Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שיתוף פעולה ...

a®iel
שימו לב! השרשור הזה בן 7769 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מה דעתכם על זה : "בית הספר לנהיגה מתקדמת "אלטרנתיבי" חתם על הסכם לשיתוף פעולה עם יבואנית פורשה לישראל. במסגרת ההסכם יזכה כל רוכש מכונית פורשה להדרכה אישית בבית הספר. בנוסף, יערכו אנשי "אלטרנתיבי" מגוון ארועים והדרכות נהיגה שונות לבעלי פורשה בישראל." (YNET)

האם לדעתכם הדבר יתרום למכירות של פורשה בישראל?? האם צעד כזה ישתלם גם ליבואניות אחרות ולא רק ל"אקזוטיות"??? האם דניG יהנה מהשת"פ??? :lol:

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה דעתכם על זה : "בית הספר לנהיגה מתקדמת "אלטרנתיבי" חתם על הסכם לשיתוף פעולה עם יבואנית פורשה לישראל. במסגרת ההסכם יזכה כל רוכש מכונית פורשה להדרכה אישית בבית הספר. בנוסף, יערכו אנשי "אלטרנתיבי" מגוון ארועים והדרכות נהיגה שונות לבעלי פורשה בישראל." (YNET)

האם לדעתכם הדבר יתרום למכירות של פורשה בישראל?? האם צכד כזה ישתלם גם ליבואניות אחרות ולא רק ל"אקזוטיות"??? האם דניG יהנה מהשת"פ??? :lol:

אם היה לי כסף לפורשה היה לי גם כסף ל-50 מיליון (הללוליה) קורסים אצל דני :p

יובל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם לדעתכם הדבר יתרום למכירות של פורשה בישראל?? האם צכד כזה ישתלם גם ליבואניות אחרות ולא רק ל"אקזוטיות"??? האם דניG יהנה מהשת"פ??? :lol:

טוב עכשיו אני אקנה פורשה, בשביל לקבל את הקורס הנכסף... :wink:

Finger's gonna kill me.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הבנתי את מה שעומד מאחורי זה !!!

:shock::lol:

חברי אלטרנטיבי הנכבדים , החליטו שמכוון שכסף לקנות פורשה פרטית אין להם (או שיש, מה אתה אומר דני?) ולהשיג סיבוב על החיה האקזוטית הזאת זה לא ממש קל , מצאו פיתרון חלקי .

הם יעשו קורס חינם לכל הקונים וכמובן שתוך כדי הם יקבלו את הסיבוב הנחשק !! :lol:

אני אומר שזה דווקה חכם !! :wink:

דוד

HU - RFX 9210

AMP - SONY XM-222

SPL 500W MONOBLOCK

REAR - KENWOOD KFC M6930

COMPONENT - MOREL DOTECH 6 MK2

SUB - BAZOOKA 10 " ELW1014

הותקן בsound FX .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המבצע הוא הרשם לקורס נהיגה מקדמת בעלות של מיליון ש"ח וקבל פורשה במתנה... :p

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב נו,

אני חייב להודות שלא ממש סבלתי בג'ימקנה של מועדון פורש שהיתה לא מזמן ...

אגב, מבלי שזה ישמע מתנשא - אני לא כזה מתלהב לנהוג בפורשה הללו.

לא בגלל שאיני מעריך אותן, אלא שאחרי שנהגתי והתחרתי במכוניות מרוץ אמיתיות במסלול, סף הריגוש שלי בנהיגה עלה לגבהים שגם סיבוב בפורשה לא יצליח לגרד ...

נ.ב. - עוד לא שמעתם מה מקבל מי שמזמין 2 פורשה בבת-אחת .. :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7769 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...