ועברת למגרשי רכב.

באופן כללי אין מניעה למכור רכב למגרש, כל עוד מתבצעת העברת בעלות ממך אל המגרש לאחר קבלת התשלום. לגבי רכישה - זה כבר סיפור אחר עליו כתבנו מדריך שלם. חפש אותו בשרשור הדביק שבראש הפורום.

החיסרון העיקרי במכירה למגרש הוא ההפסד הכספי שלך. מה לעשות, הסוחר צריך להרוויח מאיפשהו והדרך שלו להרוויח היא לקנות ממך בזול ולמכור הלאה ביוקר.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה פשוט מספר המתעניינים ברכב שהוא נמוך..., לא מתקשרים כל כך הרבה לקניית הרכב הזה :\.

אני יקרא את המדריך שפרסמתם..., יש דגמי מכוניות חזקות שהם אוטומטיות בתקציב הזה? (רק בגלל שהמגרשים לא מחזיקים כמעט ידני)...

בכל מקרה בנתיים אני לא רץ לשום מקום ועדיין מנסה למכור את הרכב הקיים..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנסה לחפש סובארו אימפרזה עם המנוע 2 ליטר,הרכב מרגיש נמרץ ודינאמי(160 כ"ס במקור אם אני זוכר נכון),מגיע עם גיר אוט' ונכנס בתקציב,רק קח בחשבון שפינוק לא ממש תמצא פה.

"that is petrolhead heaven,

and as we've always maintained,the only way you can get there,is in an alfa romeo"

jeremy clarkson - top gear

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5334 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...