Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה לגבי פול ריינג' של ויפה

Romek
שימו לב! השרשור הזה בן 5351 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לגבי רכיבים של ויפה אני חושב שהכתובות הכי טובות הן איתמר, אליקו וDANNI שעשו לרכיבים השוואה רצינית אל מול מוראל ונדמה לי שפוקל.

לי אין שום יכולת לחוות דעה.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא יכול לתפקד מעולה כמיד ריינג' ברכב.

מחיתוך נמוך של כ200HZ ועד כ6000-7000HZ הוא יכול לקחת את התחום הזה בעיניים עצומות.

תשלב אותו עם טוויטר שיודע לעבוד דומיננטי בתדרים הגבוהים מעל 6KHZ ביחד עם וופר חתוך ב200HZ ומטה ויש לך סט 3 חלקים מעולה.

אני חושב שהאידיאל יהיה לשלב אותו עם הויפה פרימיום ליין 7 אינטש כמו שהיה לאיתמר.

הטוויטר זה כבר לשיקולך.

אבל למען הסר כל ספק, בתור מיד הוא יכול לעבוד מצויין.

under construction..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת הוא כרגע להוסיף אותו לסט-אפ הנוכחי שלי: MT22 ומיד דוטק MKII.

אם הוא באמת יעשה עבודה טובה ויתפנה תקציב, להתקין זוג שביעיות בדלתות.

ועכשיו לפאנץ' ליין: הוא במבצע של 8.5$ במדיסאונד.

מתחדשת*

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, העלות שלו היא אומנם נמוכה, אבל אל תשכח את המשלוח ואת המכס+מע"מ.

אני הייתי מביא אותם רק בשביל לבדוק איך זה בפועל מתבטא ברכב.

למרות שאתה יכול למצוא CDM54 במחירים מעולים גם ביד שניה שזה מיד שמתבקש על הסט אפ שלך.

תראה איך יוצאות העלויות ותעשה את השיקול.

מבחינה מקצועית, אני חושב שכדאי אולי לנסות אותו, מקסימום תבנה ממנו רמקול למחשב:).

under construction..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מאוד בעד הCDM במקרה של סט שהוא כולו מוראל.

אבל אני גם מאוד בעד רכיב פול ריינג' או מיד שיכולים לרדת עד ה200 הרץ - זה מקנה לך יכולת להשתמש בHU שתומך 3WAY בשביל להרים סט שלושה חלקים קדמי מלא, כל מה שאתה צריך עכשיו זה מונובלוק שחותך בסלופ גבוה ושיכול לשנות פאזה אם צריך - רצוי גם סלופ אבל זה די נדיר.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שהכיוון הוא לחבר את המיד (איזה שלא יבוא) על אותו ערוץ הגברה עם הטויטר בעזרת קרוס פאסיבי, ערוץ בודד למידבאס וערץ בודד לסאב.

אני לא רוצה להוציא ערוץ בודד מהרדיו למיד-באס והסאב כי אז לא תיהיה לי אפשרות לטיים-קורקשיין וגיין שונה בין ימין לשמאל (במיד-באסים)

כנראה שהמידים ישבו צמוד לטויטרים (או בקורות או בקיקים), ככה שתיקון הזמנים שלהם והפרשי גיינים בין ימין לשמאל יהיו זהים (לכל זוג מיד+טויטר)

אבל גם לטנג-בנד יש אחלה פול ריינג'ים, וגם הדייטון "4 RS נראה ממש סקסי... TRUBLE!!!

מתחדשת*

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אגלה לך סוד

ברכב הפרטי שלי המידים והטוויטרים יושבים ביחד על הקורות והמידבאסים יושבים בדלתות ובזווית שבכלל לא קשורה -

אבל היות וכל הסט הזה יושב על ה4XS - הTC נקבע ע"י אותו הערוץ לכולם - וזה חסר משמעות מבחינת מרכוז :-P

תנסה בעצמך... תיתן את אותו הTC למידבאסים ולשאר הרכיבים של הסט הקדמי - היחסים הם ממש דומים והתחום תדרים שהמידבאסים מנגנים הוא גם ככה פחות כיווני משאר הרכיבים אפילו אם הם עובדים עד 600...

מה שמתקבל זה שקביעת TC זהה למידבאסים ולרכיבים על הקורה הוא בעל משמעות זניחה ביותר אם בכלל מורגשת.

ואתה שמעת ברכב הפרטי... גם רבים אחרים שמעו...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל זה טוב ויפה.

אבל אני לא רוצה לתת לסאב שיושב בגישור על ערוצים ימין ושמאל שני אותות במרווח של כמה מילישניות אחד מהשני, לא רוצה לגרום למריחה/ עיוות בסאונד שלו, או לגרום לבאס שבא מצד אחד ישמע חזק יותר מבאס של צד אחר, עקב הנחתה שונה של כל מיד-באס מהרדיודיסק.

אם הייתי רוצה ללכת על 3 חלקים קידמי בהפרדה מלאה, ו"להושיב" את הסאב על הערוצים של המיד-באסים, כנראה שלא הייתי קונה את ה 150.2 :wink:

מתחדשת*

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רומם,

רק כדי להבהיר את הנעשה במערכת הפרטית שלי -

יש לי שלוש יציאות למגברים ואני עובד במצב 2WAY+ סאב (קדמיים, אחוריים, סאב)

היציאה של הקדמיים אצלי יוצאת לEQ5 ומשם ממשיכה ל4XS.

היציאה של הסאב אצלי הולכת ישר למונובלוק ולכן אין שום השפעה של TC או EQ על הסאב... כל האיקולציה בכלל מתבצעת בEQ5, חיתוך התדרים ב4XS בתחום הנמוך של היציאה של הקדמיים, הסאב נשלט בנפרד לגמרי מהסט הקדמי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור.

מכיוון שאין לי תקציב לשישה ערוצי הגברה עבור הבמה הקידמית, אני מתכוון לחבר את המיד העתידי ואת הטויטר על ערוץ הגברה בודד בעזרת קרוס פאסיבי.

אם הקרוס יהיה מתאים, זהו הפתרון שלדעתי יוביל למינמום סיבוכיות ומירב האלגנטיות בהתקנה וכיוונים בתקציב כזה.

מתחדשת*

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש בפורום ריצה בלתי מוסברת לעבודה בצורה אקטיבית כאילו היה הדבר- תורה מסיני.

אין שום דבר רע בקרוס פסיבי, רק צריך להתאים אותו לאלמנטים.

under construction..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5351 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...