Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מעשה ב B4 עם שוטר "סמוי" בפנים

SeazeR
שימו לב! השרשור הזה בן 5373 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מה שקרה לי היום, עבר כל גבול !

ולהלן השתלשלות האירועים :

במהלך נסיעה שגרתית לנס ציונה השכנה מהעיר שלי ראשל"צ, נסעתי בכביש הבינעירוני שמוביל אליה במהירות המותרת .

בדרך לנס ציונה, ישנה השתלבות אחת לתנועה מצד שמאל, השתלבות די מסוכנת שדי ברכב אחד שיוצא מוקדם מדי - בכדי לגרום לתאונה קשה .

ובכן, היום זה קרה, יצא רכב מסוג SUBARU B4 שחורה שגרמה לי לבלום בחוזקה, תוך מתן איתות לרכב מאחוריי על בלימת חירום למזלי, בלמתי בהדרגה והנהג מאחוריי, שלא כל כך שמר על מרחק, הספיק לשים לב .

אם הייתי נעצר במכה אחת כמו שהייתי אמור, תאונה בוודאות הייתה מתרחשת, מכיון שהסובארו שהייתה מאחוריי הייתה מ-א-ו-ד קרובה לי לתחת מה גם, שלא היה לי לאן לברוח כי היה רכב בנתיב הימני .

לאחר שהתעשתתי, צפרתי כמו מטורף לסובארו נעצרתי לידו ברמזור .

אני : תגיד לי, אתה נורמלי ?! איך אתה יוצא ככה ?! כמעט נכנסתי בך !

הוא : (מחפש משהו עם היד שלו) אם אתה לא תפסיק לצפור לי ולהציק לי ככה, אני איקח לך את הרישיון !

שימו לב, בשלב הזה הוא הוציא לי צק'לקה כחולה מבלי להציג שום תעודת שוטר .

אני : מה זה משנה הצק'לקה ?! אתה יצאת כמו מטורף! כמעט גרמת לתאונת שרשרת! (היה עוד רכב מאחורי הסובארו שהייתה מאחוריי)

הוא : אתה יודע מה? תעצור עכשיו בצד!

הוא נתן איתות ימינה לעצירה בצד, אך מהר מאוד יצא מהמפרץ והמשיך קדימה במהירות, תוך כדי בריחה ממני בסופו של דבר נאלצתי לוותר, רציתי לרדוף אחריו כדי לקחת ממנו פרטים מזהים ולוודא שהוא באמת שוטר .

הדבר היחידי שהצלחתי לקחת, זה את מספר הרכב .

וכאן השאלה : אם בידיי מספר רכב, האם אוכל לברר שאכן מדובר ברכב סמוי או בניידת בילוש\משטרה? מעולם לא נתקלתי ב B4 שחורה משטרתית, מה גם שהיום למרבה ידיעתי כבר לא משתמשים ב B4 אלא בג'טה או באוקטביה .

אני לא תמים אני מודע לעובדה שמשטרת ישראל לא תשתין לכיון שלי .

אבל רעבק ?! אם זה שוטר, לא פלא שהמדינה שלנו נראית ככה !

וזה לא הכול !

המשכתי בדרכי, ביצעתי את העצירה בנס-ציונה ויצאתי בחזרה לראשל"צ, בדרכי חזרה באחד הרחובות ניידת משטרה פשוט גלשה לתוך הכביש "בטעות" וחסמה לי חצי מהנתיב, מה שאילץ אותי לעצור, אך במקרה הנ"ל לא עצרתי ועברתי דרך הרווח הקטן שהשאיר לי .

ובקיצור - משטרת ישראל פשוט משתינה על האזרח, כמעט גורמת לו לעשות תאונה ועוד עושה עליי פוזות !

אני מאוד רוצה ללמד את "השוטר" הזה לקח .

האם יש דרך ?

HU: Pioneer 4900IB Front Speakers: JBL GT06508C Rear Speakers : none

Amp: Infinity 475A Sub: JBL GT5-12

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניסיונות העבר (לא שלי האומנם) שכללו גם הוכחות עם צילומי וידאו, הכל מעלה חרס. עזוב, תוותר. לטובתך, לטובת זמנך ולטובת העצבים שלך.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגיש תלונה על אזרח שמתחזה לשוטר, וכמובן אל תשכח לציין את מספר הרכב.

