Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יעוץ בקניית מונובלוק וחיוט מקצועי שיעמוד מול סאב חזק במיוחד

יוסי1234
שימו לב! השרשור הזה בן 5327 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן,

אחרי שהתקנתי מגבר V15 עם סאב פיוניר 1400W התאכזבתי מאוד מהחומר הזה,

לכן חשבתי לשרדרג את כל המערכת מהיסוד.

אז נתחיל ככה, אני מעוניין להחליף את החוט מתח מהמצבר עד המגבר,צריך המלצות על איזה חוט ללכת?

פיוז ראשי יש לי והוא טוב וחדש.

אז אני מעוניין להתקין 2 מגברים, אחד 4יציאות PYLE 1600W לרמקולים 6/9 אחוריים, ועוד מונובלוק לסאב פיוניר 1400W אבל שיקפיץ אותו חזק ושהיה מתאים לסאב חזק שאקנה בעתיד, HU יש לי דאבלדין של X5 והוא חדש וטוב, את כל המערכת אני ארכיב בעצמי והיום הכנתי פלטה מעץ למגברים ויצא יופי, אבל אני מחכה למונובלוק שתמליצו לי עליו, ומאיפה אפשר לקנות במחירים הכי זולים? וגם צריך מפצל מתח למגברים, התקציב שלי עומד על 1500 ש"ח.

מחכה לכם מומחים, תודה

!!!DODGE RAM 3500 HD 6.7 CUMMINS TDI 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 144
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

עושה רושם שאתה מבולבל וחושב להגביר רק את האחוריים ??? מה עם סט קומפוננט קדמי ? הייתי מתחיל שם.

אני בהחלט ממליץ לך להגיע למפגש אודיו הקרוב ולשמוע כמה דברים ואולי להיפתח לכמה "רעיונות חדשים" כמו במה קדמית..

בכל אופן, מגבר טוב לסאב חזק יהיה רוקפורד פאוור 1001BD ויש כמה למכירה בפורום. גם SAZ1500 מיד שניה יעשה את העבודה (בעיקר ב 1 אוהם) אבל לך תמצא אחד..

...CASKA for life

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמתי שלא מעניין אותי במה קדמית ולא סאוונד סהסרטים, הכי חשוב אצלי זה בס חזק רציני שירעיד את השכונה,

לגבי ה6/9 הם כבר מותקנים וה-PYLA 1600W ישלי אותו בבית כבר 3 שנים,והרמקולים המקוריים של האמפריזה בדלתות הקדמיות טובים ונשמעים יפה, לכן כל אלה עכשיו בחינם ואני לא משקיע שקל על רמקולים רק חוטים טובים, עכשיו אני חייב מונובלוק שירעיד את הסאב ושהיה מוכן להרעיד סאב כפול בעוד כמה חודשים.

אז האם הרוקפורד שהצעתה מתאים? וכמה יעלה לי?

ולגבי החוט מתח, האם 4ג מספיק? וכמה עולה מטר?

ולמה לגבי 2ג?

ולגבי חוטים של הרמקולים על איזה אתם ממליצים?

חברים אני מחפש דברים איכותיים ורצינים במיוחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני באמת לא מבין אותך.. מצד אחד אתה רוצה דברים טובים ואיכותיים, מצד שני לא מעניין אותך קומפוננט קדמי ואתה מרוצה ממה שיש לך. חדשות - הרמקולים הקדמיים המקוריים שלך הם עלובים במקרה הטוב. אני מציע לך לבוא למפגש וללמוד כמה דברים. לא מדובR בהשקעה כל כך רצינית כמו שאתה חושב..

לגבי המגבר, הרוקפורד בהחלט יפרק לך את הפיוניר. גם 3 כאלו..

https://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?p=2183060

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=264162

...CASKA for life

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מחפש סט שלם,

אני מחפש אך ורק מונובלוק חזק רציני שיעמוד בתאים קשים עם סאבים חזקים במיוחד,

ובכלל מה עדיף ,מונובלוק או מגבר איכותי 4יציאות לסאב+ 2 רמקולים 6/9, או 2 מגברים 2יציאות?

