Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ALPINE 7897 VS ALPINE 7995

שימו לב! השרשור הזה בן 7349 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז ככה אני רוצה להזמין אחד מהם דרך האתר של /ETRONICEMUSTOP ( מישהו קנה משם ) ולהחליף בשעה טוב אתה הפיוניר שלי (750)

1. איך המכשירים כול אחד לעצמו, ואחד נגד השני

2. ההבדל די גדול במחיר בנייהם, 7995 417$, לאומת ה 7897 590$ (כולל משלוח )

יובל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף אחד מהם לא תומך ברדיו ארופאי אם זה משנה לך. תיכנס למדריכים של שני המכשירים ותראה אם הקרוס ב7995 משוכלל כמו ב7987, מזכרוני ה7987 הוא מכשיר משוכלל יותר.

אישית הייתי הולך על 9835 החדש, מבחינת פונקציות לשני המכשירים שרשמת מעל אין יותר ומתמונה של המכשיר התצוגה שלו נראית מאוד יפה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע.

מילת אזהרה, נסה לבדוק אם ה9835 כולל בתוכו רדיו ארופאי. הוא המחליף הישיר של ה9815 שכלל רדיו ארופאי אך זה לא מבטיח דבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הי יובל,

ה- 9835 נראה ברמה פונקציונאלית מאוד דומה ל- 7897. נראה לי שההבדל העיקרי הוא של- 7897 יש ממשק יותר נוח בגלל גודל הפאנל - (Fantom Face) .

בגלל סוגיית התדרים הייתי פונה למזרח. לי יש 7998R שהבאתי מסינגאפור. להם יש הכל אמריקאי, אירופי מה שאתה רוצה. בנוסף אפשר להשיג אותם גם בתאילנד. הם במחירים דומים למחירים בארה"ב אך עדיין 10-15% מעל EBAY.

אם יש לך חבר שקופץ לתאילנד תוכל לנצל הזדמנות (או שכבר תסע ותהנה - המלצות על מקומות בתאילנד לבילויים אני גם יכול לתת)

עומר

HU : Alpine IVA-W202R Processor : Audison Bit One, Comp: Hertz MLK 165, Amps : Rainbow Beat4 (comp), Rockford 1001BD (sub) SUB: Stereo integrity MAG V4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב אחי אבל הידע שלי הוא ארה"ב בקיץ שזה די רחוק ואולי אני יתחיל להרכיב מערכת שנייה שאני יעלה תר'ד בקרוב עלייה ...

בכולל מקרה המצב הוא כזה שצריך להשיג HU כמה שיותר מהר :?

יובל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7349 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...