Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דיגמי מרצדס AMG

F_B_I
שימו לב! השרשור הזה בן 7360 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

האם בארץ דיגמי מרצדס שמקושטים בכיתוב AMG אכן עברו בסדנאת השיפורים AMG והיבואן מיבא גם אותם בצורה סדירה או שהם קיבלו את התוספת פה בארץ בסדנאת "תוריד מהאוטו ההוא את הסמל"?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניתן להזמין בארץ דרך סוכנות מרצדס דגמי AMG מסוימים.

עם זאת, אני משוכנע שקיימים כמה וכמה מרצדסים עם כיתובי AMG שהם לא ממש מקוריים... :?

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניתן להזמין בארץ דרך סוכנות מרצדס דגמי AMG מסוימים.

עם זאת, אני משוכנע שקיימים כמה וכמה מרצדסים עם כיתובי AMG שהם לא ממש מקוריים... :?

רוני

טעות.

דגמי מרצדס החדשים ניתנים לקנייה בתוספת תשלום עבור אבזור AMG, שכולל קיט חיצוני מלא.

או שאני טועה, ובעל הS320 כרגע יצא מהמעלית עם הכיתוב של AMG של מנהל הבנק שלו :p

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אין כאן טעות. ברור לי כי ניתן להזמין סמלים של AMG, ואולי אפילו קיטים חיצוניים של AMG LOOK ALIKE. יש כאלו ויש כאלו.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפרופו מרצדס, יש כאלו (למשל S500) עם הסמל מוטבע במרכזו של הגריל, בנוסף לסמל העומד מעליו. מה זה אומר? יש כאלו עם שניהם, ויש כאלו רק עם אחד מהם..

8)

172

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אח של אמא שלי קנה לפני 3 חודשים מרצדס S500

ולפני שבוע שלח אותה לסדנה שבה הרכיבו לו קיט חיצוני של AMG

המנוע נשאר אותו מנוע...

היא אומנם ספינה אבל זה אוטו חזקק...

HU: JVC KDBT1 AMP:JBL Cs50.4

COMP: MTX RTS652 SUB: Magnat Xpress 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפרופו מרצדס, יש כאלו (למשל S500) עם הסמל מוטבע במרכזו של הגריל, בנוסף לסמל העומד מעליו. מה זה אומר? יש כאלו עם שניהם, ויש כאלו רק עם אחד מהם..

8)

עוד אפטרמרקט אחד מיני אלפים שניתן להוסיף על מנת לכער את העיצוב הקלאסי של האוטו.

יניב

You can always count on Americans to do the right thing - after they've tried everything else.

W. Churchill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש כאלה שמיובאים לישראל ויש כאלה שסתם חרטא .

אגב לפני שנתיים , שמעתי על סוחר ביפיע שייבא כמה מכוניות , ומונית אחת אך את השיפורים שם AMG הוא שם על המכונית וכך לא שילם כסף למכס , ואחרי שהן כבר אצלו החליף אותם והרכיב אותם על הרכב הפרטי !

לא יודע למה נזכרתי בזה , אולי בגלל השאלה , אבל אני יודע שעל מוניות המכס קטן מאוד או משהו כזה , אז האם פעולה זו אפשרית ( חוקית או לא התשובה ברורה אבל האם זה אפשרי מבחינה מעשית - וסליחה שאני מתעלק על הת'רד הזה )

Every man has his own destiny: the only imperative is to follow it, to accept it, no matter where it leads him

Henry Miller

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהגתי לי בהרצליה פיתוח כשפתאום מולי ניצבת מרצדס קבריולה שחורה, עם ג'אנט ענקי,

להערכתי 18", אני מסתכל על הכתובית בצד שאומרת "V8 KOMPRESSOR",

ומאחור AMG, ו-SL55. אם אני לא טועה הלוחית רישוי העידה על אישיות דיפלומטית

שיושבת בה. בכל מקרה מבט חטוף ב-MOTOCAR מסגיר את המחיר מהטורף של האוטו

המדהים הזה- 1,619,097 ¤

אדם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכוניות שיצאו מAMG

2. ישנן מכוניות עם קיט מקורי של AMG (שגם הן לא משולמות כי עדין ניתן להבחין בין קיט למקור לדוגמא מכסה המנוע בSLK וב ML של AMG לעומת הגרסאות הרגילות, שלא לדבר על פנים הרכב שדי בבירור ניתן להבחין בין המקור לבין המשודרג).

3. ישנם מכוניות עם סמל של AMG :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכבי מרצדס בגירסאות AMG מיובאים ע"י היבואן לפי הזמנה אישית!

שלא כמו שאר הגרסאות- ה-AMG שייכת באופן ישיר לחברה הגרמנית והרבה ממכוניות ה- AMG שרואים בכבישים זה מכוניות שנקנו דרך היבואן...

חלקם אכן גם ביבוא אישי (בגסאות המאוד יקרות כגון ה-SL וכו' )

וכמובן שיש את אלה שנוהגים לקנות את הסמל בשוק ביפו ב-20 ש"ח ולהדביק אותו על הרכב (כדוגמאת סמל ה-m של ב.מ.וו)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7360 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...