Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שיפורים למיצובישי לנסר הישנה 1993-92

שימו לב! השרשור הזה בן 5354 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי מיצובישי לנסר 93 מצב מכני מעולה והכל אני רק רוצה לשפר את המראה החיצוני שלי רציתי לדעת אם מישו כבר שיפר או למישו יש תמונות של כל מני משופרת אני רוצה טמבונים חדישים מראות ניקל ופנסים קדמיים\אחוריים ג'אנטים כל מה שיהפוך את המכונית לכוסית..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. פה זה פורום שיפורי "כח אחיזה ומה שבניהם", שיפורי יופי לא ממש נכללים בהגדרה הזאת ולכן אין להם מקום כאן.

2. אנחנו משתדלים להשאיר את הפורום כאי של שפיות ותרבותיות באמצע אוקיאנוס של אי-שפיות ואי-תרבותיות ולכן מילים כמו כוסית (למרות שמכוונות למכונית ולא לבחורה), לא מקובלות כאן בדיוק כמו ש "חחחחח" או "אחי" לא מקובלות כאן.

3. למען מניעת בעיות בעתיד, מומלץ להתחיל להשתמש בפסיק ונקודה מידי פעם.

4. לטיפול בבעיה הזאת :

אני רק רוצה לשפר את המראה החיצוני שלי
יש לפנות לפורומים שמתמחים בנושא, אנחנו מתעסקים רק עם מכוניות.

המשך גלישה נעימה ופוריה.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5354 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...