Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה לגבי התקנה עצמית של רמקולים לרכב

oricoh
שימו לב! השרשור הזה בן 5336 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

השבוע קניתי סובארו ג'אסטי, הרדיו מחובר רק לרמקול קדמי,ומאחור אין רמקולים כלל

אני מעוניין לחבר רמקולים נוספים אחוריים, יש לציין שתא המטען לא מכיל "טבעות" להנחת רמקולים בקוטר מסוים

השאלה,איזה רמקולים אני צריך לקנות כדי שאוכל להניחם על "רצפת" התא מטען

האם יש הצעות לרמקולים מומלצים? (כולל גודל פיזי והספק..)

תודה,

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדר"כ עושים חורים במגש האחורי עם ג'יגסוו לגודל הרמקול שמתאים לך אך לדעתי קודם כדאי לך להשקיע בסט קידמי טוב ומגבר ומשם להתקדם תגיד מה התקציב שלך ויעזרו לך פה בשמחה

HU- clarion 785 l COMP- hertz hsk165 l

AMP-audison lrx4.5 l SUB- Sharp 7000

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה היא שאין מגש אחורי, פשוט מאחורי המושב האחורי נמצאת "רצפת" האוטו,לכן שאלתי כיצד להתקין אותם..

אני מעוניין בזוג רמקולים אחוריים הבסיסיים ביותר הקיימים(לא מחפש איכות ביצועים גבוהה) אלא רק להשלים סאונד שיהיה מקדימה וגם מאחורה

יש הצעות??

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5336 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...