Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש מוסך לסיוויק האצ'בק 99 באיזור רחובות - מקצועי, אמין, ובעל מחירים סבירים+שאלה

Aviran_n
שימו לב! השרשור הזה בן 5344 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז ככה, אני מחפש מוסך שכניראה יעשה את הטיפולים שאני לא אעשה לבד להאצ'בק שלי.

חשוב לי שהמוסך מעל לכל יהיה מקצועי ומכיר את הרכב. כמו כן אני גם חייל, אמנם חייל שלא חוסך מהרכב שקל, אך לא מעוניין לטפל במקום בו המחירים מופרזים.

חשוב שהמוסך יהיה באיזור רחובות.

מקריאה באינטרנט חשבתי על מקס פאוור. נשמע שאלי בעל המוסך הוא בחור חביב, אמין, בעל מחירים סבירים והכי חשוב - מקצועי ומכיר את ההונדות האלה מצויין.

הבעיה היא שלא הצלחתי למצוא באינטרנט את כתובת המוסך או טלפון. אשמח לפרטים אלו בבקשה.

אשמח גם לתגובות על המוסך הזה מניסיונכם ולהצעות למוסכים נוספים.

שאלה נוספת.

יש למישהו מושג אם בהאצ'בק 99 ידנית צריך להיות מדיד לשמן הגיר?

תודה וערב טוב :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטער על ההקפצה אך ההודעה ירדה עמוד ללא התייחסות.

אשמח להתייחסותכם בהקדם עקב כך שכבר מחר ברצוני להכניס את הרכב למוסך למס' דברים קטנים.

תודה, לילה טוב ושוב סליחה על ההקפצה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5344 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...