Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יעוץ בקנית שברולט אוואו 2004

shir27
שימו לב! השרשור הזה בן 5358 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

מישהו יודע איך השברולט אוואו?

זה נכון שזה מנוע דייהו?

איך היא מבחינת אחזקה? דלק/חלפים?

ועוד שאלה...

נראה לכם הגיוני אוואו שנת 2004 יד 1 עם 63000 ק"מ?

תודה לעוזרים...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיר, קודם כל הרכב הינו חבילה "זולה" ,אך מה שבזול - ביוקר.

רכב בסיסי ביותר, לא רק שאינו מצטיין בכלום, זהו רכב שנכשל בכל מבחן ריסוק כלשהו.

אין מה לדבר על בטיחות, אמינות או שאר הדברים. יציבותו בנסיעה בכביש מהיר הינה מתחת לכל ביקורת. זוהי אכן דייהו לכל דבר ועניין - וממש לא מהמוצלחות שבהן. גם בנושא האמינות אין מה להוסיף יותר מידי. הבלמים הם בכלל המלצה....

לזכותו של הרכב יאמר שכעירוני הוא זריז למדי בתחילת נסיעה, והמזגן טוב מאד.

הרכבים האלו התגלגלו בכל גוף ציבורי כמעט , ככה שאם מדובר על איזה מציאה ממישהו שאת אישית מכירה - ניחא.

אם המדובר על קניה ממגרש כלשהוא - תהיי בטוחה שהרכה עשה לפחות כפול אם לא משולש ו/או לחילופין כוסח בתאונה כלשהיא.

אני הייתי מחפש משהו אחר - כל דבר.

במה אני מתגלגל ?

פורד פוקוס 2012

פורד פיאסטה 2012

פורד מונדאו 2011

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה אוטו מאוד זול

החלפים מאוד זולים אבל האיכות מאוד נמוכה

למשל ברקסים מחליפים בדרך כלל כל 15K (בגיר אוטומט)

הבולמים כל הזמן נוזלים, הבוקסות של המשולש נהרסות, ידית ההילוכים נתקעת לפעמים בפארקינג (סולונויד)

חוץ מזה אני לא נתקלתי בהרבה בעיות שלהם ואני עובד בUMI וכל יום מטפל בהן

אישית לא הייתי נוגע

ובקשר לקילומטרז', זה הגיוני מאוד, יש רכבים כאלה עם 60K ומעלה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי הבטיחות, בהנחה שמדובר בגירסת ה-5 דלתות של האוויאו שנקראת באירופה קאלוס, הרכב קיבל 3 כוכבים במבחן של Ncapלא מי יודע מה, אבל בדיוק כמו היונדאי אקסנט החדשה למשל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מניח שאתה מתכוון למודעה הזאת:

http://www.yad2.co.il/Cars/Car_info.php?CarID=1223050

למרות הנתונים המחיר - 40K גבוה לדעתי לאוויאו 2004. במחיר הזה ואף נמוך ממנו ישנן חלופות טובות בהרבה, מקסימום צריך לרדת בשנתון אחד בשביל פולו למשל שאין מה להשוות.

בלי קשר למחירון, 40K עבור אוויאו 04 הוא פשוט מחיר תלוש מהמציאות - המחירון אגב 44K, לא ייאמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5358 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...