Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

UPSOLUTE VS REVO VS APR

98civic
שימו לב! השרשור הזה בן 5302 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אתה מאמין!

אבל בפועל כבר ידוע מי הכי חזק מעוד לפני שנים,חוץ מAPR,שאר הציפים קימים כבר שנים בשוק.

כנס לVAG CLUB ותשאל גם את החברה ששם,יש להם נסיון וההוכחות מלפני כמה שנים!

לכם יש אולי נסיון קצר,אנחנו עשינו כבר את הבדיקות האלו מזמן מזמן,ובכול התנוחות האפשריות-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 207
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

חבל שאין בארץ דיינו ראוי, אז כל הבלבלני מוח ומקשקשי שכל היו מפסיקים עם הסיפורים ומראים מספרים.

מאז ומתמיד נשמעו סיפורים כמו יש לי 700 כ"ס בגבוהות וכו', מי חזק ומי חלש אפשר לבדוק רק על דיינו ולא בכביש.

כמו גם ההבדלים בין הצ'יפים תראה רק על דיינו, בכביש ההבדלים לעיתים יהיו יותר פסיכולוגים מאשר באמת בשטח.

1969 Pontiac Firebird

:twisted:

בעבר:Honda Civic Type R, Renault Clio Sport, Peugeot 106 Rallye

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש בארץ אחלה דיינו שבעולם. DYNOPACK, לך ותראה 80% מהסדנאות הרציניות בעולם משתמשות בו.

נמצא בסה"כ בהרצליה לא באיזה חור. מי שרוצה מוזמן לבצע איזה בדיקת יכולת שבא לו.

אבל רוב האנשים מעדיפים ונהנים גם מבדיקת יכולות בכביש וזה תמיד יהיה.

Race Smart

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יותם אתם טועה,תחפור קצת יותר טוב לאיזה סוגי רכבים והספקים הוא מתאים.

אין ספק שלקאטגוריה שלו הוא הדיינו המוביל בעולם.

לפי דעתי ונסיוני אין מה להשוות אותו לדיינו גלגלות מבחינת סוגי רכבים הספקים ודיוק לדוגמא המוצרים של DYNOJET

If you don't chew Big Red, then f-*bleep* you.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקום לשאול את מי שקנה פה, כי אף אחד לא יגיד דפקו אותי, קניתי משהו לא טוב.

אתם יכולים לבדוק באתר הVAGים הכי גדול שיש איזה תוכנה עדיפה.

http://forums.vwvortex.com/zerothread?id=4416915

אפסולוט לא באותה רמה בכלל, כנראה שרק בארץ עושים השוואה השוואה בין שני סוגי התוכנות האלו.

אתה יכול למצוא הרבה השוואות בין REVO לבין APR לבין יוניטרוניקס וגיאק.

תעשה בדיקות בחו"ל ותראה כמה מכוניות נוסעות עם זה וכמה עם זה, תבדוק מה רושמים על כל אחד מהם ואז תבחר, הרי הרבה פה הם חברים של וכו וכו....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה שמה שהזכרת לא מוכרים בארץ חוץ מAPR.

חוץ מזה הנה אשכול שממש אוהבים את הצ'יפ של אפסולוט.

http://forums.vwvortex.com/zerothread?id=1290714

כל אחד אוהב משהו אחר וזה רק לטובת הלקוח שאפשר לנסות לפני הקניה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל שאין בארץ דיינו ראוי, אז כל הבלבלני מוח ומקשקשי שכל היו מפסיקים עם הסיפורים ומראים מספרים.

מאז ומתמיד נשמעו סיפורים כמו יש לי 700 כ"ס בגבוהות וכו', מי חזק ומי חלש אפשר לבדוק רק על דיינו ולא בכביש.

כמו גם ההבדלים בין הצ'יפים תראה רק על דיינו, בכביש ההבדלים לעיתים יהיו יותר פסיכולוגים מאשר באמת בשטח.

הבעיה שהבדיקה חיבית להיות באותם תנאי מזג אוויר,מספיק שצי'פ אחד תבדוק ביום שהיה יותר חם ב 5-10 מעלות +20% יותר לחות.

וזה משבש את כול הנתונים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יותם אתם טועה,תחפור קצת יותר טוב לאיזה סוגי רכבים והספקים הוא מתאים.

אין ספק שלקאטגוריה שלו הוא הדיינו המוביל בעולם.

