Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ראלי אוסטרליה - צמוד צמוד!

sronis
שימו לב! השרשור הזה בן 5327 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חברים, אנחנו ישנים בישיבה (מול מסך המחשב). היום השני של ראלי אוסטרליה כבר נגמר (מסיימים מוקדם שם, בצד השני של הכדור) והמתח בשיאו! דני סורדו מוביל את הראלי, אני חושב שלראשונה בחייו, אבל הדרמה האמיתית נמצאת 0.1 שניות מאחוריו - פאקינג תיקו בין לואב והירבונן!

שימו לב - היום השלישי מתחיל הלילה, ומחר על הבוקר כבר נדע את התוצאות.

יהיה מעניין, יהיה מאוד מאוד מעניין.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים, אנחנו ישנים בישיבה (מול מסך המחשב). היום השני של ראלי אוסטרליה כבר נגמר (מסיימים מוקדם שם, בצד השני של הכדור) והמתח בשיאו! דני סורדו מוביל את הראלי, אני חושב שלראשונה בחייו, אבל הדרמה האמיתית נמצאת 0.1 שניות מאחוריו - פאקינג תיקו בין לואב והירבונן!

שימו לב - היום השלישי מתחיל הלילה, ומחר על הבוקר כבר נדע את התוצאות.

יהיה מעניין, יהיה מאוד מאוד מעניין.

רוני

הצמוד צמוד הזה היה רק משחק טקטי של לואב שדירדר את עצמו להיות צמוד צמוד במקום השלישי.

הראלי באוסטרליה מאופיין בשבילים מאובקים עם חיסרון עצום של הנהגים שמנקים את השביל.

ביום השלישי לואב ניצל את המשחק הטקטי וגם אם עבד קשה כדי להגיע לשם השיג את הנצחון.

הירבונן בעור שיניו מצליח לקחת את המקום השני מסורדו לאחר שכבר היה שלישי והצליחשני סטייג'ים לסוף לחזור למקום השני.

מה שבטוח שבניגוד לחלק מהאליפויות של לואב ובניגוד למה שנראה כאליפות בטוחה בהליכה שלו בתחילת העונה שני מירוצים לסיום הירוונן עדיין מוביל את הטבלה עם יתרון של נקודה בודדת והכל פתוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום כולם

דרור, הקדמת אותי לפני שבאתי להעלות שאלה...

והשאלה היא האם לואב מתחיל להזדקן?

האם הוא מתעייף? מאבד ריכוז? מאבד את ה"אייסמניות" שלו?

מה אתם אומרים?

לסלי

"There's one arena of motor sport where everyone's a hero. One where the skill is not in the deftness of steering, nor the late application of brakes. Nor that intuitive feel for a car's limits. This a sport where the real display of talent is just turning up on race day." TOP-GEAR on drag racing.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נראה לי שהוא מזדקן. ה"כשלונות" האחרונים היו שילוב של חוסר מזל עם טעויות קטנות שבמקרה באו ביחד. הוא עדיין הנהג הגדול בעולם...

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם כל הכבוד לאוכל הצפרדעים, ויש כבוד,

בלי הטקטיקה של יום שבת (האטה לפני סיום הסטייג' הלפני אחרון) - את ראלי אוסטרליה 2009 הוא היה מפסיד להירבונן.

ובהפרש.

השבילים באוסטרליה ידועים בקושי לעשות עליהם זמנים טובים למזנק הראשון.

אלא אם יורד גשם ומהדק את השביל - ובגלל זה הירבונן אמר בצחוק לקהל שהיה בשיחת הסיכום של יום שבת - "אני רואה שיש כאן הרבה מתנדבים שיכולים להרטיב את השבילים במים היום בלילה".

וזה לא שפורד נמנעו מלהשתמש בטקטיקה בעבר, אבל איכשהו זה יותר צורם שנהג "בלתי מנוצח" כמו לואב עושה את זה.

