Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מלחם צבטות- לשקע 220 [בעטו אותי מפורום חשמל ואלקטרוניקה]

Spring2005
שימו לב! השרשור הזה בן 5366 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מלחם עם צבטות - האם ניתן לחבר לשקע V220 רגיל?

ז"א להחליף את הצבטות בתקע רגיל.

זה המלחם:

dsc00495m.jpg

כתוב עליו:

electrotherm/1/84

el. 10/24v/75w -תו תקן.

ומספר סידורי.

יש לי מלחם נוסף קטן יותר מזה עם חיבור לשקע רגיל. עליו רשום 80W והוא מתחבר יופי ועובד טוב.

תודה מראש!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אותך לקצין התחזוקה!!! ;)

זה מלחם שמעיוד לחיבור לרכב/מצבר.

לא רצוי לחבר אותו לשקע של מצת בגלל ההספק שלו. הוא עלול להמיס לך את השקע של המצת.

לחבר אותו לשנאי שהופך מ220V ל12V זה אפשרי. אתה צריך לחפש שנאי כזה עם הספק "רציני". שנאי כזה אפשר למצא יחסית בזול בחנויות שמתעסקות עם תאורה (משתמשים בשנאים כאילו לנורות "ספוטים")

לא היתי עושה כזה דבר היות ושנאי כזה עולה משהו בסביבות 100-150 ש"ח. במחיר הזה אתה יכול למצא אחלה מלחם של וולר.

גילי

מחפש בלוק מנוע V8 לתרומה וגם מחסן למכוניות שלי

האם זה נכון שחמישה מכל ארבעה אנשים מתקשים במתמטיקה ?

הציבור מטומטם, ולכן הציבור משלם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא היית לי שום כוונה לחבר אותו למצת של הרכב אלא לשקע ביתי רגיל.

מה יכול להגרם כתוצאה מחיבור לשקע רגיל ע"י החלפת הצבטות לתקע ביתי?

הדאגה שלי היא בטיחותית נטו וכמובן להוציא מהמלחם שימוש-שתיים לפני שיגרם לו משהו בלתי הפיך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מלחם שמיועד למתח 24V, ככה רשום בפירוש. לא מצבר רגיל של אוטו שמוציא 12V

(אלא אם יש לך אוטו עם מערכת חשמל 24V מה שאני מתקשה להאמין שיש לך)

אם תחבר למצבר - כנראה שלא יעבוד בכלל . לשקע 220V אתה לא יכול לחבר בשום מצב.

אנשים משום מה שוכחים, 24V, 12V, מתחים לשימוש מחשמל של רכב הם מתח ישיר, בבית 220V זרם חילופין!!!

Race Smart

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יותם שלום.

לגבי מערכת של 24V- אם זה הפתרון האחרון אז אין מה לעשות נמצא אחת כזאת.

אנשים לא שוכחים - אנשים לא מכירים.

בתאכלס אם אני מחבר את המלחם עכשיו לשקע ביתי מה קורה?

לא יעבוד?

יעבוד?

יעבוד יותר מידי טוב וישרף תוך כמה דק'?

יעבוד וינצל את המוליכות שלו כדי לתת לי זאפטה מחשמלת ביותר שימנע ממני לחבר אותו פעם נוספת לשקע - במקרה הטוב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתוב עליו 10/24V. מכאן אולי ניתן להסיק שהוא עובד בטווח מתחים של בין 10 ל24 וולט. יכול להיות ואני טועה וזה מעיוד רק ל 24V.

הכל אופן, חיבור שלו למתח של 220V יגרום, בסבירות די גבוהה, למופע זיקוקים קטן והרס המלחם.

היות ומדובר בסליל של גוף חימום אין חשיבות ל"סוג" המתח, ישיר או חילופין.

בקיצור, אל תעשה.

גילי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה אחרת.

