Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שחרור רכבים מהמכס על ידי היבואן

avnerbar
שימו לב! השרשור הזה בן 5354 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מספר ימים לאחר שהזמנתי החודש את ה"אוקטביה 1.8. TSI", התקשר אלי הסוכן והמליץ בפני על הנחה של 2,000 ש"ח ברכישת רכב ששוחרר כבר על ידי היבואן בחודש יולי, לפני כניסת "המיסוי הירוק" - חודש לאחר מכן. לשאלתי, האם השחרור נובע מכך שרכב משלים בקרוב שנה מאז היכנסו לארץ, הגיב בשלילה. כשהגיע הרכב מצאתי כי על הצמיגים כתוב שנוצרו בשבוע ה - 40 שנת 2008, דהיינו כמעט שנה. מאידך ידוע, כי מודל זה הוצג לפירסום ולמכירה בארץ לפני מספר חודשים.

כיצד מתיישבת סתירה זו?

מודה לכל העונים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היתה כתבה על כך שהיבואנים שיחררו כמות גדולה של מכוניות לפני כניסת "המס הירוק" לתוקף. כתבו על זה שהם שיחררו מכוניות שעוד היו על האוניה.

במקרה שכזה, נראה הגיוני שיבואן יעדיף לתת הנחה מאשר להמשיך לממן את המכס מכיסו ולהיות עקשן על מחירון.

.

האמור לעיל הינו לפי מיטב הבנתי ואו מנסיוני ואין הוא במקום יעוץ מבעלי מקצוע בתחומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החוק מדבר על שנה מהיום שהרכב יוצר, לא שנה מהיום שהרכב הגיע לחופי ישראל.

יכול להיות שהיבואן הביא או קיבל מכוניות שבזמן הגעתן לארץ כבר היו בנות מספר חודשים.

האם אתה היד הראשונה? מה כתוב ברישיון בסעיף בעלים קודמים?

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנה הכתבה: http://www.calcalist.co.il/local/articles/0,7340,L-3337125,00.html

המהלך עלה ליבואנים 300 מיליון שקל, והגיוני שהם רוצים להחזיר את הכסף מהר.

.

האמור לעיל הינו לפי מיטב הבנתי ואו מנסיוני ואין הוא במקום יעוץ מבעלי מקצוע בתחומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מודה לכל העונים, כמובן שאני יד ראשונה. יבואן הרכב לא מפרסם את תאריך ייצור הרכב, וסיבותיו ידועות. מאידך, לא הוסבר לי, וזאת הנקודה המטרידה אותי, כיצד קורה שעל רכב חדש שאני רוכש, הצמיגים הם מיצור לפני שנה. נכון שלא מרכיבים את הצמיגים שבוע לאחר ייצורם, אבל בכל זאת. בל נשכח שאוקטביה היא בקבוצה הירוקה 4 (מתוך 15).

שוב תודה למגיבים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזוב אותך מה רשום על הצמיגים.. תסתכל על המספר שלדה (VIN), הספרות 9-10 או 10-11 מציינות את תאריך ייצור הרכב.

כידוע לך, יש מיתון עולמי. בהחלט ייתכן שסטוק של אוקטביות שנשארו בצ'כיה (או איפה שמייצרים אותן) והיו אמורות להשלח למדינה X לא נשלחו בגלל שלא סיימו את הסטוק הקודם.

כאשר הגיע היבואן הישראלי ואמר ליצרן, "תקשיב אח שלי, חודש הבא מעלים את המס - אני צריך כמה שיותר מכוניות שיגיעו לארץ לפני ה1/08" אז היצרן החליט לשלוח מכוניות שיועדו לשווקים אחרים ליבואן בארץ.

לגבי העובדה שמדובר על רכב מקבוצה 4, מה זה קשור? :roll:

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5354 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...