Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב מנהלים - תקציב 60K~

mindbomb
שימו לב! השרשור הזה בן 4479 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מחפש לקנות רכב "מנהלים" (יותר נכון משפחתית גדולה) מנוע 2000, נעימה לנהיגה.

תקציב 55-65K ש"ח

אפשרויות (לפי עדיפות שהגעתי עם עצמי)

1. מזדה 6

2. סוארו B4

3. פורד מונדיאו

4. רנו לגונה (זה אפשרי בתקציב נמוך יותר בגלל הסחירות העלובה)

5. פז'ו 407 / סיטרואן C5 (לא ממש בדקתי וחקרתי לגבי אלו, פחות מעניין אותי בכלל אמינות בעייתית)

מדובר על שנתונים 2002-2004 לכל הרכבים שציינתי

דרישות: אמינות, צריכת דלק סבירה (לקטגוריה), עלות טיפולים הגיונית, אבזור ופינוק (קרוז קונטרול, סאן רוף אם אפשר, מגנזיום, בקרת אלקים)

כמובן שיהיה במצב טוב, עם קילומטראז' נמוך - זה כבר מצב השוק

אשמח לקבל חו"ד מהמומחים פה - מה לבדוק, מה כדאי?

ממה כדאי להזהר (כלומר בעיות טיפוסיות של 3 הרכבים הראשונים ברשימה)?

רמות אבזור והמלצות בנושא

..רעיונות אחרים מה לעשות עם אותו כסף..

נ.ב. הפוסט אחרי חיפוש בפורום וקריאה, תודה!

שבת שלום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המונדיאו הגיעה ברמת אבזור אחת והיא גבוהה ומאובזרת,ג'אנטים,בקרת אקלים,כסא חשמלי,שליטה על המערכת מההגה,מושבים איכותיים...

היא מהנה לנהיגה בעלת הגה מצוין(מתקשר ומדויק),גיר מעט מסרס אך ניתן בקלות להתגבר על זה ברגע שלומדים את הרכב,הייתה לי כזאת במשך תקופה ארוכה והציגה אמינות טובה(עברה איתי 120 אלף ק''מ בשנתיים).הרכב מרגיש איכותי הרבה יותר מה6 התאומה.

הB4 גם כן מוצלחת אך שותה דלק עקב היותה בעלת הנעה כפולה קבועה ומשקלה.

בעלת גיר מיושן ומרגישה מעט עצלה ביציאה מהמקום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה אם כך שדווקא מונדיאו היא בחירה טובה, מה גם שמקבלים הרבה יותר אוטו באותו כסף (אני אפילו יכול לקנות מודל 2006, שהבנתי שזה הדגם החדש עם כמה שינויים, מישהו יודע לפרט הבדלים?).

תודה!

אשמח לדעות נוספות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי אקורד - המחירים שלה גבוהים משמעותית מהרכבים המקבילים בקטגוריה ומחייב אותי לרדת בשנתונים.

לגבי פאסאט - נכוותי בעבר מעלויות טיפולים בצ'מפיון מוטורס.

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנתיים מאוחר יותר...

תודה רבה חברים על התמיכה.

לגבי 407-זה כבר לא הפיג'ו עם התקלות והאחזקה המטורפת? כי לפי מה שהבנתי זה רכב מאוד נוח ומפנק ואם אכן מישהו מכם מכיר גם אמינות טובה וזו לא האחזקה הידועה לשימצה של לובינסקי...אז זה גם נראה לי נכנס חזק כאופציה, מה אתם אומרים?

לגבי סקודה, אני יודע שזה של פולקסווגן אבל גם הטיפולים והחלפים בהתאם? הסופרב נראה לי אחלה רכב אבל לא הייתי רוצה להכנס להוצאות של פאסטס איתו...דרך אגב מלא מוניות לשעבר בשוק כאלה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שכדאי לבדוק את הפוקוס 2 ליטר. נכון זאת משפחתית רגילה אבל גדולה למדי, היא תהיה חסכונית יותר מהשאר והיא גם דיי נוחה ורשימת האבזור כוללת את כל מה שביקשת.

בתקציב שלך תיכנס אחת מ-2006, אולי גם 2007 אבל תצטרך להתאמץ קצת בחיפוש בגלל שנמכרו מעט רכבים כאלה.

שבוע טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4479 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...