Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צמיגים ליאריס 2004 TS

Steel
שימו לב! השרשור הזה בן 5355 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום!

הגיע הזמן להחליף צמיגים,הם במצב סבבה,אבל לא מספקים את הצרכים הנוחכים ואז בטח שלא את העתידיים:evil:.

כרגע מולבש רבעייה שלkumho 769 powermax 185-55-15 הם סבבה אבל בפתיחות יש פירפורים,ומרגיש החלקות בסיבובים שלא היו אמורים להיות.העיקר האחיזה,לא איכפט לי מהמחיר במיוחד.הלוואי והיה בארץ יוקוהומה advan a043 .אבל היבואן לא מיבא ולא מתכנן להביא:(. הייתי שמח לשמוע הצאות מאנשים שמכירים את הרכב הנ"ל.כמו כן יש לציין שכוילאוברים הוזמנו וסט של ברמבו בדרך מחוי בתור תשתית:evil: לכן יש חשיבות רבה ונשאל בפורום שיפורים.

Shift happens!:roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכל שאלה של איזה רמה של צמיגים אתה מתכוון לקנות.

אם אתה רוצה משהו סוף הדרך במחיר סביר יש צמיגים במידה קרובה לשלך - 195-55-15 טויו R1R

אם אתה לא רוצה לשנות מידה יש את הפוטנצה (במידה שלך נראה לי זה ה RE040).

מעבר לכך, תעשה סקר שוק, תראה מה יש ובאיזה מחירים ונוכל לעזור לך יותר...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פאלקן 912

יוקו S דרייב

ואם אתה רוצה באמת ללכת על הטופ וגם לשלם על זה: מישלן פיילוט אקסלטו

אגב לגבי פרפורים - מחלה ידועה של הרכב הזה, תגובת גז גסה, אין LSD או TCS.

_\"""""""/_

0|||||||0]

|_|-+-|_|

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק לדייק בפרטים:

הפאלקן 912 איינו צמיג סופר ספורטיבי אלה צמיג המשלב ספורטיביות עם שימושיות. בכל מקרה הוא נחות מהצמיגים האחרים שהוצעו.

ה S דרייב הוא צמיג מצויין. מקביל לטויו T1R לגודייר F1 ואפילו גם לאקסלטו. האקסלטו לא בולט על כולם מבחינת אחיזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הטויו R1R אכן יהיה ברמה גבוהה יותר מכל מה שהוזכר, אבל זה לא במידה. ואנשים רבים לא אוהבים לשם צמיגים שלא במידה של הרכב. הקטע המוזר שבגלל התמחור ניתן להשיג את ה R1R בפחות כסף מהיוקוהומה והאקסלטו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

SENDA, אתה מתכוון ל-R1R או ל-T1R? כי ה-R1R הוא סמי סליקס, לא?

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא. ה R1R הוא מציג ברמה גבוהה מה T1R אך הוא איינו נחשב כסמי סליקס. הסמי סליקס של טויו הם ה R888 שלו נוספים צמיגים נוספים בעל יחס שחיקה דומה.

ה T1R נחשב כאולטרה ספורטיבי קית וה R1R נחשב אקסטרים ספורטיבי קיץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז בחורף איזה מהם אמור לאחוז טוב יותר?

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניתן להשיג את הצמיגים בפרונט מטלון בפתח תקווה, טלפון 054-3002028. שם אני יכול לארגן לך מחיר מיוחד.

מעבר לכך - כנראה שניתן להשיג את הצמיגים האלו בפנצריות אחרות המוכרות טויו - רק שם אני לא בטוח מה יהיה המחיר.

בשביל לדעת מחיר של צמיג, אני צריך מידה...

בקשר לאחיזה בחורף. עם הכביש סתם רטוב כנראה שהצמיג יאחז טוב יותר. בכביש מוצף, עם הרבה מים - ה R1R יאחז פחות טוב כיוון שיש לו הרבה פחות חריצים לניקוז המים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניתן להשיג את הצמיגים בפרונט מטלון בפתח תקווה, טלפון 054-3002028. שם אני יכול לארגן לך מחיר מיוחד.

בשביל לדעת מחיר של צמיג, אני צריך מידה....

מחיר למידה 195/55/15

rafi

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5355 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...