Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אורות בלימה נשארים דלוקים

oleg1991
שימו לב! השרשור הזה בן 5348 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום :-D

כבר מזה זמן מה אני גולש בפורום אבל רק היום נרשמתי ע"מ לקבל עזרה.

אז ככה, לפני כמה ימים לאחר שהוצאתי מפתח מהסוויץ ונעלתי את הרכב שמתי לב שאורות הבלימה מאחורה נשארו דולקים כאילו מישהו לוחץ על הבלמים. ניסיתי לשחק עם הדוושת ברקס קדימה אחורה וזה לא עזר, ככה שנאלצתי לנתק את המצבר לבינתיים עד שהבעיה תסודר.

הרכב הוא דיההטסו אפלאוז 97.

אני אשמח לכל עזרה שהיא ותודה מראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעל דוושת הבלמים יש מיקרוסוויץ' מפלסטיק. פרק אותו והחלף בחדש.

להבא רשום סוג רכב בכותרת, כדי לא להרגיז את המנהלים

נתקו

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כך זה נראה. זה בד"כ נמצא בין הדוושה לאזור של מוט ההגה.

קשה לי לתאר יותר מזה. תחפש לאורך הדוושה (מלמעלה) בכוון ציר הדוושה.

micros.JPG

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל חנות חלקי חילוף הקרובה אליך.

לא כתבת איזור בארץ, אז קשה להמליץ. אני קונה בד"כ באוטו מודיעין בבני-ברק.

המחירים טיפה יקרים, אבל לא נתקלתי אצלם ב"אין לי". ומדובר בעיקר בדייהו של אשתי, שכמו שאתה יודע וודאי, אין לה יבואן או יצרן "חיים", וכמו שאתה יכול לראות בחתימה היא בת 15 (המכונית. האישה הרבה יותר זקנה:lol: )

כמו כן, כל חשמלאי רכב ישמח למכור לך, תמורת עוד רווח קטן על המחיר של חנות החלפים.

אגב, אם תאתר את המתג, אולי-אולי תוכל לשחרר אותו עם האצבע או מברג קטן ולנסוע לחשמלאי (עם אורות ברקס תקינים זמנית) שיחליף לך אותו. לא שהעבודה מסובכת במיוחד, כולה לכוון את שני האומים (על ההברגה הארוכה שבתמונה) כך שהמתג יהיה לחוץ במלואו כשהדוושה משוחררת, ולחבר את נעל הכבל למקום.

תגיד תודה. אצלי בהונדה הידנית (שבחתימה) יש אחד כזה גם על הקלאץ'. הוא מנתק את הסטרטר. (כדי שאי אפשר יהיה להניע בלי ללחוץ קלאץ' ולהתנגש בקיר קרוב) כשהוא מתקלקל בדיוק כשהרכב אצל האישה, לך תסביר לה מה לעקוף כדי לחזור הביתה מאחרג'הנם...

מנסיון.

נתקו.

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תוריד את הראש לאזור הדוושה, תבין מייד על מה מדובר.

החלפתו פשוטה יחסית, ודרוש כיוון (הצמדה לדוושה).

מחירו לא צריך להיות גבוהה, אפשרי לבדוק גם בפירוקיות

בהצלחה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המלצה לרכישת החלק באיזור נתניה..? אני חושב שאני אנסה להתקינו לבד ואם לא אז אבא שלי בטח ידע לעשות את זה, יעזור גם לדעת שם מפורט שיש לחלק או שלמוכר בחנות יהיה מושג למה הכוונה במתג ברקס או משהו בסגנון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רבותי שימו לב , הבעייה אינה במיקרוסוויץ . אלא בנגדי שלו שעשוי מגומי וישב על

הדוושה , ועם הזמן התפורר . כתוצאה מכך המיקרוסוויץ פשוט אינו נלחץ.

פתרון זמני לכך להכניס שני בנדים (אזיקונים) על מנת שהמיקרוסוויץ ילחץ .

ידוע לי אישית שקומבינה כזאת החזיקה 3 שנים והרכב נמכר בצורה זו (המוכר שכח מהנ"ל).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שווה בדיקה, אם כי בכל הרכבים שהיו לי עד היום לא היה נגדי כנ"ל. סתם פחית שמרותכת לדוושה ולוחצת ישירות על המיקרוסוויץ'.

בכל מקרה, קומבינה טובה יותר תהיה לשנות את הכוון של היוניט כך שילחץ גם ללא אותו גומי, ולא להוסיף גובה לדוושה. זה עלול לגרום לדוושה לא לחזור לקצה מהלכה .

הנסיון שלי אומר שהכשל ביוניט המדובר הוא בד"כ שבר פנימי בלוחית הקפיצית המנתקת את המגע. (לא משהו שאפשר/כדאי לתקן)

ובנוסף-מחיר חלק חדש לא עולה על 40 ש'. חבל להעסק עם חלק מפירוק כמו שהציעו כאן, שעלול להכשל למחרת הקניה.

נתקו

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום רב

חבל שנותנים פה עצות מבלי לדעת

במרבית המקרים הבעיה נעוצה בכך שגומיה הנמצאת על גב הדוושה מתפורר ( עלות גומיה כ 10- 20 ש"ח וההרכבה אורכת כ30 שניות )

בברכה זיסו יוסי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אשמח לפירוט על התיקון הזמני בעזרת האזיקונים ע"מ שאוכל להגיע למוסך או לפחות שאוכל להתנייד באופן זמני.

עוד משהו ששמתי לב אליו היום בזמן חיפוש אחר המיקרוסוויץ' ומישש באיזור נפלו שתי חתיכות גומי כנראה אותה גומיה התפוררה לכן הפתרון הזה נשמע לי הגיוני יותר מהמיקרוסוויץ' הפגום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי הבנתי אותה גומיה שאמורה לשמש כחוצץ היא הגומיה שהתפוררה, לכן ניסיתי להניח באופן זמני גומיה בין פין שחור ומתכתי לבין פלטת מכת קטנה המרותכת לדוושת הברקס, העניין הוא שאותו פין רחוק מהברקס ואני לא מצליח להבין איך גומיה אמורה להועיל, הרי הפין הזה אמור לסגור מעגל(או לא לסגור מעגל) עם הדוושה כשאר היא במצב לא לחוץ ע"מ שהאורות לא ידלקו, אבל אותו פין רחוק מהפלטה המרותכת לדוושה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אותו הפין שאתה רואה צריך להילחץ ע"י הגומיה, זהו למעשה לחצן.

כשהוא לחוץ האורות מכובים, כשהוא לא לחוץ האורות דולקים.

הגומיה צריכה להיות בעובי מסויים כדי שהיא תגיע ללחצן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5348 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...