Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

V-STROM ? לפי דעתי הוא יפיפה !!! נקודה

petruzilia
שימו לב! השרשור הזה בן 7354 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לאחר קריאת המבחן על ה DL 1000 של סוזוקי וכבעל F650 של BMW תרשו לי לקבוע כי האופנוע נראה משגע.

יש לו נוכחות, סאונד של V TWIN , והצבע הצהוב ? לפי דעתי שוב - יפיפה.

ו.... אני לא עונה לגיל של הקסטומים "לקחת את האישה לטיול סופ"ש... "!!!

גילי הוא מרכז שנות ה-20 !

נכון , CBR 600 RR או כל ספורטיבי אחר R6 וכו' יכול להיות מצויין אבל לא בארצנו !

בנתיים , אמתין עד שהחוק למיסוד הספורט המוטורי בישראל יחוקק כבר ויבנה מסלול כביש במהרה בימינו אמן !!!

וניתן לכם בראש במסלול !!!

:!:

Resize of DSCF0005.JPG

"I feel the need, the need for speed"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחר קריאת המבחן על ה DL 1000 של סוזוקי וכבעל F650 של BMW תרשו לי לקבוע כי האופנוע נראה משגע.

יש לו נוכחות, סאונד של V TWIN , והצבע הצהוב ? לפי דעתי שוב - יפיפה.

ו.... אני לא עונה לגיל של הקסטומים "לקחת את האישה לטיול סופ"ש... "!!!

גילי הוא מרכז שנות ה-20 !

נכון , CBR 600 RR או כל ספורטיבי אחר R6 וכו' יכול להיות מצויין אבל לא בארצנו !

בנתיים , אמתין עד שהחוק למיסוד הספורט המוטורי בישראל יחוקק כבר ויבנה מסלול כביש במהרה בימינו אמן !!!

וניתן לכם בראש במסלול !!!

:!:

2 דברים :

א. לגבי עניין מראה הוי סטרום, אתה יודע איך אומרים: "על טעם ועל ריח.." (מצד שני, יש את המשפט הנגדי שאומר שאם כולם אומרים שהאופנוע מכוער, אז כנראה שהוא כזה... :p )

ב. לגבי עניין הספורט המוטורי, איך "תתן לכולנו בראש" אם הזמן עובר, השנים חולפות, ואתה לא עושה דבר כדי לשמור על מיומנות גבוהה לימי המסלול שבאופק? (כמו למשל, לרכב על אופנוע ספורט... :wink: )

הכרובלוג

מחירון אופנועים

מנהל תחום אופנועי הכביש בקבוצת "עופר-אבניר" - המותגים: Suzuki, Aprilia, Moto Guzzi, Husqvarna

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יודע איך זה. (!?)

אתה קונה אופנוע ספורט במלא כסף, וכל פעם לפני שאתה יוצא לרכיבה "חזקה" אתה חושב פעמיים. מצד אחד, צריך שלמור על הכושר ומצד שני צריך לשמור על האופנוע. (ועל החיים)

לחשוב כל פנייה מתי לפתוח את הגז. עכשיו (כי מה יהיה כשיהיה מסלול ואני אהיה חלש) או עוד שניה או שתיים (כי עדיף לחזור הביתה על האופנוע)

למשוך עוד קצת קרוב לקו האדום בישורת הקרובה או ש...רגע זו ניידת שם חונה בצד או סתם אוטו.

וכו...

ככה זה אופנוע ספורט לכביש הציבורי.

pic0003.jpg

Ohlins steering damper, Zero Gravity dark smoke double bubble screen, dynojet Power commander 3 USB, TRS tri-oval Yoshimura carbon slip-on, yamaha factory seat cowl, Gregg's custom flashmounts, harris grips, ART CARBON tank protector,SS Galfer break lines YEC roller protectors, YEC exhaust hanger, earache barends, lp mini rear indicator, Pirelli Diablo corsa rear180 and front

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן ידידי... תיארת נכון, פן מאד דומיננטי של רכיבה ספורטיבית על כביש ציבורי... עם השנים זה לא הופך לקל יותר. גם מחשבות על המשפחה שמחכה בבית לא עוזרות - או שבעצם כן...

למרות הכל, בינתיים לפחות, ממשיכים על ספורטיביים - רק קצת פחות עם הבלימה לתוך הסיבוב, ובעדינות עם המצערת ביציאה. אין מקום לטעויות. בפירוש אין.

אתה יודע איך זה. (!?)

אתה קונה אופנוע ספורט במלא כסף, וכל פעם לפני שאתה יוצא לרכיבה "חזקה" אתה חושב פעמיים. מצד אחד, צריך שלמור על הכושר ומצד שני צריך לשמור על האופנוע. (ועל החיים)

לחשוב כל פנייה מתי לפתוח את הגז. עכשיו (כי מה יהיה כשיהיה מסלול ואני אהיה חלש) או עוד שניה או שתיים (כי עדיף לחזור הביתה על האופנוע)

למשוך עוד קצת קרוב לקו האדום בישורת הקרובה או ש...רגע זו ניידת שם חונה בצד או סתם אוטו.

וכו...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יודע איך זה. (!?)

וכו...

