Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

[חדשות רכב עצבניות]מקלארן MP4-12C ומרצדס SLS

LotusElise
שימו לב! השרשור הזה בן 5312 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 37
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לדעתי המרצדס יפיפיה. לא קראתי מה כתוב אבל נראית כמו גירסת 'הומאז'' לגולווינג.

את עיצוב המקלארן פחות אהבתי, נראית כמו גירסא מצועצעת של קורבט קלאוואי (Callaway) שבעצמה מצועצעת יותר מדי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המקלארן נראית סוף הדרך.

הבעיה בSLS לדעתי זה שהם הלכו על עיצוב ישן בשילוב העיצוב המודרני, יש בזה משו מיוחד ומושך את העין אבל לא בגלל שהוא יפה.

חכו 30 שנה היא תהיה מכונית נדירה לאספנים:wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשני המקרים הדגמים הקודמים של שני החברות יכולו לעשות להן בית ספר על איך צריכה להיראות מכונית (המקלארן F1 המדהימה והSLR ש...לא צריך להגיד).

Insane things comes from insanely people.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המרצדס מזכירה לי מזראטי, והמקלארן נראית כמו "סתם עוד מכונית על"... משום מה אני חושב שאם הייתי דג דג זהב הייתי הולך על המרצדס.

כל קרב הוא קרב אוכל כשאתה קניבל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מרצדס הלכו באמת על חצי רטרו ולפי דעתי זה לא עבד.

הפרונט של המקלרן מזכיר פרארי.

ולא לשכוח כמובן שגם משירותים ניתן להדבק באיידס במידה וזה שישב על האסלה לפניך עוד לא קם! :shock::?:shock:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שחושב שהמרצדס מכוערת, כל כך אין לו מושג שזה פשוט מדהים.

ולמה אין לו מושג? כי מדובר ברכב המעוצב ברוח אחד הרכבים היפים ביותר שיוצרו אי פעם, בנוסף להיותו מכונית העל הראשונה ואחד מסמלי שנות החמישים הנפלאות שהיו לציון דרך צרכני ועיצובי (מודרניות סטייל שנות ה 50(חייזרים, תעופה ומדע) ששולב ברוח שנות ה30 שמהוות את שיא השיאים של העיצוב במאה ה20).

ולא, זה לא עניין של טעם, באותו אופן שהעובדה שבר רפאלי יפה אינה ניתנת לערעור. מדובר בקלאסיקה מודרנית מדהימה.

והמקלארן? דומה למאזדה 3 החדשה והמחייכת לפחות בחזית :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך פספסתי. רציתי להעלות בפורום בסוף השבוע התלבטות אם לקנות כזו או כזו לבן שלי.

עם כל התבונה שלו וההעדפה לפרארי - בינינו, הוא יעדיף לגו...

ילה גבר בא נראה! מר +1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה-SL300 המקורית היא מדהימה.

הדגם החדגש נראה כמו מצועצעת.

השאלה העיקרית: האם נראה את המרצדס הזאת בארץ בהזמנה מיוחדת...בתור מתחרה לאאודי R8.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המרצדס מדהימה. אם כבר, היו יכולים ללכת עוד יותר רחוק עם המראה, אבל הם עשו עבודה נהדרת. במיוחד באפור (כמו כל קלאסיקה).

המקלארן... ממ. היא בטח ובטח לא מכוערת. מזכירה לי F1 שכפתה את עצמה על R8. אני לא אחד שמחפש רטרו (חוץ מפורשה תחרותיות ישנות, ובעצם כל דבר בצבעי GULF), אבל המקלארן F1 פשוט נראה הרבה יותר טוב. הMP4 קצת רכה מדי.

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5312 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...