Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פריקת עצבים !!!

redroze
שימו לב! השרשור הזה בן 7355 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני רק רוצה להגיד לבחור במאזדה לאנטאיכס דור קודם (ראשון) בצבע ירוק (או יותר נכון טורקיז כזה) שנסע למפגש מאחורי האצטדיון אתמול שאתה דפוק !!!

יכולת בקלות לגרום לתאונה עם נפגעים במקום שפשוט אסור שיהיו בו תאונות (כביש ישר, 2 נתיבים, סה"כ 3 רכבים על הכביש, תאורה סבירה). לאנשים כמוך צריך לשלול את הרישיון לכל החיים !!!

לאן בדיוק מהרת ??? להגיע למפגש מהר ??? אני אחרתי להשקה של הסיטרואן דה שבו המדהימה במפגש של מועדון החמש ועדיין לא עשיתי שטויות כמוך !!!

עכשיו אחרי שפרקתי קצת עצבים אני אספר מה קרה. יום שישי, רבע לשש בערך, כביש בן גוריון בקטע שאחרי הצומת עם זבוטינסקי ולפני אוטו דיפו. אני נוסע לי בשקט בנתיב הימני במהירות של כ-60 גג 70 קמ"ש, קצת לפניי בנתיב השמאלי מונית, אני מסתכל במראה ורואה (ושומע) מאזדה מגיעה בנתיב השמאלי במהירות דיי גבוה, הבחור מצפצף קצת מרחוק לנהג המונית שיפנה את הנתיב ואז תוך 2 שניות חותך לתוך הנתיב שלי. למזלי ראיתי את זה קורה בראש שלי וכבר שראיתי במראה שהמאזדה מתקרבת במהירות גבוה ושהנהג הוא בחור צעיר שבסך הכל יש לו רישיון כמה חודשים במקרה הטוב, אז התחלתי להאט כבר בשניה שהוא צפצף לנהג מונית ואז כשראיתי אותו מתחיל לסטות לנתיב שלי דפקתי ברקס עצבני. זה הדבר היחיד שמנע פה תאונה. לאחר מכן רדפתי אחרי הבחור וברחוב אבא הלל (קצת אחרי הפניה ימינה) התחלתי לצעוק עליו ולסמן לו שהוא פשוט מטומטם. הייתי יכול לעצור איתו ברמזור של הפניה שמאלה לקניון ולהמשיך לצעוק עליו אבל פשוט המשכתי לי לדרכי כי אני לא רוצה להכנס לריבים אלימים ...

אז לסיכום, אם הנהג הזה נמצא פה אני אשמח להמשיך לרדת עלייך כי אתה פשוט דפוק. אני וחברה שלי נסענו באוטו, אתה יכולת בקלות לגרום לפציעה או חס וחלילה מוות של 2 אנשים חפים מפשע שכל מה שהם רצו זה להגיע בשקט למפגש של מועדון החמש !!!

על החיים שלי לא אכפת לי אבל אם לחברה שלי היה קורה משהו הייתי משתמש בכל הכוחות שאין לי בשביל לגרום לך ולכל המשפחה שלך חיים כמה שיותר מרים וגרועים !!!

אני הייתי בקורולה של ההורים שלי, תאמינו לי שממש לא מזיז לי לעשות תאונה עם הגרוטאה הזו רק בשביל ללמד את הילד הזה לקח. פשוט חברה שלי הייתה באוטו והיא הדבר הכי חשוב בחיים שלי ואם היא לא הייתה באוטו לא הייתי לוחץ על שום ברקס רק בשביל ללמד את הטמבל הזה שאנחנו לא בסרט מהיר ועצבני !!!

עכשיו אני בטוח נשמע כמו הפרסומת של גלגל"צ אבל אתמול למדתי עד כמה היא חשובה ונכונה. חברים, תצאו מהסרט !!! אתם לא וין דיזל ואתם לא נוהגים באקליפס/סליקה/סקיליין וכו' !!! אתה פאקינג נוסע במאזדה של ההורים !!! וה-2 שניות שהיית חוסך בעקיפה המסוכנת והלא חוקית הזו יכולת לגרום לפציעה של 2 אנשים חפים מפשע שכל מה שהם עשו זה לסוע בנתיב הימני לידך ...

הבחור הזה כ"כ הזכיר לי את התקופה שרק קבלתי את הרישיון. גם אני הייתי "פעם" צעיר, מהרתי לכל מקום, עשיתי שטויות שהיום אני בחיים לא אעשה על כביש ציבורי. זו הוכחה שככל שנמצאים יותר זמן על הכביש מתבגרים, ולאנשים שאומרים שנהג חדש כן יכול להיות אחראי אז זה ברוב המקרים זה פשוט לא נכון ...

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פגשתי אחד דומה בדרך חזרה מהמפגש בקניון איילון..

גם עם לנטיס, אין לי מושג איזה דור :roll:

שייטתי לי על 95 קמ"ש (בערך) בכביש גהה, בנתיב האמצעי כאשר מימיני היה גרר עם טנדר מרוסק עליו..

מלפני נסע חבר שלי שהיה במרחק של כ5-6 מטר לפני..

ובנתב השמאלי, בערך בקו של חבר שלי, נסע בןאדם מבוגר בוולבו..

הנהג בלנטיס החליט שהוא לא יכול להיות מאחורי אףאחד..