לפי דעתי ונסיוני אין מה להשוות אותו לדיינו גלגלות מבחינת סוגי רכבים הספקים ודיוק לדוגמא המוצרים של DYNOJET

לקטגורייה של מה אתה מחפש? 1500 כ"ס ומעלה? הזוג החדש שמודד עד 1000 כ"ס לזוג גלגלים ועד פלוס מינוס 1500 כ"ס לארבעה גלגלים מספיק

מאוד לסצינה של הארץ.

ומניסיון של כמה טיונרים מאוד מאוד נחשבים בחו"ל, הדיינו הזה מוצלח פי 100 לכיוונים מאשר דיינו גלגלות, לא יודע כמה אכלת דיינו גלגלות,

אבל החבר'ה בחו"ל טוענים להפרשים הזויים בהספקים בין מדידה למדידה, רק על פי ההתרפפות/חיזוק של הרצועות,

האם לכזה דיינו אתה מייחל?

ראיתי לעומת זאת 10 מדידות הלוך וחזור לאותו ההספק בדיוק,

ההפרשים הם של כ"ס 1-2 אותם ניתן לייחס כנראה יותר לחום של האינטרקולר מאשר לזיופי מדידה.

ותעשה לי טובה קובי, מי שלא הולך לדיינו בהרצליה למדוד הספקים/לכוון ומספר שזה בגלל שהוא לא "איכותי" מספיק, או צבוע או חוסר ידע/חוסר תקציב.

Race Smart

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יותם מה אני אמרתי מה אתה ענית. חדל לקשקש.

אני ועוד קבוצה נרחבת של אנשים מתים לכוון שם את הרכבים אבל מה לעשות שב 2000 סל"ד ו 80 קג"מ וברכב אוטומטי הדיינו הזה נכנס ל SAFE MODE ונכבה.

אז תפסיק לקשקש אתה לא יודע הכל.

הדיינו הזה מעולה לרכבים מסוג 4X4 ובטוח המוביל בעולם, אבל יש קבוצה שלמה של רכבים שהוא לא יכול למדוד,בוא נגיד שאנשים מביני עניין בארהב צחקנו עלינו בטלפון בזמן השהות שלנו בדיינו שלא הבנו למה הוא מהבהב נון סטופ באדום.

אני מוכרח לציין שיובל ושי היו סופר מיקצועיים ונתנו שרות מעל ומעבר ולמרות שישבנו שם כמה שעות טובות ושי עמל קשה הם לא חייבו אותנו בשקל.

ממליץ בחום למי שיכול ללכת עם טיונר מקצועי כמו שי מספרקו ושי מיואל רק יהנה ויקבל תוצאות נהדרות לאחר הכיוון.

If you don't chew Big Red, then f-*bleep* you.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלחת אותי לחפור לאיזה רכבים והספקים הדיינו הזה מתאים.

בוא ותספור לי, מוכן להתערב שיד אחת תספיק לך, לספור את כמות הרכבים שיש להם את הנתונים האלה שציינת.

הבחור שמעלייך אמר שאין דיינו ראוי בארץ. לפי התגובה שלך אתה מסכים לזה. וזה בגלל כמה רכבים שלא עומדים בקריטריונים שלך?

Race Smart

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן התכוונתי ל 1.8T ולא לחיפושים אחרי דיינו לבדיקת הספקים בארץ. תודה :wink:

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל אלה שחושבים שיש להם REVO מקורי על הרכב יש לי רק משהו להגיד לכם... וזה: :lol: .

כנס לאתרים של הצ'יפים ותשווה גרפים, ואז תשים על הרכב ותשווה שוב.

הנה עוד חכם שלא יודע על מה הוא מדבר :shock:

ה- REVO הנמכר דרכי הוא מקורי מהסיבה הפשוטה שכדי להתקין מוצר זה ברכב דרוש הציוד המיוחד של REVO !!!

בעבר כאשר התעניינתי באפשרות להיות סוכן של REVO נתקלתי בסרוב מכיוון שאני נותן שרות לחברות מתחרות של REVO כגון CUSTOM-CODE , EURODYNE , UNITRONIC ועוד.

למזלי אחד מהלקוחות שלי ביוון הוא סוכן של REVO וההסדר ביננו הוא שאני משמש כ-תת סוכן שלו.

המוצר הוא REVO מקורי עם גרסאות תוכנה המיועדות למזרח התיכון (יוון , קפריסין וכ"ו).

מקווה שהחכמת :lol:

בהקשר לחברות אחרות, מכיוון שאני הספק של שאר החברות המוזכרות למעלה , ניתן להשיג את המוצרים שלהם בארץ .

אם לא הבנת דרך מי .... תנחש ... בטוח שיצליח לך יותר מלחשוב.

גיא

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5302 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...