Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

**שימו לב - תחרות הצילום נסגרה!! (תפסיקו לנסות לפרסם תמונות)**

sronis
שימו לב! השרשור הזה בן 7308 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זוהי הזדמנות אחרונה להשתתף בתחרות נושאת הפרסים.

ב-11.3.2004 התחרות נסגרת ולא ניתן יותר להעלות תמונות.

לנוחותכם:

הסבר על התחרות (בפורום הודעות חשובות)

דיון על התחרות (המופיע גם בראש הפורום הכללי)

עדכונים והבהרות בנוגע לתחרות

בהצלחה!!

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

האם ישנה אפשרות לקבל את הדירוג נכון לעכשיו ? כלומר שזה יהיה ממויין ?

אם אין אפשרות להציג את זה בפורום, אבל אולי תוכלו ליצור (אמור להיות פשוט) איזה קובץ אקסל עם הדירוג ולהעלות אותו ? סתם מסקרן אותי ובטח גם אחרים.

תודה,

ינון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא בטוח שאני מבין למה אתה מתכוון, תוכל לפרש? איזה דירוג?

רוני

לכל תמונה יש ציון נכון ? אז פשוט לראות בסדר יורד מהטובה ביותר ומטה... כלומר מה הסדר לפי ניקוד נכון לעכשיו.

ינון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואפשר אפילו יותר יוזמה - לקרוא את כללי התחרות ולהבין שאין שום, אבל שום משמעות לדירוג בגלריות.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואפשר אפילו יותר יוזמה - לקרוא את כללי התחרות ולהבין שאין שום, אבל שום משמעות לדירוג בגלריות.

רוני

נכון מאוד, למרות שאנשים לא קוראים את החוקים ונותנים את הציון לפי הכוח או המותג של הכלי ולא לפי איכות הצילום או על ההשקעה.

בשלב הראשון יבחרו תמונות הכי טובות ע"י השופטים ובשלב השני יבחר האוטו ( ולא הצילום ) הכי חזק או הכי יפה ע"י החברים בפורום. :roll:

אנשים, התחרות לא למי יש אוטו הכי יפה/חזק. :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוני

אני יודע את זה, סיקרן אותי הדירוג של התמונות כמו שהוא שם... אולי אותכם זה לא מעניין אותי כן.

וזה שאתם לא החלטיים זה לא אשמתי, בשלב כלשהו נאמר בפירוש שישנו קשר להצבעות של משתמשים, ובגלל ההתפרעות בציונים(המאוד לא בוגרת של חלק מהאנשים כאן) החלטתם לעשות את זה אחרת, אז שתדעו שבתור מתכנת ומומחה ממש לא קטן למסדי נתונים אני יכול לומר לכם שתוך דקות אני מעיף את כל ההצבעות הלא אמיתיות ונשאר עם הצבעות כנות ואמיתיות שכדאי שיהיה להם משקל, למעשה אני עובד על משהו מאוד דומה (שקשור גם להצבעות משתמשים) ממש בימים אלה, אני אשמח לעזור אם תפנו אלי.

ינון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעולם לא אמרנו שיש קשר להצבעות של משתמשים, לא יודע מאיפה הבאת את זה (אולי מכל הפעמים שבהם הזכרנו שאין שום קשר לדירוגים, כבר חשבת שהתכוונו הפוך :p ). החלטנו לצאת נגד ההתפרעות בדירוגים רק בגלל שזה פשוט מעשה מגעיל. וגם אנחנו יודעים להפטר מהדירוגים הכוזבים, אל תדאג...

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פעם אפשר היה למחוק את התמונה שלך, עכשיו לא ניתן למחוק.

אני רוצה להחליף את התמונה, איך אני עושה את זה?

אתה שם את החדשה, שולח לי ה"פ "רוני, שמתי חדשה, תמחוק את הישנה בבקשה", וזהו.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי תמונה שאני רוצה להעלות,אבל המערכת לא מאשרת לי בגלל שזה בקובץ GIF ונסיתי לשנות אותה לקובץ שונה,זה נתן לי רק את האפשרות של קובץ BMP,למישהו יש אולי עצה לתת לי איך אני אוכל להעלות את התמונה בכל זאת לתחרות?!

זה ברור לי שאני צריך לשנות את הקובץ,אבל אין לי מושג איך אני עושה את זה?!

בתודה.. אלון (:

If you can’t see the Bright side of life , Polish the Dull side

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי תמונה שאני רוצה להעלות,אבל המערכת לא מאשרת לי בגלל שזה בקובץ GIF ונסיתי לשנות אותה לקובץ שונה,זה נתן לי רק את האפשרות של קובץ BMP,למישהו יש אולי עצה לתת לי איך אני אוכל להעלות את התמונה בכל זאת לתחרות?!

זה ברור לי שאני צריך לשנות את הקובץ,אבל אין לי מושג איך אני עושה את זה?!

בתודה.. אלון (:

אמנם פתרון חאפרי, אבל בכל זאת פתרון:

כנס לצייר וינדוס (paint), פתח את קובץ ה-GIF, עשה "שמור בשם" ובחר למטה מהאופציות את האופציה של JPG. אם יש לך תוכנה נורמלית כמו ACDSEE זה אפילו יותר קל.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחלה רוני,הצלחתי,תודה רבה על העצה.

אלון (:

ותרשה לי לציין שאותי אישית התמונה הרשימה!! מקורי ויפה!

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7308 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...