Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מדוע הבדל כה גדול בין מחירון יד2 למחירון לוי יצחק?

asaf89
שימו לב! השרשור הזה בן 1163 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מחר = היום שאחרי "היום"

מכר = קיבל כסף תמורת מוצר שהיה שלו ועכשיו כבר לא

לגופו של עניין: יד2 מתבסס על מה שאומרים לו אלה שמכרו את הרכב. בהתחשב בכך שמדובר בישראלי הממוצע, אני בספק אם נותנים לו מכירים אמיתיים ואז השאלה היא האם הוא משקלל זאת. לדעתי המחירים שמפורסמים במחירון יד2 עדיין לא תפסו בשוק, ואפשר להתמקח בעזרתם אבל אני הייתי שולח את המתמקח לקנות מיד 2 ולעזוב אותי בשקט.

ההתבססות על המחיר המבוקש במודעה היא פארסה עוד יותר גדולה, משום שהמחירים האלה בד"כ לא מחזיקים מים, וממילא מבוססים - ניחשתם נכון - על המחירון של יצחק לוי...

מצד שני, מי שיד2 טופח לו על אגו מחיר המכונית, אולי ינסה לעשות בו שימוש, אבל בתור קונה לא הייתי מסכים. ולכן, בסוף הכל ממילא בסיס למו"מ - יש לך רכב נחשק? תוכל להתמקח יותר.

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 197
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אולי הרכב עלה לכביש בשנת 2005 כמודל 2006 ולכן הבלבול?

אולי מדובר בתת-דגם שונה ובטעות ברישיונות?

בכל מקרה, אני לא חושב שזאת סיבה לוותר על הרכב. מצחיק אותי שאני חושבים שאם הרכב שלהם לא מופיע במחירון אז הוא לא קיים. אם זה ממש מטריד אותך תמיד אפשר להתקשר ללוי יצחק ולנסות לברר.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 7 חודשים מאוחר יותר...

היי - בדקתי היום את המחירון של הטוסון אריזונה של אשתי. אחרי שקלול יד וק"מ, במחירון לוי יצחק מדובר על 116500 ואילו ביד2 כמעט 133000! הפער כאן ממש לא הגיוני!

אני יודע שהתשובה הפופולרית היא "מי שקונה הולך לפי הנמוך ומי שמוכר לפי הגבוה" אבל באמת - איזה מחירון "תופס"? מה לעשות? לפרסם לפי המחיר הגבוה ולא למכור או לרדת לזנות לפי שיטת לוי יצחק?

ועוד שאלה - מישהו יודע איך השוק של הטוסון (2008 ראשונה אריזונה מלוקקת עם 24000 ק"מ ותוספות. צבע שחור).

בתודה מיקי

אינפיניטי M37X. יחידה בארץ. ו-BMW X1. לא יחידה בארץ. ו-MERCEDES SLC350 משנת 1973 כמובן. והיו עוד המון...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יד 2 משקף את השוק באמת לפי המחירים שאנשים טוענים שהם מכרו את הרכב ולכן באמת משקף את מחיר המכירה שלך. כמובן שהקונה ינסה להוריד אותך , תחשוב כמה שווה לך האוטו ובאיזה מב הוא ותלך לפי זה.

"when you see a good move, look for a better one..."

Mazda 2 2014

Kawasaki Z400 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דנקהשיין. מה שאומר - שיטת מצליח. המדהים הוא שיד 2 טוענים שיש להם את ה-DATABASE הגדול בארץ להשוואת מחירי רכבים (ועל פניו הם צודקים) ואילו לוי יצחק טוען שהוא מתבסס גם על נסיון של שנים רבות ב"קריאת" השוק (ועל זה שיש לו הרבה נסיון בלקרוע אותנו - אין ספק...) ועדיין אין ביניהם הפרש של 3-5 אחוז שזה סביר, אלא 10% ויותר, שזה כבר פער משמעותי מדי.

ואגב - יש למישהו נסיון ברכישת/מכירת טוסון? היה קשה?

תודה מראש לעונים

אינפיניטי M37X. יחידה בארץ. ו-BMW X1. לא יחידה בארץ. ו-MERCEDES SLC350 משנת 1973 כמובן. והיו עוד המון...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי עד שחברות הביטוח לא יעברו להשתמש במחירון יד-2, אין מצב לקנות לפי המחירון הנ"ל.

לדוגמא: רכשתי את הרכב שלך לפי מחירון יד-2 (17,000 ש"ח יותר מלוי יצחק) ולמחרת גנבו לי את הרכב, באותו הרגע הפסדתי 17,000 ש"ח!!

נראה לך הגיוני?! אתה היית לוקח את הסיכון?!

אגב, הנ"ל תופס גם לגבי תאונות (שיפוי על ירידת ערך/אובדן מלא).

בקיצור תנסה למצוא את הפראייר (תמיד ניתן למצוא לפחות אחד, וזה כל מה שאתה צריך) ושיהיה בהצלחה..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי עד שחברות הביטוח לא יעברו להשתמש במחירון יד-2, אין מצב לקנות לפי המחירון הנ"ל.

לדוגמא: רכשתי את הרכב שלך לפי מחירון יד-2 (17,000 ש"ח יותר מלוי יצחק) ולמחרת גנבו לי את הרכב, באותו הרגע הפסדתי 17,000 ש"ח!!

נראה לך הגיוני?! אתה היית לוקח את הסיכון?!

אגב, הנ"ל תופס גם לגבי תאונות (שיפוי על ירידת ערך/אובדן מלא).

בקיצור תנסה למצוא את הפראייר (תמיד ניתן למצוא לפחות אחד, וזה כל מה שאתה צריך) ושיהיה בהצלחה..

:mm_yeah:

אין מה להוסיף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואולי השאלה הכי גדולה בנושא הזה היא..

כשנבוא עם הטוסון לטרייד אין ביונדאי, לטובת ה IX35 החדש,

איזה מחירון נקבל עליו? ביחס ל116 או 130?

היום קיבלתי את ההזמנה של יונדאי לבוא לראות את ה-IX35 וזה בדיוק מה שעבר לי בראש...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1163 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...