Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוסר תשומת לב -ושוטר חביב אחד......

AMOS
שימו לב! השרשור הזה בן 7328 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני נסיכתי נוסעים על כביש 4 מראשון לכיוון יבנה עולה במחלף יבנה לכיוון הבית של נסיכתי נוסעים עוברים רמזור אחד ועוד אחד מגיעים לרמזור השלישי..... אני עומד ראשון ברמזור -אדום מלא וכבודו מתחיל בנסיעה :!::!::!::!:

כן כן רבותי נסעתי באדום מלא בחוסר תשומת לב -בעודי עובר את הצומת אני רואה "משוגע " שמתחיל בנסיעה שמאלה קרי חותך את הצומת....כבודו חושב לעצמו "מה לעזאזל הוא עושה המשוגע הזה" ואז יורד האסימון עברתי באדום מלא :oops::oops:

הסבתי את תשומת ליבה של נסיכתי ושנינו מבינים את חומרת העבירה אך לשמחתנו אין מצלמות ביבנה...בעודנו חושבים על הטעות הקריטית מדביקה אותי טיויוטה קורולה .

בתוכה יושב נהג מבט חטוף שמאלה -ניחשתם נכונה -שוטר - שמנסה להסביר לי משהו.....

מנמיך את המוסיקה ... ואז אומר לי השוטר החביב "שמת לב מה קרה ?" נכון אדוני השוטר טעות שלי הודיתי מייד בטעות והשוטר החביב אומר לי היה ירוק ברמזור שמאלה לא לך שים לב להבא.....

כן חברים הטעות כולה שלי מקווה שתלמדו מכך

לילה טוב

"החיים קשים. הם קשים יותר אם אתה טיפש"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגיד לי קראת בכלל מה שכתבתי? :mad:

נראה לי שהוא קרא פשוט אין לנו מה ללמוד מהקטע הזה... יש לך מה ללמוד ואני מקווה שלמדת באמת... ואני לא מנסה להישמע מתנשא או משהו, חלילה, גם אני נהג חדש וגם אני עושה טעויות אבל אין מה ללמוד מהטעות שלך... לא לעבור באור אדום זה משהו שאני מקווה שכבר למדתי :)... העיקר שאתה למדת ונחמד לדעת שיש גם שוטרים נחמדים פה ושם.

תומר

X כ"ס יפניים = X כ"ס צרפתי כפול 1.5

1.כועס ומנצח, כועס ומנצח - כמו חתול

2.כרגע למדתם שיעור מהיר איך הופכים לימון ללימונדה

(ממיטב אמירותיו השנונות של מודי בר-און בעת שידור חצי גמר אליפות "ניין בול" בספורט +5)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

(1)להיות תמיד מרוכז בנהיגה, גם אם לידך יושבת "נסיכתך".

(2)לא להודות בעבירות כאשר אתה נשאל - "אתה יודע מה עשית", תן לשוטר לדווח לך על מהות העבירה והיכן היה מיקומו ביחס אליך.

באם אינך יודע מה לענות - התגובה הראשונית והסופית צריכה להיות הכחשה.

הודעה בדבר העבירה ב-99% סותמת את הגולל בפניך.

במקרה שלך השוטר לא היה "חביב", ככל הנראה הוא לא ראה אותך עובר באדום, הוא היה מכל כיוון אחר של הרמזור(כך שלט יכל לראות את שלך) או שבא מכיוון אחר וראה בחטף את הנעשה.

באם הוא היה מאחריך - גם שוטר "חביב" היה נותן לך דו"ח.

עמית

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א- להיות מרוכז ברור לחלוטין וכפי שאמרתי בפתיחת הנושא האשמה והטעות כולן שלי :idea:

ב-אז זהו שהשוטר דווקא כן היה חביב משום שהוא עמד לשמאלי ברמזור האדום לכן הכחשה \היתממות דבילית ושאר ירקות לא ייתפסו.(ואולי אפילו ירגיזו :?::?: )

הכוונה בשוטר חביב היא שהוא ראה שנסיעה לא פרועה -לא השתוללתי לא הדבקתי את הדוושה אחרי הצומת - הוא ווידא שראיתי מה עשיתי ביקש לגביר תשומת לב לנושא (מה שברור וצודק לכל הדיעות )והפליג לדרכו.....

אז כן רבותי כנראה שיש מעט שוטרים חביבים בארצנו

תתפלאו

נ.ב

אני הולך לשבוע מילואים אשמח לענות לתגובות שיתפרסמו כאן כשאחזור

שבת שלום

"החיים קשים. הם קשים יותר אם אתה טיפש"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

והנה עוד תסריט שהיה יכול לקרות!

אני נסיכתי נוסעים על כביש 4 מראשון לכיוון יבנה עולה במחלף יבנה לכיוון הבית של נסיכתי נוסעים עוברים רמזור אחד ועוד אחד מגיעים לרמזור השלישי..... אני עומד ראשון ברמזור -אדום מלא וכבודו מתחיל בנסיעה :!::!::!::!:

כן כן רבותי נסעתי באדום מלא בחוסר תשומת לב -בעודי עובר את הצומת אני רואה "משוגע " שמתחיל בנסיעה שמאלה קרי חותך את הצומת....כבודו חושב לעצמו "מה לעזאזל הוא עושה המשוגע הזה" אני מפריע למשוגע לעבור בבטחה את הצומת ובגלל שהמשוגע השתדל לא להכנס בי הוא נכנס בעמוד ונפצע ורכבו נהרס.

