Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שלום לכולם ,האם יש חנות מקצועית למכירת כלי עבודה למכוניות באזור המרכז?

Yaroki
שימו לב! השרשור הזה בן 7330 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מתכוון לכלים טובים ולא כמו שמוכרים ב"אוטו דיפו".

הצרכים שלי הם פתיחת דרמים לצורך החלפת ברקסים וכו'.

תודה.

Geschmacksmusterschutz

Golf MK3 TDI 😊 // Jetta mk5 TDI 🤮 // E91 Touring 318D 🤩

פאפואס בלאט...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברח' יצחק שדה תמצא כמה (ביניהם השכן של השכן הפרסי של הפרסי)

עוד חנות מומלצת מאוד - "דרור כלי עבודה" , רח' פלורנטין פינת הרצל.

מבחר ענק , מחירים טובים מאוד - תפנו ללירן , תגידו ששמר שלח אתכם (זה ממש חשוב לי , אני מקבל אחוזים , תעשו טובה :wink: )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להזכירך שאסור בתכלית האיסור לבצע תקוני רכב בכלל ועבודות בנושאי בטיחות (כבלמים)בפרט, למי שאינו מוסך מורשה משרד התחבורה שב :idea: נהולו של מנהל מקצועי בעל כתב הסמכה. אם אינך כזה אתה עובר על החוק בבצוע עבודה כזאת ובאם תגרם, חס וחלילה, תאונה כלשהיא תואשם בפלילים. הרצון לחסוך בכסף מסוכן מאוד לך ולאחרים שבדרך.

בברכה - רפי לין :idea:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תסלח לי אבל בשביל טיפול 10 אני לא חושב שצריך איזה נייר שנותן לך רישיון מכל סוג שהוא, ועדיין כדי לבצע טיפול שכזה דרושים כלים שלא ניתן להשיג בכל חנות לכלי עבודה.

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה למגיבים,הפרסי של הפרסי מי זה ואיפה זה?באזור יצחק שדה

הם נמצאים ביצחק שדה פינת שונצינו (מטר מהפינה, על יצחק שדה). עדיף לנסות לחפש חניה בשונצינו וברחובות הקטנים ליד וללכת ברגל לחנות שנמצאת מטר משם.

גיא

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לחנות של הפרסי קוראים פרוזחזאד והכתובת היא יצחק שדה 23 תל-אביב

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7330 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...