Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור בעלי המקצוע של קארזפורום

sronis
שימו לב! השרשור הזה בן 1333 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מיכאל-בן 31 מראשון לציון.

כיום עוסק כבר מס' שנים בהייטק בתחום ליטוש גבישי CZT לתעשיה הרפואית והבטחונית(תחום כמעט שלא ידוע ולא נפוץ), בעל ידע נרחב במשטחי ליטוש וחומרי ליטוש-במידה וישנם שאלות על ליטושים ספציפיים אנסה לעזור ולתרום מהידע והנסיון שלי.

חוץ מזה עבדתי מס' שנים בחברת סלולאר כמנהל מעבדת תיקונים ומרכז התקנת דיבוריות וגם כמנהל סניף תקופה מסויימת,היום הידע בתחום הטכני כנראה לא כל כך רלוונטי אולם אשמח לייעץ בפרטי למי שמעוניין בנושא התנהלות מול חברות סלולאר במקרה של בעיות(אני באופן אישי מצליח להשיג כמעט תמיד את מה שאני רוצה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שם: נאור

עיסוק: עובד כארכיטקט אבטחת מידע בחברת היי-טק. כחלק מעיסוקי אני מיישם פתרונות א.מידע בארגונים (החל מאבטחת המחשב והקשחת שרתים וכן מניעת דלף מידע וכו').

במה אני יכול לעזור: יעוץ PC פשוט, תקשורת, א.מידע, אחסון, כל דבר שקשור במערכות Wintel.

עדיף שתשאלו (אני מתעסק במעבר ל-22 מערכות שונות).

אחלה יום,

נאור

גם תואר ממכללת טיזנבי או ממרכז האקדמי מוצמוץ זה תואר אקדמי....

בעלים גאה של: חיפושית 74, ZX 93, דייהטסו טריוס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ים, בן 19 , קיבוץ מפלסים.

בזמני הפנוי עוסק רבות בהשחזת סכינים ,להבים ותערים לגילוח לסוגיהם השונים, כותב באתר השטח נזימה על מכונאות ושיפורים,

אוהב לשפץ, לתחזק ולשפצר כל מה שקשור בנושא - מהחלפת שמן ועד אובראול ממש.

אוהב לרתך ולבנות במתכת, עושה את צעדי הראשונים בעולם הנפחות.

אשמח למצוא חברים חדשים לתחביב ולתרום במה שאוכל לחברי הפורום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איל בר-צבי, עו"ד ;-)

המשרד שלי (ושל שותפי) עוסק בשלושה תחומים עיקריים:

משפט מסחרי/חברות - אנו מלווים שלל יזמים וסטרט-אפים, מכל מיני תחומים (אינטרנט, IT, מכשור רפואי, וכו'), מתחילת הדרך ועד למכירת החברה; עוזרים להם בגיוס הכספים ובקישורים למשקיעים, בהסכמי בעלי מניות, בהסכמי ההשקעה, ובכל מה שקשור לפעילות החברה מרגע הקמתה, דהיינו הסכמי שיווק, שכירת משרדים, הסכמי העסקה, הסכמי מסחור ידע, תוכנית אופציות וכו'.

מחירי העברה - אני מניח שאף אחד מכם לא שמע על התחום, אנו משרד עו"ד היחיד בארץ שמתעסק בנושא. מדובר במיסוי של עסקאות בינלאומיות בין גופים קשורים. אנו מייצגים כל מיני חברות שיש להן חברות אם או בת בחו"ל, כמו למשל דיסני, תרו, קרוקס, נובה, קומטאץ', וכו'.

משפט מסחרי כללי - אנו מסייעים בכל מיני תחומים כלליים כגון הסכמי נדל"ן והסכמים מסחריים אחרים למיניהם, צוואות (שלא נדע), ניסוח SOP וכו'. בדרך כלל בתחומים אלה אנו מסייעים רק למי שכבר לקוחות שלנו, אבל יש חריגים.

אם אני יכול לסייע באיזה מבין התחומים האמורים - אסייע בשמחה, בקשב רב, ובתנאים מועדפים ככל הניתן.

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום..

יוסי , בן 29 מאיזור ירושלים

יש לי תארים בביולוגיה,ביוטכנולוגיה ורוקחות. כיום עוסק בעיקר ברוקחות

מוכן בשמחה לתת יעוץ בתחומים הנ"ל וכמובן יעוץ רוקחי ותרופתי.

