Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם ביטוח מקיף תופס מחוץ לקו הירוק?

aa123
שימו לב! השרשור הזה בן 5322 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תסרוק ותעלה את הפוליסה שלך לאתר, אנחנו נקרא אותה במקומך ונענה לך.

הפוליסה שלי מכסה.

.

האמור לעיל הינו לפי מיטב הבנתי ואו מנסיוני ואין הוא במקום יעוץ מבעלי מקצוע בתחומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

3. הדרישה לגבי פוליסה [תיקון: תשל"ה, תשמ"ה, תשנ"א, תשנ"ה(2), תשנ"ח, תשנ"ח(2)]

(א) פוליסה לפי דרישותיה של פקודה זו היא פוליסה שהוציא מבטח שהיה מורשה בשעת הוצאתה והיא מבטחת את -

(1) בעל הרכב והנוהג בו - מפני כל חבות שהם עשויים לחוב לפי חוק פיצויים לנפגעי תאונות דרכים, תשל"ה-1975 (להלן-החוק), ומפני חבות אחרת שהם עשויים לחוב בשל נזק גוף שנגרם לאדם על ידי השימוש ברכב מנועי או עקב השימוש בו; לענין זה, "נזק גוף" ו"שימוש ברכב מנועי" - כמשמעותם בחוק.

(2) בעל הרכב הנוהג בו וכל אדם הנוהג בו בהתר ממנו -מפני נזק גוף שנגרם להם בתאונות דרכים כמשמעותם בחוק.

(ב) המבוטח בביטוח לפי סעיף קטן (א) (2) יהא זכאי לפיצוי כפי שהיה זכאי לקבל נפגע אחר לפי החוק.

(ג) פוליסה לפי דרישותיה של פקודה זו, כאמור בסעיף קטן (א), תכסה אף מפני כל חבות בשל נזק גוף שנגרם לאדם, כולל הנוהג ברכב, בתאונת דרכים אשר אירעה באזור או בשטחי האחריות האזרחית הפלסטינית או באזורים, הכל לפי הדין החל במקום התאונה.

(ד) פוליסה המכסה, על פי הדין החל באזור או בשטחי האחריות האזרחית הפלסטינית, מפני חבות טעונת ביטוח בשל תאונת דרכים שאירעה בישראל, ושהוצאה בידי מבטח מהאזור או משטחי האחריות האזרחית הפלסטינית, לפי הענין, לכלי רכב הרשום או החייב ברישום לפי הדין באזור או בשטחי האחריות האזרחית הפלסטינית, לפי הענין, יראוה כפוליסה לפי דרישותיה של פקודה זו, ויחולו הוראות פקודה זו, בשינויים המחוייבים..

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הפוליסות מכסות.

זה חלק מהמדינה.

למה אתה אומר סתם?

תראה מה שקומפי רשם שיש כיסוי של פגיעה בגוף, אבל אא123 שואל על ביטוח מקיף. חבל לתת לו סתם אשליה - אם הרכב שלו יגנב אז אתה תשלם?

אני הייתי צריך לוודא שיש לי בפוליסה כיסוי נגד גניבה ולא היה לי.

vw-golf כתב:

זו פאקינג מדינה דמוקרטית, זה לא שהוא הרים יד על מישהו, אז חלאס, סתמו פיות!!
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל זה שטח C אז בכלל אין מה לחשוש (כמו שתשאל אם באריאל יש לך ביטוח מקיף זה כבר לא ישמע לך הגיוני).

מתוך אתר הפניקס"

ביטוח רכב בשטחי יהודה ושומרון (הרשות הפלסטינית)

רוב פוליסות הביטוח המקיף מכסות נזקים לרכב כתוצאה מתאונה או גניבה, גם בתחומי הרשות הפלסטינית. המצב הדמוגראפי ביהודה ושומרון והקשרים הכלכליים בין מדינת ישראל והרשות הפלסטינית הופכים, למעשה, את שתיהן לישות אחת מבחינת חברות הביטוח.

האמור לעיל מתייחס גם לביטוח חובה והוא תקף בשטחי יהודה שומרון וחבל עזה.

"

סע לשלום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שחכתי את הקישור למפה.

אין ישוב יהודי שהוא לא שטח C גם ביהודה ושומרון ושטח C מוגדר כשטח מדינת ישראל לכל דבר ועניין (גם אם זה מערב פרוע) וגם דרך המובילה לישוב יהודי תהיה לפחות שטח B או C.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שחכתי את הקישור למפה.

אין ישוב יהודי שהוא לא שטח C גם ביהודה ושומרון ושטח C מוגדר כשטח מדינת ישראל לכל דבר ועניין C.

אני לא אומר פה עמדה פוליטית אבל רק לידיעה שלך. לפני שנסעתי פעם ראשונה לאזור בית לחם בחג מולד דיברתי עם חברים והם אמרו לי שהכל הולך לשם לפי החוק הירדני וזה נכון גם לשטח הישראלי.

vw-golf כתב:

זו פאקינג מדינה דמוקרטית, זה לא שהוא הרים יד על מישהו, אז חלאס, סתמו פיות!!
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5322 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...