יש ברשותי מטען למכשיר חשמלי מסויים שרשום עליו 12V DC

אם אתה אומר שהזרם לא משנה והטווח הוא בין 10V ל 24V אז אפשר לקמבן חיבור עם הצבטות למטען הזה ויספק לי את האפקט שאני רוצה?

למטען בורר בין 1.5 ל 12 והוא מתחבר לשקע ביתי 220V

תודה רבה על העזרה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המלחם הזה דורש משהו כמו 3 אמפר. רוב המטענים הבייתים הקטנים ממש לא מגיעים לזרמים כאלו אלא לאזור המאות מילי-אמפר.

ספק מתאים יעלה כמה עשרות שקלים טובים, וכמו שכבר הסבירו לך במחיר די קרוב אתה רוכש מלחם איכותי ולא מקומבן.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זאת אומרת שאם יש לך במקרה שוכב בבית ספק רציני (3A לפחות) למתח 24V אז חבר ותהנה.

אם לא אז לא.

הספקים הקטנים עם הבורר בין 1.5 ל-12 הם בד"כ בין 300 מיליאמפר (0.3 אמפר) עד אולי 1A. וכאמור הם נותנים 12V ולא 24.

לחבר ל-12 וולט אתה בהחלט יכול, נזק לא תגרום. כנראה שתקבל רבע מההספק כלומר המלחם יתחמם אבל לא מספיק.

בכל מקרה חיבור ישיר למתח 220V מהקיר יביא למופע זיקוקי דינור קטן, אולי הקפצת הפקק בלוח החשמל שלך, ואם לא תיזהר לא לגעת בשום חלק מתכתי של הקומבינה אולי להתחשמלות. (לא מן הנמנע שהגוף של המלחם הזה מחובר לאחד מהצדדים של כניסת המתח)

אילת-מצפה רמון: שעה ורבע. (דרך עובדה)

20 ליטר דלק הכי מהנים ששרפתי עד היום.

צריכה 1:8.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זאת אומרת שאין מנוס מלחבר למצבר של 24V?

עזוב אותך, הכל קונספירציה של חנויות חומרי הבניין כדי שתקנה עוד ועוד דברים... הקאפיטליזם במייטבו.

המלצתי היא כזו, קח שני מסמרי 10 או 8 דחוף אותם לתקע בעזרת הנעל שלך או כל חומר מבודד אחר (קרש עץ יבש, חתיכת פלסטיק או כל דבר שאינו מתכתי - אל תקנה כלי יעודי לזה שוב, הכל קונספירציה של הממשלה והמשפחות השולטות על הכלכלה כאן כדי שתקנה עוד ועוד דברים שאתה ממש לא צריך!).

את המסמרים תתקע בחורים הצדדים ולא בתחתון. אחרי שהכנסת את המסמרים לתוך השקע חבר בזהירות את הצבתות של המלחם למסמרים.

בגמר השימוש שלוף את המסמרים בעזרת הצבתות.

זה הכל אחי, תבלה!!!

גילי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין צורך לכבות את האור לפני כן כי את הזיקוקים אתה תראה גם באור

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזוב אותך, הכל קונספירציה של חנויות חומרי הבניין כדי שתקנה עוד ועוד דברים... הקאפיטליזם במייטבו.

המלצתי היא כזו, קח שני מסמרי 10 או 8 דחוף אותם לתקע בעזרת הנעל שלך או כל חומר מבודד אחר (קרש עץ יבש, חתיכת פלסטיק או כל דבר שאינו מתכתי - אל תקנה כלי יעודי לזה שוב, הכל קונספירציה של הממשלה והמשפחות השולטות על הכלכלה כאן כדי שתקנה עוד ועוד דברים שאתה ממש לא צריך!).

את המסמרים תתקע בחורים הצדדים ולא בתחתון. אחרי שהכנסת את המסמרים לתוך השקע חבר בזהירות את הצבתות של המלחם למסמרים.

בגמר השימוש שלוף את המסמרים בעזרת הצבתות.

זה הכל אחי, תבלה!!!

גילי

רק שים לב שהריצפה לא תהייה רטובה.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...