...Our necessities are few but our wants are endless

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גיא, 24 מהמרכז

עוסק במגוון נרחב של אטרקציות לאירועים, VJ, הקרנות בשטח, הפקת אירועים בלתי שיגרתיים וכולי.

כמו כן בעל עסק של זיקוקים עשן כבד ומגנטים.

אוהב מאוד את העבודה ותמיד מחפש אחר כיוונים חדשים בתחום, ניתן לפנות ליעוץ בתחומי הDJ, אולפני צילום, אולמות וגני אירועים מומלצים וכולי, לעיתים יכול לקמבן גם איזו הנחה.

054-8828202

ולא, אני לא רוצה להיות הבעלים של אולם באולינג.

אטרקציות לאירועים

פאביה על כביש זה כמו צ'אק נוריס בקטטה בבר.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שם : ארז בוזלי,גיל 29,איזור מגורים: קריות .

השכלה: בעל תואר ראשון בחינוך +תעודת הוראה לכיתות א'-ו' כולל התמחות במתמטיקה לכיתות אלו.

מעוניין בהעברת שיעורים פרטיים לזקוקים לכך (גילאי בי"ס יסודי) באיזור קריות /חיפה.

לפרטים אפשר להתקשר: 0523307901 או לפנות בהודעות פרטיות.

מחיר הוגן לחברי הפורום ומשפחותיהם ובמיוחד למתמידים, שיפור הישגים והצלחה מובטחים !!

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

עודד לפיד בן 27.

מזה 6 וחצי שנים מאמן לנהיגה מתקדמת.

בוגר ומאמן קורסי ראלי בארץ ובחו"ל.

בוגר ומאמן קורסי נהיגת מסלול בחו"ל. (בארץ אין ממש מסלול:cry:)

מאמן נהגים לקראת מירוצים.

מאמן קורסים לנהיגה מתקדמת/ספורטיבית/בטוחה.

ליווי נהגים חדשים בתקופת המלווה ובכלל..

בכיף אפשר ליצור קשר בה"פ ולהתייעץ בכל נושא או שאלה הקשורים בנהיגה. (טכניקות, שאלה על מצב מסויים שנתקלתם בו וכו'..)

RACING! Because football, baseball, bowling & golf only require ONE BALL!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

דורון איצקוביץ בן 47

ממשב חניאל עוסק כעצמאי בניהול הקמת מפעלים בתחום מיקרואלקטרוניקה ,פרמה ומזון.

כמ כן מתמחה בריתוך תיג מיג גז וכדומה.

כתחביב למעלה מ 30 שנה בכל מה שקשור לעולם הרכב אספנות 4X4 באגים טרקטורים אופניים.

דורון

פורד אסקורט ‏‎Mexico MK1 RS ,

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...

שלום,

שמי קיריל גיטלין ואני פרילאנסר בחברת פלאפון, סוכן מכירות פרונטאלי. כל מי שמעוניין בניודים ובתוכניות טובות, מעבר מחברה אחרת לפלאפן וכו' מוזמן לפנות אלי בהו"פ או במייל [email protected]

VW Passat V6 2.8 L 4Motion

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 חודשים מאוחר יותר...

בשעה טובה מצטרף לשרשור!

ארז וולף,

פתחתי חנות מחשבים בחיפה, ברמת אלון (בין הטכניון לאוניברסיטה) בשם "פיסיהוליק".

אני טכנאי, גיימר ואוברקלוקר במקור והורס מחשבים מגיל צעיר מאד.

ניתן להתייעץ איתי בנושאי מחשבים כלליים, חומרה, תוכנה, רשת, קירור וכל נושא אשר יש לי ידע בו אשמח לעזור,

אם איני מתמצא אומר לכם מראש.

ניתן להזמין מהחנות ולברר מחירים למחשבים/ניידים/חלקים/אביזרים ובעצם כל דבר אשר קשור לתחום.

מוכר סוללות חליפיות ללפטופים ושנאים במחירים זולים.

מבצע תיקונים/שדרוגים/שירות לפרטיים ולעסקים.

אתר החנות אינו פעיל כעת (בבניה) ויפתח בעתיד הקרוב: http://www.pcholic.co.il

ישנו דף פעיל בפייסבוק אשר מדי פעם אני מפרסם עדכונים ומבצעים מעניינים, תחת שם דף "פיסיהוליק פתרונות מחשוב", אשמח אם תצטרפו.