כבעל אופנוע ספורט לשעבר, אני מכיר את ההרגשה (כולל להתפוצץ BIG TIME ולהשבית אופנוע, חודש וחצי לפני החתונה). אבל למרות זאת, יש לי הרגשה שמי שאוהב ספורט מוטורי ומעוניין בהקמת מסלול ישראלי כדי "לתת בראש לכולם" (לדברי כותב ההודעה שפתחה את האשכול), הרי שBMW F650, לא בדיוק הכלי שיכין אותו לקראת "הנתינה בראש".

(וכן, אני מודע לכך שהקשר בין רכיבת כביש ספורטיבית, על אופנוע ספורט, לרכיבת מסלול הינו אוורירי למדי)

הכרובלוג

מחירון אופנועים

מנהל תחום אופנועי הכביש בקבוצת "עופר-אבניר" - המותגים: Suzuki, Aprilia, Moto Guzzi, Husqvarna

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רק קצת חושש שלאחר שהחלום הזה יתממש - מעטים יוכלו להרשות לעצמם את התענוג.

לפי מה שאני רואה בעתונות החוץ יום מסלול זה לא ממש עולה כמו סרט ומסעדה ... :D

מכיר סוזוקי ??? :smile:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רק קצת חושש שלאחר שהחלום הזה יתממש - מעטים יוכלו להרשות לעצמם את התענוג.

לפי מה שאני רואה בעתונות החוץ יום מסלול זה לא ממש עולה כמו סרט ומסעדה ... :D

מכיר סוזוקי ??? :smile:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:lol:

כRובי שלום ,

אם זה שהצלחתי ל"עורר" אותך בציטוט "אתן לכם בראש" עשיתי את שלי.

האמת שאני בתחילת דרכי הציבורית לנסות לעורר את הספורט המוטורי בישראל-

כך למשל העברתי מספר הרצאות במוסד האקדמי שבו אני לומד על חשיבות חיקוק חוק המתיר מירוצים מוטוריים בישראל!

האמן לי,מאוד הייתי רוצה להתחרות כבר במסלול ולא רק במחשב MOTOGP2002 ...

בעבר היה לי 600F אבל חברנו המוסכים גרמו לי לרדת מאופנוע ספורט עד להודעה חדשה !

שלך

Petruzilia

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:lol:

כRובי שלום ,

אם זה שהצלחתי ל"עורר" אותך בציטוט "אתן לכם בראש" עשיתי את שלי.

האמת שאני בתחילת דרכי הציבורית לנסות לעורר את הספורט המוטורי בישראל-

כך למשל העברתי מספר הרצאות במוסד האקדמי שבו אני לומד על חשיבות חיקוק חוק המתיר מירוצים מוטוריים בישראל!

האמן לי,מאוד הייתי רוצה להתחרות כבר במסלול ולא רק במחשב MOTOGP2002 ...

בעבר היה לי 600F אבל חברנו המוסכים גרמו לי לרדת מאופנוע ספורט עד להודעה חדשה !

שלך

Petruzilia

בדרך לחיים ציבוריים? שיהיה בהצלחה.

אבל קח טיפ - לפני שאתה "מעורר" ומנסה "לעשות את שלך" במשפטים כאלו או אחרים, למד קצת את המקום החדש אליו אתה מגיע כדי "להרצות".

אם היית עושה זאת קודם לכן בפורום הנ"ל, היית מגלה שאני רשום כאחד האחראיים על הפורום הנ"ל וככזה אני ממילא קורא כל הודעה בפורום, בייחוד את אלו שעוסקות בתוכן שקשור לאתר פול גז. אם היית משקיע רק 5 דקות מזמנך, היית מגלה שאני גם משתתף ברוב האשכולות, גם מבלי שימשכו אותי בכח לעשות זאת ולכן אין טעם בנימה מתנשאת/רברבנית בסגנון "הצלחתי לגרור את הכRוב לדיון".

סתם טיפ חינם...ככה, על הדרך.

הכרובלוג

מחירון אופנועים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כRובי ,

תודה על הטיפ,

מצטער אך לא התכוונתי לההתרברב. יותר מזה, תהיתי שמא להוסיף את הציטוט הנ"ל שכן איני נוהג ולא מן הכבוד שלי לצאת בכאלו הצהרות.

אני חדש בפורום הנ"ל, וממה שהספקתי לדלות עלות יום רכיבה במסלול תהיה בגדר של עדיין "חלום רטוב" ולבעלי אמצעים בלבד.

הייתי מעלה סקר בקרב אופנוענים גולשים מהו המחיר שהיומוכנים לשלם עבור יום "פתוח" במסלול מירוץ עם או בלי האופנוע שלהם. איני זוכר מהי העלות אך ב"פיליפ אילנד" התקיימו ומתקיימים ימים "חופשיים" כאשר בעיקר לאחר תחרות עולמית כמו גראנד פרי קיימים אי אילו תמריצים כספיים.

ולא !!!! אני לא בתחילת דרכי הציבורית !!! פשוט העברתי מצגת על הנושא הנ"ל במספר קורסים במסגרת לימודי האקדמאים וחשבתי להמשיך לכיוון בתי ספר, שכן הנושא הנ"ל מאוד חשוב לי. לכשאמצע זמן , אשמח לעזור בכל צורה שהיא לקידום התחום. נכון לעכשיו אני עמוס בלימודים ועבודה.

Petruzilia

8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7354 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...