למי שיש אפשרות לראות את ה PREVIW לראלי פינלנד, הירבונן מספר שם שהבין אחרי שנה שעברה שלא מספיק להיות עקבי, אלא שצריך להיות גם עקבי וגם לקחת סיכונים בשביל לנצח את לואב. נשמע בלתי אפשרי אבל נראה שאולי הוא בדרך הנכונה.

דרך אגב - פטר סולברג הודיע בסוף השבוע שהוא יתחרה עם C4 בשני האירועים הקרובים. יהייה מעניין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בניגוד לדעתך רון דר

מי שיכול לנצח את לואב ב"פר פייט" זה לואב עצמו

לואב מהתל לפעמים ולאלה שלא יורדים לדקויות נהיגתו ,קשה להבין זאת.

העונה הפעם היא מאד מעניינת אני מסכים, אבל כשלואב מחליט וקצת אלילת המזל באיזור אין בWRC מישהו שינצח אותו.

הירבונן נהג עקבי ועיקש אבל הסתכלו היטב בליגה. אם לואב נופל ,השאר מנצחים,לואב בתמונה בד"כ הוא מנצח.

חבל רק שהספרדי לא מצליח להתברג שני.

דני

מירוצי מכוניות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וזה לא שפורד נמנעו מלהשתמש בטקטיקה בעבר, אבל איכשהו זה יותר צורם שנהג "בלתי מנוצח" כמו לואב עושה את זה.

בעיקר צורם שאנחנו רואים את השימוש בטקטיקה הזאת באופן כללי, מה שאומר שהשיטה דפוקה!!

אני זוכר שעד 2004 אולי 2005 הסדר של הזינוק ליום הבא נקבע לי תוצאות היום הקודם אבל שמונה הנהגים המהירים זינקו בסדר הפוך כך שמי שסיים את היום ראשון אפילו זכה ליתרון מסוים ביום הבא.

אם יחזירו את השיטה הזאת נמנע מהבזיונות והתהיות על מה היה אילו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה דיברנו על השיטה המעצבנתתתתת הזאת...

דובי, דני, מקצוענים, למה לעזאזל הם ממשיכים בשטות הזאת?

אני בטוח שאנחנו לא היחידים שזה מטריף אותם

:evil::evil::evil:

לסלי

"There's one arena of motor sport where everyone's a hero. One where the skill is not in the deftness of steering, nor the late application of brakes. Nor that intuitive feel for a car's limits. This a sport where the real display of talent is just turning up on race day." TOP-GEAR on drag racing.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם

לסלי מה לא מובן? לואב עובר עונה שהוא לא רגיל לה, בשנים עברו הוא אחרי 5-6 מרוצים היה מוביל בהפרש שקשה היה להשיג אותו, והשנה עם כול הבעיות שהוא עבר,( והנהיגה הטובה והיציבה של הירבונן שלדעתי מגיע לו אליפות השנה)הביאה את קבוצתו של לואב לשחק את משחק הטקטיקה שכמו שאתה אומר לסלי ממש לא לעניין, הגיע הזמן לדעתי לעשות שינויים גם פה שלא תהיה אפשרות לעסוק בטקטיקה ויותר לעסוק במרוצים גרידא.

המשיכו לנהוג בזהירות המטיףף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זלמן המטיף

נורבגיה אנטישמית,שבדיה אנטישמית, דנמרק בדרך,כאילו 3/4 ממדינות סקנדינביה שונאים אותנו רק אתה רוצה שהירבונן ינצח?

הצחקת אותי יאללה בסדר שיהיה.

:roll::roll::roll::shock:

מירוצי מכוניות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אני מבין נכון, הנצחון נשלל מלואב בגלל החלפה של רול באר באחד שאיננו תקני.

איזה פאדיחות. מה יהיה ???

לידיעה באתר ה WRC

בלוג הקארטינג שלי - http://www.kartingblog.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5327 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...