Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סדנת שיפורים

שימו לב! השרשור הזה בן 7331 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני רוצה לדעת אם יש סדנת שיפורים באזור המרכז(ראשון לציון...)

וגם אם אפשר קישור לסדנה זו

ועוד שאלה אחת:האם אפשר לשפר סוזוקי באלנו שנת 99?

:roll: אני מתכון לקיט(חצאיות וכו)וגם אגזוז לחץ וכו וכו :roll:

תודה מראש

:):)

רק דגים מתים שוחים עם הזרם.

הכלה 205 1.4 :-D

מחפש רדיו דיסק(מומלץ MP3)-ה"פ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניתן לעשות הכל אם יש לך מספיק כסף. השאלה הנשאלת היא אם השקעה זו כדאית ברכבך.

רכבך הוא לא רכב ספורט, וכדי להביא אותו למצב של "מתיימר להיות ספורטיבי" אתה זקוק להרבה כסף.

אם רצונך ברכב חזק וביכולתך למכור את הרכב (אני מניח שהוא שלך ולא של ההורים), יש המון אלטרנטיבות.

נ.ב. יש כמה סדנאות שיפורים באיזור המרכז. חברי הפורום ישמחו לתת לך פרטים נוספים.

שמוליק

המכוניות שלי : Lantis-F 98 -> מאזדה מיאטה 95

המכוניות של אשתי : יונדאי אקסט 95, מאזדה 3 2006, מיאטה NB 2003, סיטרואן C3 2017

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

החלום : RX8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אם אגזוז לחץ?

כמה בערך הוא עולה כולל התקנה?

כל המושגים שאתה רוצה לדעת עליהם קיימים בפורום. בצע חיפוש, תאמין לי ששום מידע לא תחסר לך. אם בכל זאת לא מצאת תשובות שמעבר למה שנכתב בפורום, אתה מוזמן לשאול.

שמוליק

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אם אגזוז לחץ?

כמה בערך הוא עולה כולל התקנה?

לא הרבה. הבעסה בד"כ זה לקנות את האופנוע שהוא מתחבר אליו.

אישית, ממליץ על RGV250.

:wink:

לא התכוונתי לאגזוז לחץ של אופנעוים

התכוונתי לאגזוז פתוח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגדול המחירים יכולים לנוע מעבודה עצמית שזה לא הרבה (כולל צינורות, וחלקים נוספים) ועד למערכות פליטה שתוכננו ספציפית לכל רכב. לעיתים עלותן מסתכמות בעשרות אלפי שקלים.

אבל טווח המחירים הממוצע הוא 2000 - 4000 למערכות פליטה בסיסיות ומשופרות (זו הערכה שלי כמובן, ואין להסתמך עליה).

שמוליק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגדול המחירים יכולים לנוע מעבודה עצמית שזה לא הרבה (כולל צינורות, וחלקים נוספים) ועד למערכות פליטה שתוכננו ספציפית לכל רכב. לעיתים עלותן מסתכמות בעשרות אלפי שקלים.

אבל טווח המחירים הממוצע הוא 2000 - 4000 למערכות פליטה בסיסיות ומשופרות (זו הערכה שלי כמובן, ואין להסתמך עליה).

שמוליק

זה מסובך לעשות את זה לבד לא?

אין לי שום ידע בזה :oops:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמוליק

הכל תלוי ברמה המקצועית של המערכת שאתה מתכנן. אם אתה בעל מקצוע עם ניסיון בתחום אתה תוכל לתכנן מערכת שהיא סבירה פלוס. אבל אם אינך בעל מקצוע, יהיה לך קצת קשה, והתוצאה יכולה להיות הפוכה (במקום לשפר, לגרוע).

אבל בגדול, אם אתה מחפש משהו זול, תמיד תוכל להוריד את הממיר הקטליטי, ולהחליף את הדוד האחורי. העלויות הן לא גבוהות והן לא כוללות סעפת פליטה חדשה (לא פחות חשוב משאר המכלולים) וצנרת.

שמוליק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמוליק

הכל תלוי ברמה המקצועית של המערכת שאתה מתכנן. אם אתה בעל מקצוע עם ניסיון בתחום אתה תוכל לתכנן מערכת שהיא סבירה פלוס. אבל אם אינך בעל מקצוע, יהיה לך קצת קשה, והתוצאה יכולה להיות הפוכה (במקום לשפר, לגרוע).

אבל בגדול, אם אתה מחפש משהו זול, תמיד תוכל להוריד את הממיר הקטליטי, ולהחליף את הדוד האחורי. העלויות הן לא גבוהות והן לא כוללות סעפת פליטה חדשה (לא פחות חשוב משאר המכלולים) וצנרת.

שמוליק

אתה מתעסק בזה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא. אני לא מתעסק עם זה. אם הייתי יודע מסגרות, אולי הייתי נוגע. אני חושב שאם אי פעם אחליט להחליף, אני אקנה מערכת מוכנה.

שמוליק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7331 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...