חזור לעדכן אותנו בהתפתחויות.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שבועים עמדתי ברמזור (הייתי ראשון) לפני פניה שמאלה באחד הצמתים באשדוד. הרמזור בו עמדתי ידוע כקצר ואור ירוק מספיק לכ-4 מכוניות פלוס עוד אחד-שניים שתמיד מצליחים לגנוב קצת מהצהוב. מאחורי עמדו כ-7-8 מכוניות, כשבנוסף הגיעה גם טויוטה הייאס משטרתית. השוטר עמד בתור כמה שניות ואז חתך ימינה, תוך שהוא עובר את כולם בנסיעה בנתיב המיועד בכלל לנסיעה ישר, ונעמד מולי באלכסון על מעבר החציה. זה שהוא שוטר ואחד כזה שמרגיש מעל החוק - זה מילא, אבל איזה מין חרא אתה צריך להיות כבן-אדם בשביל לעשות דבר כזה. יריקה לפרצופם של הולכי הרגל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שקרה לי היום , עבר כל גבול !

ולהלן השתלשלות האירועים :

...

ובקיצור - משטרת ישראל פשוט משתינה על האזרח , כמעט גורמת לו לעשות תאונה ועוד עושה עליי פוזות !

אני מאוד רוצה ללמד את "השוטר" הזה לקח .

האם יש דרך ?

המשטרה לא משתינה על האזרח. מה שקרה לך כאן, זה כנראה (ממש לא בטוח) שקיבל אישור לקוז'אק בזמן פעילות בלבד, ורצה לעשות עליך רושם של שוטר. הרי למתנדב אסור בתכלית האיסור להזדהות כשוטר עם תעודת המינוי של המשמר, ולכן הוא שם גז וברח, כדי שלא תדווח עליו למשטרה. מה שאני מציע לך לעשות, זה להגיש תלונה על מס' הרכב הזה. המספר יועבר לאק"מ המחוזי, יימצאו את הרכב ויפעלו בהתאם. לפחות זה עובד ככה במחוז ש"י.

עדיפות לשפשוף עצמי בבית ולא אצל בעלת מקצוע

צריך גם קרם אני מאמין.

:roll::lol::oops:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מכיר אחד מהאזור עם B4 וצ'קלקה (והוא ממש לא שוטר), בחור בן 50+ שכל הזמן עצבני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי מתחזה ,אין לכל אחד בעיה לקנות "צ'קלקה " וכמובן לשים במכונית , אני מאמין שזו הסיבה שברח לך .

אם יש לך את הרישוי שלח לי בפרטי ,אני אוכל בשביל בספורט לבדוק לך מי הבעלים , אח"כ תחליט מה תרצה לעשות .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז מה אם זה מעלה חרס ? שווה לנסות .

לפעמים צריך להראות למשטרה , שגם האזרח יכול לתת לחרבן עליה אחרי ההשתנות שלה , זה פשוט לא ייתכן הדבר הזה שכל שמוק שמקבל תעודת מינוי למשא"ז או אם הוא שוטר סמוי או לא סמוי או בילוש - שתהיה לו הזכות לעשות לי את מה שעשה .

לפחות שיתנצל , שישתוק , הוא כמעט גרם לתאונה קטלנית !

אני לא הייתי יוצא מזה בחיים , היינו על 90 קמ"ש לפחות , במהירות כזו קל מאוד לאבד שליטה או להיכנס במישהו בעוצמה עם נזק גדול הן בגוף והן ברכוש .

פשוט בושה , מסרתי את המספר לאבולושיין ואם אכן מדובר בשוטר - אני אפעיל את מי שצריך כדי שישלם .

מחר אני אתקשר למשטרה לדווח על אזרח שמתחזה לשוטר , במידה ואכן מדובר באזרח .

אם מדובר בשוטר - אני לא מרחם עליו , אני לא אוותר עד שהוא לא יבוא על עונשו , גם אם זה יקח לי ימים שבועות או חודשים , מישהו צריך לשים סוף לתופעה , שהישראלים נותנים לה יד חופשית .

יד חופשית לעליונות המשטרה מעל החוקים שהיא בעצמה חייבת לציית להם ולשמש דוגמא אישית !

HU: Pioneer 4900IB Front Speakers: JBL GT06508C Rear Speakers : none

Amp: Infinity 475A Sub: JBL GT5-12

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5373 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...