Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התאמת מתאם לפילטר פתוח באמפריזה 2006

שימו לב! השרשור הזה בן 5354 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן חברים,

אחרי חיפושים רבים אחרי מתאם בין הפילטר פתוח לחיישן אוויר באמפריזה נפל עלי רעיון שנראה לי הכי טוב שיש,

אז ככה אצלי בטנדר איסוזו דימקס בין הקופסא המקורית של פילטר האוויר לבין הצינור שהולך למנוע יש חתיכת צינור עם בנד בכל צד ובאמצע יושב החיישן, והקוטר של הצנרת בשני הרכבים אותו קוטר, אז חשבתי ללכת לפירוקיה ולקנות את הצינור הזה של הדימקס ולהתקין אותו על הצינור של האמפריזה ולפרק את הקופסא ולהתקין פילטר פתוח, עד כאן הכל טוב ויפה אבל נשאר העניין של החיישן אוויר שבטנדר נראה לי יותר גדול ,אז אם אכניס את החיישן של המאפריזה ישאר קצת חלל, האם אוכל לאטום את זה בעזרת סיליקון נגד חום? אם לא אז איזה חומר צריך שם?

והאם בכלל כל הרעיון של מתאים ? ואם יתאים אחר כך לא יהיה לי בעיות?

תודה ושבת שלום.

!!!DODGE RAM 3500 HD 6.7 CUMMINS TDI 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם בכלל אפשר להכניס חיישן לחור שהוא לא באותה מידה בדיוק עם 2 ברגים בצד?

כאילו לא יהיה בעיות במחשב אחר כך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לקנות כזה מוכן עם החור לחיישן אז למה להסתבך?

ראובן, חבר מועדון אלפא רומיאו קלאסיק ישראל

בפייסבוק: ALFA ROMEO CLASSIC ISRAEL

נפגשים בימי שישי ביכין סנטר פ"ת החל מ-16:30

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איפה יש כזה באיזור הצפון?

השתגעתי מחיפושים ואמרו לי רק באיזור המרכז תמצא כזה אבל חייב להגיע עם האוטו, אני עובד לפעמים במרכז אבל באוטו של העבודה ואין לי זמן ללכת באמפריזה למרכז בגלל מתאם,

אז אם יש בצפון עזרתם לי מאוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ממליץ על סיליקון כי הוא עלול להתפורר ולהיכנס למנוע.

גם אסור שתהיה יניקת אוויר אחרי החיישן, ז"א האויר שניכנס אחרי החיישן, משבש את פעולת המנוע וצריכת הדלק.

הצינור חייב להיות אטום לגמרי ללא שום רווח בחיבורים.

אני מציע שתחפש מתאם כמו שצריך וזהו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישנו בחור בשם צחי שאמור להיות לו את הקיט שאתה מחפש, גר באיזור ירושלים.

אם אני זוכר נכון הוא גם עושה מישלוחים באמצעות הדואר.

במידה ואתה מעוניין בפלאפון יש ה"פ בצד שמאל למעלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

fish, איפה ה"פ כנראה ברחה?

ואני לא מחפש קיט עם צינור עד המנוע, אני צריך רק מתאם בין הפילטר לצינור פלסטיק המקורי שהולך למנוע.

ואצל הבחור הזה יעני יש לו מתאם ען חור בדיוק כמו שבצינור המקורי?

ובכל זאת אף אחד לא מכיר מקום שיכול לבנות לי אחד בצפון?

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פעם מישהוא אמר לי שאפשר להשתמש בסיליקון צבע כתום -לא זוכר איך זה נקרא בדיוק- ואמר לי שזה מתאים לרוב חלקי הרכב ועמיד בחום ולא גורם שום נזק למנוע, האם זה נכון?

והיום עוד מישהוא הציע לי לקנות צינור פלסטיק קשיח שחור מחומר טוב ועובי טוב, לחתוך את המידה המתאימה ולקדוח חור לחיישן בדיוק ואז לקבע אותו עם שני הברגים שלו וזהוא ככה פתרנו את הבעיה, האם זה טוב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב חברים אני חייב לגמור את הפרשה עם הפילטר ולהתקין אותו,

שאלתי היא ככה, האם אפשר לעשות מתאם לחיישן ולפילטר מצינור פלסטיק קשיח? והאם פלסטיק מתאים בכלל?

אם אקדח חור מתאים לחיישן ואקבע אותו עם 2 הברגים ככה פתרנו את הבעייה נכון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יעזור לך צינור פלסטיק פשוט, אם תשים לב החיישן יושב על הגבהה וזאת נועדה למרכז את החיישן בתוך הצינור, כל שינוי מהמבנה הזה יגרום לזיופים בקריאת האוויר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

SUBBI ,אני יודע שיש מקום מתאים לחיישן לכן חשבתי לארגן צינור קשיח וטוב ובמרכז שלו לחמם אותו קצת ואז למעוך אותו עד שיהיה ישר ולקדוח חור חיישן ואפשר לעשות לו תושבת גם מפלסטיק, אבל שאלתי החשובה האם פלסטיק זה חומר טוב ליניקה כמו נירוסטה?

הלא כל הצנרת המקורית היא פלסטיק.

אא חברים מישהוא יודע מה הקוטר הצנרת מבית הפילטר למנוע אצלי באמפריזה?

אני חושב שזה 3" נכון?

והאם כל הפילטרים הפתוחים באים בפתח כזה או שצריך להקטין את הכניסה לפילטר גם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקי חברים יש לי הצעה חדשה ואחרונה,

יש לי צינור אלומיניום באותו קוטר של הצנרת ברכב, חשבתי לחתוך חתיכה של איזה 20 ס"מ ולבנות ממנה מתאם לחיישן ולחבר עליה את הפילטר הפתוח, אז איפה שהחיישן ישב אני איישר את הצינור קצת עד שהיה תושבת ישרה לחיישן ואז לקדוח לו חור מתאים ולקבע אותו עם 2 הברגים שלו.

אז נגיד והצלחנו בבנית המתאם הזה אבל הבעייה היא עם 2 הברגים של החיישן אם הם יחדרו לתוך הצינור לא יהיה לי דליפות או בעיות זיוף עם החיישן?

ואם כן אז איזה חומר אפשר לשים מסביב כדי לאתום מסביב לחיישן טוב מאוד?

ובקשר לפילטר עדיין לא קניתי, אבל האם כל הפילטרים הם בעלי כניסה גדולה של 3"?

ובקש לעבודה אני אבצע את זה כי יש לי כלים ואני עובד במקצוע קרוב לזה.

אז מה דעתכם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5354 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...