Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור בעלי המקצוע של קארזפורום

sronis
שימו לב! השרשור הזה בן 1311 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• אחראי פורום

אני איתי, מעצב תעשייתי ומודליסט.

יש לי עסק להלחמות RF (יריעות רכות, גופים מתנפחים [לא מתקני משחקים לילדים :-)]).

עוסק בפיתוח ועיצוב מוצרים (מרעיון לאב טיפוס עובד וגם לייצור), בעיקר בתחום הרפואה והביטחון.

אשמח לתת עזרה בפיתוח ועיצוב, solidworks אם צריך, פיברגלאס, פלסטיקה ברכב, צביעה.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמי דוד, תחום מומחיותי הן תקשורת מחשבים וטכנאות PC.

אשמח לעזור בכל שאלה בנושאים הנ"ל.

:wink:

Night Driver כתב:

באגירה הוא מומחה החייזרים פה. תעלי תמונה של יצור עם יותר מ 4 רגליים והוא מיד יספר לך מי הוא, איפה הוא גר ומה ההורים שלו עושים.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני תומר, בן 23, כאן בפורום מגיל 17 בערך.

סטודנט למדעי המחשב, מתחיל שנה ב'.

כמו כן אני מצלם לאחד מאתרי הספורט הגדולים בישראל.

אוכל לייעץ בנושאי צילום,רכישת ציוד צילום וגם עזרה במתמטיקה אם מישהו צריך.

אשמח לדעת על משרות סטודנט מעניינות בחברות תוכנה שחברי הפורום מכירים/עובדים בהן.

172

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמי אלי, אדם בעל עיסוקים מרובים :

1. אני פרילאנסר בתחום ה J2EE. נחשב לאחד היועצים והמדריכים המובילים בארץ בכל מה שקשור לתחום זה ובפרט בתשתיות weblogic למיניהן. מומחה tuning של מערכות ג'אווה ו J2EE בפרט. אם יש לכם מערכת בילינג שלא עובדת, אם אתם בוגרים שמחפשים עבודה בפרוייקטים או בתמיכה או אם אתם רוצים להציע לי עבודה :-P - פנו בהודעה פרטית.

2. אני מנהל תפעול של מפעל משפחתי לוואקום פורמינג. אם אתם רוצים לייצר מוצר פלסטי כלשהו מפיירינג לאופנוע, דרך משקף לקסדה או גגון לרכב, או לעשות עבודת CNC בשלושה צירים - אשמח לייעץ לכם בפלסטיקה ולעזור לכם לייצר במחיר עלות בלבד, מידע נוסף נמצא באתר yahav.biz שבחתימתי.

3. יחד עם אשתי אני בעל עסק ביתי לאיפור מינראלי טבעי שאנו מייצרים. גם כאן הפרטים באתר mineralz.biz ולחברי/ות הפורום מובטחת הטבה.

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמי הרמן,

הנני מהנדס מכונות מוסמך ומומחה לחומרים מרוכבים (זכוכית, קרבון וכו') - משלב הפיתוח ועד ייצור.

הנני עובד על בסיס יום יומי בתחום התעופה ובעיקר בתכנון מבנים מחו"מ.

יכול לעזור בעיקר בתחום ה CAD, החל מ SW ועד לתוכנות מורכבות יותר כמו UGNX4 ו- CATIA V5.

כמו כן אני אתן יעוץ הנדסי בסיסי בחינם.

ניתן לפנות אליי בה"פ.

ליום יום: מחפש את המיועדת.... כרגע הצעצוע VTR סקסו 1997

לאשה ולסופ"ש: פורסטר 2016 X ממוגן עם הגבהה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אמיר,

סטודנט להנדסת מכונות שנה שנייה.

הנדסאי מכטרוניקה מדופלם.

יכול לעזור בשאלות הקשורות בתחום הטכני של המכונות+ תוכנת ה-SW.

בנוסף, לשעבר מדריך יינות ביקבי כרמל-מזרחי, בעל ידע נרחב ועשיר בכל הקשור ליין על כל סוגיו בארץ, המלצות, יישון וכדומה (דגש על יינות כרמל מזרחי).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אני שי

מהנדס מכונות בהכשרתי.

אני עובד כמנהל טכני במפעל המשפחתי שלנו שמתמחה בפיתוח, ייצור ושיווק פתרונות ואבזרים להולכת זורמים (בעיקר מגופים וציוד למערכות טיהור שפכים וכיבוי אש).

בעל ידע נרחב וניסיון רב בסימטרון, עיבוד שבבי, מתכות וצנרת ומוכן לסייע בתחום הטכני ללא תמורה כמובן.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואדים דריש, בן 24 נכון להיום. :wave:

במהלך חיי הקצרים יצא לי לעסוק בכמה תחומים אקזוטיים למדי, ובהם אשמח לייעץ ולסייע, בגבולות הצנזורה והטעם הטוב.

1. יעוץ לשוני ותרגום עברית-אנגלית-רוסית.

2. אמצעי ראיית לילה, דימות טרמי, סטריאוסקופיה ומכשירים אופטרוניים מוטסים. אוויוניקה, מכשירי טיסה ורקע טכני לנושא.

