Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

lrx 4.5 או lrx 4.1k התלבטות!

a-udi-o
שימו לב! השרשור הזה בן 5350 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם!

אל תתבלבלו אני גם יודע שה-4.1 לוקח בגדול אבל השאלה שלי היא בגלל עניין של תקציב.

רציתי לדעת אם אוכל להשתמש ב-4.5 ועדיין לנצל את הסט שלי (בחתימה) כמו שצריך או ש 75 RMS לערוץ לא מספיק כדי להגביר סט כזה?

רק לידיעה אני מגביר כרגע ב BI WIRE ובאיזה שהוא שלב אני מאמין שאני יעבור גם לאקטיבי...!

מעוניין לשמוע חוות דעת שלכם כדי להיות בראש שקט לפני הרכישה.

אם ממש אבל ממש אצטרך למתוח את התקציב אז אלך על ה 4.1 אך רק בתור ברירה אחרונה, אם תשכנעו אותי שה 4.5 אכן מספיק בשבילי.

תודה לכולם.

אודי.

hu:clarion dxz785usb|comp:hertz mlk165|amp: audison lrx 4.1k|sub:hertz hx300d|mono:sundown audio sae1000d

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המידבאס שלך (שלי גם :)) זקוק לעוצמה, ולדעתי 75 וואט זה בדיוק חצי ממה שהוא רוצה/יכול לספוג, אני נותן לו כ150 עם הSTEG, והוא מרגיש עם זה מצויין! :twisted:

אם אתה יכול לך על 4.1K, הוא הרבה יותר עוצמתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למרות שהמידבאס נציל 92DB הוא עדיין מידבאס של 150RMS

הגברה של 75RMS תגביר אותו אך לא תנצל אותו כראוי

קניתה מגבר 4 ערוצים פשוט כברירת מחדל ,במקרה הזה גם ה-4.5 הוא סוג של ברירת מחדל

עדיף לשדרג את המגבר לאחד ראוי ,קניה של עוד מגבר "ברירת מחדל" בסופו של דבר תעלה לך הרבה מאוד כסף

כי גם אותו תרצה לשדרג בעתיד ,4.1K מתאים מאוד לניצול מלא של הסט

הוא הבחירה הראויה ,ואין מה לעשות מגבר איכותי וחזק ברמה הזו עולה הרבה כסף

אבל בהחלט שווה כעת לשדרג למגבר ראוי מאשר לשדרג שוב ושוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך הג'נסיס 4 ערוצים?

יכול להתאים לסט הזה? למרות שגם ההספק שלו לא הכי מגיע להספק הרמקול אבל הבנתי שבין השלושה הוא עדיף...!?

אני כבר אובד עצות, אין לי הרבה כסף להשקיע ואני תקוע עם מגבר שהיה מבייש גם רמקול קואקסיאלי של קנווד...!:-(

בבקשה תמליצו על משהו שירים את הסט הזה בסביבות ה-3K(אם אפשר אז גם בפחות) , יד 2 אוכל בגדול!

hu:clarion dxz785usb|comp:hertz mlk165|amp: audison lrx 4.1k|sub:hertz hx300d|mono:sundown audio sae1000d

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם נכנס לך הגנסיס הייתי לוקח אותו בעיניים עצומות .

מגבר חזק ומצוין , גמיש מאוד ואמין מאוד.

לא ניתקלתי בשידוך למגבר הזה שלא הניב תוצאות מצוינות.

Hybrid Audio Legatia L1PRO+L4 @ Genesis Dual Mono

Hybrid Audio Legatia L6 @ Genesis 4 Channel

AA Chaos 12 @ Sundown SAZ-1500D

Alpine 9533, H701, C701

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5350 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...