ואז יורד האסימון עברתי באדום מלא :oops::oops:

כן חברים הטעות כולה שלי מקווה שתלמדו מכך

לילה טוב

וזה עוד במקרה הטוב!

נכון שלמדתה וכולנו אנשים ועושים טעיות אבל

כמה חוסר תשומת לב צריך בכדי לעבור באור אדום מלאה?

ותחשוב שהתוצאות היו יכולות להיות הרבה יותר גרועות!

גם אני נהג חדש ורק בגלל שני יודע שאני עוד חסר ניסיון אני מגדיש לנהיגה שלי עוד יותר תשומת לב!

My Dream: Shelby Mustang GT500 Eleanor

FIAT TEMPRA 1.6 92

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך מזל!

דבר כזה קורה רק פעם אחת בחיים!

מזלך שזה היה בלילה ולא באמצע היום שיש הרבה תנועה על הכביש.

גם לי זה כמעט קרה פעם. הצלחתי לבלום בזמן אבל כמעט ונכנסתי אל הצומת.

אחרי ההלם שקיבלת ,תהיה בטוח שזה לא יקרה לך יותר :wink:

instead of bieng pussy whiped...WHIP THAT PUSSY!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה ללמוד???

לי יש מנהג קבוע...בימי שישי שבת אני משתדל לנסוע כמה שפחות בכבישים...

הרבה נהגים חדשים....

יותר מידי תאונות... :evil:

:lol:

גברים ממאדים ונשים מפגרות על כל השכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הזמן השוטרים האילו לא עושים מה שצריך .... בנאדם עובר באדום , אז הוא נחמד ומוותר לו , אבל בשבת בבוקר, 9 בבוקר, עומדים בצומת גהה, ועוצרים רכב שנראה כמו האוטו מנהלים האולטימטיבי של אבא, ושואלים "למה אין לך שלט של נהג חדש מאחורה" ואח"כ במקום להגיד "טוב תקנה ביום ראשון ותשים" , אז אני מקבל 250 שקל .. הריי זה ידוע שאם החתיכת פלסטיק צהוב הזה לא יהיה שם זרוק מאחורה, התאונות פשוט יפלו משמיים ...

אבל שאתה תעבור באדום .. יוותרו לך ...

שוטרים זה פשוט עם של .... :evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הזמן השוטרים האילו לא עושים מה שצריך .... בנאדם עובר באדום , אז הוא נחמד ומוותר לו , אבל בשבת בבוקר, 9 בבוקר, עומדים בצומת גהה, ועוצרים רכב שנראה כמו האוטו מנהלים האולטימטיבי של אבא, ושואלים "למה אין לך שלט של נהג חדש מאחורה" ואח"כ במקום להגיד "טוב תקנה ביום ראשון ותשים" , אז אני מקבל 250 שקל .. הריי זה ידוע שאם החתיכת פלסטיק צהוב הזה לא יהיה שם זרוק מאחורה, התאונות פשוט יפלו משמיים ...

1. השוטרים לא קובעים את החוקים, תפקידם לאכוף אותם. פניות לגבי חוקים "טיפשיים" אתה יכול להפנות לנבחרי הציבור (120 במספר) ולא לשוטרים שרק עושים את עבודתם.

2. אם אני רואה שלט "נהג חדש" אצל נהג הנוהג לפני, אז אני שומר מרחק גדול יותר ממה שמצויין בחוק.

3. למה אתם נתפלים על אדם שכבר הודה עשרים אלף פעם בטעות. הוא סך הכל שיתף אותכם בחוויה שעבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש לא מסכים איתך!!

באוטו של אבא שלי לפני כל נסיעה אני צריך לדאוג ששלט הנהג חדש תלוי.

אמנם זה די מעצבן ומטרטר, אבל אני עושה את זה כדי להמנע מקנס, ושאנשים ידעו שאני נהג חדש.

אבל אתה... אתה לא טורח (ואצלך זה הרבה פחות מסובך כי יש לך רכב משלך), אז תאכל את הדייסה שבישלת לעצמך!!

172

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש לא מסכים איתך!!

באוטו של אבא שלי לפני כל נסיעה אני צריך לדאוג ששלט הנהג חדש תלוי.

אמנם זה די מעצבן ומטרטר, אבל אני עושה את זה כדי להמנע מקנס, ושאנשים ידעו שאני נהג חדש.

אבל אתה... אתה לא טורח (ואצלך זה הרבה פחות מסובך כי יש לך רכב משלך), אז תאכל את הדייסה שבישלת לעצמך!!

ילדודס, כל הנהגים החדשים למיניהם, להירגע :lol:

אישית, אני כבר יותר קרוב לתקופה שבה אני יותר לא יהיה נהג חדש, מאשר למתי שהתחלתי להיות נהג חדש (לקשיי הבנה: זה אומר שיש לי יותר משנה רשיון).

אישית, תמיד כשאני שם לב שהשלט של "נהג חדש" נפל אני מדביק אותו מחדש. אבל הוא תמיד נופל. תמיד. לא יודע למה, ולא השקעתי בזה הרבה מחשבה.

למרות זאת, תמיד שעוצרים אותי לבדיקת רשיונות (ועוצרים אותי הרבה) לא אמרו לי מילה על הנהג חדש. כשכן אמרו, הראתי להם שהוא ליד החלון וכניראה פשוט החליק ונפל. הם ראו שזה נכון, ושיחררו...

Back to the original - NC again.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7328 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...