וכמה יעלה הרוקפורד הזה?

ומה יש עוד דברים באותו רמה אפילו יותר?

וגם מה לגבי החוטים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומה דעתכם על המונו הזה? VRX cs 1.500.2

של אודיסון, האם מספיק לסאב שלי? והאם יספיק לסאב רציני מאוד שאני מתכנן לקנות בעוד כמה חודשים?

וכמה עולה המונו הזה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדבר על VRX cs 1.500.2 ועל מגבר קרדינאל\פייל

זה כמו לדבר על סובארו DL ואחרי זה להזכיר כאופציה נוספת מרצדס S קלאס

המגבר הנ"ל עולה באזור6000 שקל

הספקים:

1 x 560w RMS @ 4 ohm

1 x 1080w RMS @ 2 ohm

1 x 2000w RMS @ 1 ohm

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז בוא נרד מהמרצדס.

בו נעבור למשהוא בתקציב 1500ש"ח אבל שיהיה מגבר מונו קטלני,

מה דעתכם על ה- SUNDOWN?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לך שמץ של מושג מה אתה רוצה, בעצם אתה יודע שאתה רוצה משהו "קטלני" ומשהו ש"ירעיד את כל השכונה"

תגיע למפגש ב3.10 ותשמע SPLים למיניהם ואז תחליט.

HU: Alpine W520 processor: JBL MS8 comp: Audison voce 3way @ Zapco reference 1000.4 & Zapco reference 350.2 Sub: Hertz HX300D @ Audison LRX 1.1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם לא מבין אותך. אתה קופץ פה ברמות ובמחירים.

מה שעוד קשה לי להבין זה שאתה רוצה להישאר עם הרמקולים המקוריים של הרכב אבל עם סאב חזק וטוב?

זה נשמע כאילו אתה סתם רוצה שהאוטו יעשה בומים וירעד בלי שישמעו מוזיקה.

חלחליק לשעבר (או חיליק, תלוי את מי שואלים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חלחליק, אתה אמרתה את מילה הנכונה, שרכב ירעד בלי שישמעו מוזיקה, נכון!

כי לי אני ולנוסעים בפנים ברכב ישלי 6רמקולים, 4מקוריים בדלתות+ 2 של פיוניר 6/9 אחוריים חדשים עם מגבר וזה מספיק לי מבחינת שמע ומוזיקה, אבל מבחינת באס אני חייב משהוא שירביץ לי חזק בגב של המושב ומחבוץ ומרחוק שישמעו רק באס חזק בלי מוזיקה, כי רוב השירים שאני שומע הם של באס ותראנס ולא צריך קומפונט ולא רוצה במה קדמית, בקיצור מחפש מונו שיתן באס חזק, אך ורק באס.

אז מה דעתכם לאיזה מגברים אתם ממליצים עכשיו?

אא ואין לי זמן למפגשים ואני בכלל מאיזור הצפון וכל המפגשים שלכם במרכז ואין לי זמן לזה, אבל אם פעם יזדמן לי אני אקפוץ בכיף, אבל עכשיו תעזרו לי לפני המפגשים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקיצור אתה מחפש מערכת שתצעק "פוזה פוזה פוזה פוזה פוזה"

חפש מונו יד שניה עם הספק גבוה

HU: Alpine W520 processor: JBL MS8 comp: Audison voce 3way @ Zapco reference 1000.4 & Zapco reference 350.2 Sub: Hertz HX300D @ Audison LRX 1.1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי שאם הייתה לו אפשרות לשים איזה סאב של פיוניר בדלתות, הוא היה עושה זאת :-)

אם הבחור רוצה רק באס, למה אתם נגד? שיבושם לו ויהנה. זה הכי חשוב - הדעה וההרגשה של בעל המערכת על המערכת שלו.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5327 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...