Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מאווררי רדיאטור עובדים בלי קשר - אפלאוז 95

raz391
שימו לב! השרשור הזה בן 5332 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אצלי באפלאוז אחרי איזה 4 דק' של נסיעה נדלקים שני המאווררים (גם של המזגן) אפי' שהמנוע עדיין ב30 מעלות בערך. וזה בטוח לא נורמלי, כנראה מצב חירום שהמחשב מפעיל.

בחילוץ קודי תקלה משקע האבחון ע"י גישור (בעזרתו האדיבה של חבר הפורום חיים יוד), אחד התקלות היו קשורות לאי תקינות של מעגל חיישן טמפ' נוזל קירור.

יש אצלי שני חיישנים על הפלאנץ' מיים מקדימה (אחד מהם מנותק), ועוד אחד שיושב על בית התרמוסתת מאחורי המנוע.

האם הכוונה היא שהיוניט מאוורים תקול, או שאולי משהו אחר?

המשפט הבא הוא אמת,

המשפט הקודם הוא שקר !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, והם פועלים בד"כ אחד אחרי השני בהפרש של כמה שניות (נראה במהירות גבוהה).

(נ.ב , דניאל אני עדיין מברך אותך בכל פעם שאני מפעיל מזגן ומגבר הטורים נכנס לפעולה:wink:)

המשפט הבא הוא אמת,

המשפט הקודם הוא שקר !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נחדד את הדברים, אתה מניע את הרכב, לא מפעיל מזגן ושום צרכן חשמלי אחר, גם לא מתחיל נסיעה. לאחר 4 דקות המאווררים מתחילים לעבוד ולמרות ששעון החום עדיין לא הגיע לתחום טמפ' העבודה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקרא שוב מה שכתבתי ותעשה בדיקה, ללא נסיעה. בזמן הפעלת מאווררים בדוק את צינורות כניסה ויציאה של הרדיאטור ואמוד את מידת התחממותם. חזור עם תשובות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז ככה

אתמול עשיתי בדיקה ע"י התנעת הרכב בסרק בלבד:

מאווררים עובדים לאחר 3 דקות (תחילה המאוורר של המזגן ואחרי 5 שניות אחריו המאוורר של הרדיאטור)

טמפ' מנוע עדיין במינימום (גם אחרי 15 דק' הטמפ' עמדה על 40 מעלות בערך - בשעות הלילה)

צינור רדיאטור תחתון צונן ביחס לעליון גם אחרי 15 דק'

ברור לי שיש להחליף תרמוסתת, ואני רוצה על הדרך לטפל ספציפית גם בבעית המאווררים.

השאלה הנשאלת: ישנו קשר ישיר להפעלת המאווררים במצב חרום בגלל בעיה במעגל חיישן נוזל קירור?

או שזה קשור ליוניט מאווררים?

נ.ב מישהו אמר לי שאולי חיברו את המאווררים ישירות למצבר. הייתכן? הרי הסוויץ' היה מור להפעילם במקרה כזה.

תודה.

המשפט הבא הוא אמת,

המשפט הקודם הוא שקר !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר נוסף ששמת לב:

תמיד כשאני מסיים נסיעה ועומד במקום או מעביר לפארקינג פתאום אני שומע את המאווררים מתחילים לעבוד (לא משנה אם נסעתי דקה או חצי שעה)

מה הולך שם?

המשפט הבא הוא אמת,

המשפט הקודם הוא שקר !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5332 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...