Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה לגבי חוק החזר כספי בעת החזרת מוצר.

renault5
שימו לב! השרשור הזה בן 5354 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום.:-)

רציתי לשאול שאלה לפני שאני ניגש מחר לחנות ממנה רכשתי.

רכשתי אתמול חלק מנוע חשמלי למאוורר של הרכב כתוב בקבלה אחריות ל3 חודשים. אתמול הרכבתי עבד והכול פיקס.

למחרת נתקעתי עם הרכב בכביש מהיר והמנוע יצא עשן אני כבר לא מעוניין בהחלפת מנוע אחר אלא בהחזר כספי כדי ללכת למורשה. האם בעל החנות מחויב להחזיר לי את הכסף מה אומר החוק לגבי זה?

תודה.

*pontiac tempest 1992 V6 3.1 liter

Pontiac - we are driving excitement

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי מושג לגבי החוק אבל ברוב החנויות הם פשוט מקבלים את המוצר הפגום ונותנים לך שובר לקנייה בחנות שלהם בלבד בסך הסכום של המוצר הפגום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זהו שאין לי צורך במוצר או בזיכוי אני רוצה את הסכום ששילמתי בשביל ללכת איתו אחר כך למוסך.

קניתי חלק הוא יצא פגום אני יצאתי בנזק שנתקעתי בכביש מהיר הזמנתי גרר ועוד.. זה לא יכול לעזור לי?

*pontiac tempest 1992 V6 3.1 liter

Pontiac - we are driving excitement

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעל העסק על פי חוק הצגת מדיניות החזרים מחיוב להציג ליד כל קופה את המדיניות החזרים שלו על דף בגודל A4

בשום מקום אין הוא מחויב לתת כסף מזומן , אלא אם הוא החליט לעשות כך מרצונו

כל מטרת החוק הזה נועד לתת לצרכן ידע במקרה החזרת המוצר

כך שהוא יכול לבחור לבחור את המקום עם נוהל החזרים שמתאים לו

חיה בסכנת הכחדה 205 GTI

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...