הוא עבר במרווח של 5-6 מטר ביני לבין חבר שלי,

אני באופן טבעי דפקתי ברקס תוך הסתכלות במראה שאין מאחורי מכוניות (ולא היו הכביש היה כמעט ריק..)

והלנטיס כמעט נכנסה בגרר כאשר היא חתכה אותי במעבר לנטיס הימני בשביל לשים שם גז..

אחרי כמה שניות כאשר אני צופה בלנטיס מתרחקת על מהירות שעולה על 110 קמ"ש

חייגתי מהפלאפון לחבר שלי שהיה ברכב לפני ודיברנו במשך כמה דקות..

בין היתר על המטורף שחתך אותי וכמעט סידר לנו תאונה ביום שישי בערב.. וכמעט הכניס אותנו לסטטיסטיקה..

במהלך השיחה בינינו ליד המפעל של קוקה קולה עמדה ניידת חביבה,

ולפני חנתה הלנטיס שלפני כמה דקות חתכה אותנו..

משם המשכנו בנסיעה עליזים ומאושרים :wink:

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב במפגש בכלל היו התפרעויות מטורפות כמו של המנסטרג'יפ הזה.

האופנוע המטורף הגולף gti הפסיכופט וה106 rally שעשו שם מופע קטן.

אנשים יכולים לההרג דאמט!

חוץ מזה היה אחלה מפגש מלא בערסים ומיטב הפוקמונים של ארצנו כרגיל...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולסטטיסטיקה של יום שישי של הכמעט אתם יכולים להוסיף חבר פורום מסוים ( לא אני ) שבחזרה מיציאה כנראה ביום שישי איזה טמבל בקליאו החליט שהוא עושה עליו דאווינים וחותך אותו וחוסם אותו כדי לצאת "גבר גבר"

( אני במקרה נסעתי מאחוריו וראיתי פשוט את כל הגועל נפש הזה שגם רציתי לעצור לאותו בן אדם ולדפוק לו סטירה מצלצלת )

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אישית אני חושב שאין קשר אם משהו ינהג עם ההורים חצי שנה או חודשיים ... גם ככה הוא בקושי הולך לנהוג וזה לדעתי מוריד לו גם ביטחון וגם הרגלים של שיעורי נהיגה.

ואפילו יווצר מצב של קבלת רישיון עם הרגשת סוף סוף אפשר לעשות מה שבא לי יותר גרועה מכרגע ( סביבות השנה מהתחלת הלימודים עש שאתה נוהג לבד ... אתה קולט מה זה? )

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנשים יכולים לההרג דאמט!

פוקמונים?? מה זה??

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולסטטיסטיקה של יום שישי של הכמעט אתם יכולים להוסיף חבר פורום מסוים ( לא אני ) שבחזרה מיציאה כנראה ביום שישי איזה טמבל בקליאו החליט שהוא עושה עליו דאווינים וחותך אותו וחוסם אותו כדי לצאת "גבר גבר"

( אני במקרה נסעתי מאחוריו וראיתי פשוט את כל הגועל נפש הזה שגם רציתי לעצור לאותו בן אדם ולדפוק לו סטירה מצלצלת )

המממ....מעניין מי זה היה :D

אבל שטויות, הסברתי לו בדרכי נעם (באמת) למה הוא מבאס לי את הערב שהיה די מוצלח עד לאותה דקה.

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הקורולה היא גרוטאה, אז האופל בטעם מנטה היא ________.

נ.ב. כבר נמאס להתעצבן על החולירות האלה שחותכים....

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנשים יכולים לההרג דאמט!

פוקמונים?? מה זה??

הילדים? :roll: או הצוציקים על האופניים? :shock:

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אישית אני חושב שאין קשר אם משהו ינהג עם ההורים חצי שנה או חודשיים ... גם ככה הוא בקושי הולך לנהוג וזה לדעתי מוריד לו גם ביטחון וגם הרגלים של שיעורי נהיגה.

ואפילו יווצר מצב של קבלת רישיון עם הרגשת סוף סוף אפשר לעשות מה שבא לי יותר גרועה מכרגע ( סביבות השנה מהתחלת הלימודים עש שאתה נוהג לבד ... אתה קולט מה זה? )

לכל דבר יש יתרונות וחסרונות, אני חושב שלחוק הזה יש יותר חסרונות מיתרונות אבל יש לו גם יתרונות. אחרי חצי שנה על הכביש נעשים קצת יותר בוגרים ואחראים. אני יכול להעיד על עצמי שאני עכשיו, לאחר שנה וחצי מקבלת הרישיון, נוהג הרבה יותר חכם, רגוע ושקול מהרגע שקבלתי רישיון. בחודשיים של המלווה שלי אבא שלי נסע איתי כמעט כל יום בשביל שאני אתרגל לטנק שהיה לנו בבית ...

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שייטתי לי על 95 קמ"ש (בערך) בכביש גהה, בנתיב האמצעי כאשר מימיני היה גרר עם טנדר מרוסק עליו..

מלפני נסע חבר שלי שהיה במרחק של כ5-6 מטר לפני..

:wink:

וזה שלא שמרת מרחק נראה לך תקין? אתה מאשים את זה שהשתולל בזמן שאתה לא שמרת על מרחק מינימלי והית יכול להימרח על הרכב של החבר שלך בזמן בלימה.

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...