3. דפוס דיגיטלי, בעיקר בפורמט רחב (כל מה שמעל 50x70). החל מחולצות ועד שלטי חוצות. התמחות בענף המדיה (חומרים להדפסה) ומערכות דפוס תעשייתי.

בנוסף, במסגרת העבודה הנוכחית יוצא לי לטוס ולנסוע הרבה בתחומי האיחוד האירופי, לכן אשמח לייעץ לגבי הזמנת טיסות, השכרת רכב, תכנון מסלולים, התנהלות בשדות תעופה ובחיי היומיום באירופה באופן כללי. מתוקף העובדה שאני גר בברצלונה, אוכל לספק יותר פרטים לגבי ספרד, אנדורה והסביבה הקרובה.

ויום אחד גם אני אהיה בעלים של אולם באולינג. :turn-l:

בברכה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טל, בן 26 (עוד מעט 27)

1) עוסק בתכנון והטמעה של מערכות שו"ב (בתחום IT). (מוצרים כגון CA Unicenter/Spectrum, MOM, HP Opnview, BMC)

איש סיסטם בעברי. שאלות בנושאי מערכות שו"ב ב IT - בה"פ.

2) מדריך ב"מסלולים" (בזמני הפנוי).

3) מדריך סקי (לא סנו-בורד, אלא סקי רגיל בלבד). אתם מוזמנים לשאול את מיטב השאלות בה"פ.

4) מתעסק קצת בצילום אם כי אני קצת לא מעודכן בסוגי הציודים לאחרונה.

טל.

אל תעבור על החוק! עברת - אל תתפס! נתפסת - אל תודה! הודית - אל תחתום! חתמת - אל תתפלא!

זהו! אין יותר מאזדה :cry: (או אוטו בכלל :shock: )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אלעד, בעל תואר ראשון בבנקאות ושוק ההון.

עובד כמנהל לקוחות באחד הבנקים, ואשמח לייעץ ולעזור לכם בכל עניין בנקאי לא ברור, בדגש על היבטים משפטיים וחוקיים שונים.

חוץ מזה, אני גם פריק של עברית צחה, ולכן שמח תמיד להתפלפל בסוגיות דקדוקיות כאלה ואחרות.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואדים, טכנאי מחשבים ורשתות, עובד באיזור חדרה והסביבה.

לפנות בה"פ להזמנות.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי, שמי חי

גר ברומניה ומתעסק בנדל"ן.

אז אם אחרי כל תמרוני ההתחמקות שביצעתם אתם עדיין צריכים משהו ברומניה או מרומניה אשתדל לעזור ולכוון.

דרכון רומני, טיולים ומסלולים, סקי, נדל"ן (מקווה שלא קניתם שם קרקע :twisted:) וכו'.

בפרטי ובשמחה.

סאן רוף פתוח וכסאות מחוממים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יפתח צברי בן 27

מקצועי העיקרי - מכונאי גנרטורים וציוד הנדסי כבד.

מקצועי המשני - צלם. התמחות בצילום סטודיו וצילום אופנה.

הסטייה שלי - לנצ'יות בכל צורה וצבע.

מוכן לעזור בתחומים הנ"ל.

אלפא רומאו ספיידר V6 3.2 בציר 2007

טל שביט (1955-2011) זה לא אותו הדבר בלעדייך, אתגעגע לנצח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן,

שמי אוהד, אני מאמן חדר כושר ומאמן כושר אישי מוסמך, בוגר ווינגייט.

אשמח לעזור בשאלות\יעוץ (בה"פ, בחינם כמובן), מי שמעוניין באימונים אישיים - אשמח להביא אותו לתוצאות במהירות האפשרית (לפנות בה"פ).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,

שמי רונן ארז ואני אשמח לתת למעוניינים הכוונה מצילת חיים. הכוונתי מצילת החיים תשרת חברים וחברות כבדי משקל, שמדד מסת הגוף שלהם (BMI) גבוה מ-35. את מסת הגוף מחשבים בנוסחה הבאה: משקל חלקי ריבוע הגובה. המתקשים ימצאו כאן מחשבון בדיקת BMI. אני שומר על מידה מסויימת של מסתוריות מאחר וסביב הנושא מסתובבות אין סוף דעות קדומות וחוסר ידע. אני התחלתי את התהליך לפני שלושה חודשים וחצי במשקל של 148 ק"ג והיום משקלי פחות מ 120 ק"ג והוא הולך ופוחת מידי יום.

כחברי אגד טיפוסים (כבדי משקל - רק בלי שפם) תשעה מחברי עברו את התהליך והתוצאות מדהימות, אנשים השילו ממשקלם ארבעים חמישים ואף שבעים ק"ג בפחות משנה ויותר ויותר חברים משתכנעים שמדובר בסיפור הצלחה משנה חיים. פרטים נוספים אשמח לתת בה"פ ואף לשוחח טלפונית עם כל מי שמעוניין.

שנה טובה (וחטובה)

ארז רונן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...