יגאל אלון 29, מרכז מסחרי דניס רמת אלון, חיפה.

טל' בחנות: 048231112/3

[email protected]

נא לפנות למייל המצורף ולציין שאתם מכאן ולא בה"פ, התיבה שלי כאן מלאה כמעט באופן תמידי.

לתמיכה טכנית וייעוץ בחומרה ומחשבים פנו בה"פ.

החלפת מסכים לניידים בעלות ללא תחרות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמי אלי. עובד בתחום הארועים.

אני מתמחה במערכות קול ותאורה.

החל מארועים של 50 איש ועד מופעי חוצות.

תאורה והגברה של מופעים / מועדונים / ברים / אולמות ארועים , וכוו.

מתעסק בהתקנות קבע של הגברה תאורה והקרנה. (של מועדונים / אולמות ארועים / ברים וכו דבר אחר.)

חשמלאי (לא מוסמך עדיין. לא סיימתי את הבחינות.)

מתעסק עם התקנות לרכב. בתור תחביב רציני.

בעל ידע נרחב בתחום התכני.

התעסקתי בבניה תקופה. ולכן אני מכיר את התחום.

מבין באינסטלציה. חשמל. הכנות ותשתיות.

ולכן מי שצריך הגברה. / תאורה / הקרנה / וכו.

או המלצה לציוד / רעיונות / התקנה קבועה. אני הכתובת.

305305 - 0503. אלי

גלגלצ: דיווחי תנועה ביציאה ממצרים. עומס תנועה ענקי ממחלף סיני עד מחלף ים סוף, משה תיזמן 40 שנה. תודה לך משה.

מודעת מכירה ................ פרויקט איטום על הרכב שלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 5 חודשים מאוחר יותר...

אני רוצה להציע על חשמלאי, לא אני אלא קרוב משפחה.

עבד עד לא מזמן עם קבלן ביניין אך הקבלן עזב וכרגע הוא יושב מחוסר עבודה.

מצבע כל עבודות החשמל בבית ובמשרד.

מחירים נוחים, נמצא בטווח של נתניה עד הרצליה.

052-7150688

אלי.

תמסרו שקובי הפנה אותכם.

קובי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 9 חודשים מאוחר יותר...

היי,

בעבקות זה שמדי פעם אני מקבל הודעות מאנשים שרוצים להתייעץ בנושאי רכישת יהלומים עלה לי רעיון מאוד פשוט:

מי שעובד במקצוע מסויים ירשום במה הוא עוסק ואיך באמת הוא יכול לתרום עם זה לחברי הפורום (בין אם בייעוץ, הכוונה, רכישה במחיר יותר אטרקטיבי ממה שניתן לקנות בחוץ וכו׳).

(אני יודע שיש את השרשור הכרות אבל יש הרבה משתמשים וותיקים שלא בדיוק עידכנו מה הם עושים היום).

אני אתחיל,

למי שיודע או לא, אני עובד בחברת יהלומים גדולה (מדורגת בעשרייה הפותחת בעולם).

במה אני יכול לעזור?

ייעוץ והכוונה לפני רכישה (מה כדאי לקנות, גדלים וכו׳).

רכישת יהלומים, בעיקר קרטים ומעלה בכל הצורות, גם אבנים לבנות וגם צבעוניות.

עיצוב תכשיטים (עבור מי שלא לחוץ וצריך את התכשיט ״מחר״).

עבור מי שמתגורר בארץ יש לנו משרד בארץ, יש לנו משרד גם בניו יורק שאני יכול לשלוח לשם כדי לקבל שירות.

זהו פחות או יותר, תשתדלו בלי תגובות פה (אל תתחילו לשאול פה ״מה לקנות לטבעת אירוסין״ אלא אם כן זה אינפורמציה יותר מעמיקה על החברה) ותזכרו שהמטרה פה היא לא לעשות פרסומת לחברה אלא לנסות להביא איזשהו ערך מוסף פה לפורום כי יש פה מאגר מקצועות אדיר שאפשר ורצוי לנצל את זה כי במקום לקנות יקר בחוץ אני אישיתאעדיף לפנות לחבר פורום שאדע שמתעסק בתחום מסויים ויכול להכווין אותי ואולי לתת לי מחיר יותר אטרקטיבי.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...