Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צריך עזרה - למה דבר כזה קורה? קריסת שרשרת DID אחרי 6 חודשי שימוש בלבד

r929
שימו לב! השרשור הזה בן 7360 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חוזר מהעבודה עולה על הHIGHWAY ולוחץ בגז,

פתאום הרגשה מוזרה האופנוע איבד כל כח, אבל המנוע עדין נשמע ומגיב.

יורד לשולים, ומגלה שנשארתי ללא שרשר :cry:

באמצע הרמפה לכביש המהיר (בערך קילומטר מהכניסה) מנסה לעצור מונית ונהג שמסתבר כ"דפוק ביותר" עוצר לי ולוקח אותי לביתי.

שם אני מגלה שאני לא מוצא את המפתח למחסן של הטרילר :x

בקצרה לאחר מנוחה לצורך תידלוק, לקחתי את השכן ואת השרשרת הנוספת שיש לי לגלגלי השטח, כשהגענו לאופנוע הסתבר שהשרשרת גדולה באיזה 4 חוליות גם כשהגלגל עד הסוף, לאחר התעקשות מיותרת לנסות את השרשרת בכל זאת, השארתי את האופנוע, ויצאנו לכיוון חנות האופנועים הקרובה, שם במקרה נמצאה שרשרת 520 -120 X-RING, שולם 83$ ונלקח ללא לקצר ל118 כמו שהתעקשתי בהתחלה ושכחתי לבקש בסוף :shock:

נסענו חזרה לאופנוע וכמובן נזכרתי ליד האופנוע ששכחתי לקצר את השרשרת :splat: .

חזרנו הביתה לאחר שמדדנו את השרשרת ונמצא שצריך לקצר את השרשרת ב5 חוליות (מזל שלא בזבזתי את זמני בחנות בכל מקרה לא התאים), קיללתי ,שיפתי, עישנתי, דפקתי את האצבע 3 פעמים ובסוף נכנע הפין. :twisted:

חזרתי בפעם הרביעית לאופנוע בנחישות שזהו כבר 8:30 התחלנו את הסיפור ב4:30 נמאס

מחבר את השרשר החדש, וכמובן מגלה שיכולתי לותר על עוד חוליה אבל לא נורא ניקח את הגלגל אחורה רק כמה מייל עד לבית.

מניע את האופנוע נותן לו דקה להתחמם, מוריד את הצוק, יורד מהרגלית וכמובן האופנוע כבה :mad:

לא מבין מה העינין מנסה שוב, חושב לעצמי בטח הוצף נותן עוד סטרטר והוא עושה פר......פר...פ.....פ.פ נגמר לא הסוס.

יש קיק שולף בועט אופס להדליק סויץ, שוב בועט ובועט ובועט ו%$$ אמא שלו לא מניע.

נותן לא עוד שניה ומעביר לרזרבי ננסה מה יש להפסיד, נוגע בכפתור הקסם ובררררררררררר.... הוא מניע בנגיעה הראשונה.

לאחר 4 שעות יצאתי לביתי, עיף ומרוט.

מה אתם אומרים יש קייס נגד DID, שרשרת בת 6 חודשים X-RING DID לא נחשבת זבל :p מתפוצצת ככה :roll:

אולי זה מעודף כח שיש לאופנוע לאחר הטיפול שהוא עבר :?:loco:

יש לציין שבהתחלה היתי בטוח שלא סגרתי את המסטר לינק כמו שצריך, אבל העדויות מהשטח הראו אחרת.

מצב המותחן שרשרת היה בדיוק באותו מצב כמו שנסגר יומיים לפני, השרשרת נמתחה למתח המומלץ על ידי היצרן.

מצטער על איכות התמונות צולם בWEBCAM המצלמה הדיגיטלית בחופשה, אולי מחר נצלם את זה עם מצלמה של חבר.

Untitled_0003_0005.jpg

Untitled_0003_0004.jpg

Untitled_0003_0003.jpg

Untitled_0003_0002.jpg

Untitled_0003_0001.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל מקרה,אולי לאחר ששמת את גלגלי ה17 לא מירכזת טוב את גלגלי השיניים,ונוצר עיוות קטן של השרשרת ולאחר זמן מסויים היא נגזרה.

הגלג"שים היו ישרים אחד מול השני, גזירה של השרשרת אחרי 2000 מייל :?:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיש קייס.

אם רק תוכל להוכיח שהשרשרת היתה מתוחה לפי הוראות היצרן...

תנסה בכל מקרה. מה תפסיד?

בוקר

נדבר איתם בקרוב :roll:

מסכים עם מקס.בוודאי שיש קייס על אחת כמה וכמה כשלא מדובר במנוע שמייצר מומנט של הנימיץ....

בצער רב וביגון קודר עכוז הרעם למכירה.

YZF1000R 1996 מושלם אף יותר מביום היוולדו.

לא ראה שטח!

פרטים בה"פ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיש קייס.

תנסה בכל מקרה. מה תפסיד?

בוקר

מסכים עם מקס.בוודאי שיש קייס על אחת כמה וכמה כשלא מדובר במנוע שמייצר מומנט של הנימיץ....

נראה שיש קייס לקבל שרשרת חדשה, וזה הכל :roll:

הם מכסים את עצמם מחנת נזקים לגוף, ולרכוש :cry:

ולמה להעליב, הקטום שלי הרבה יותר חזק, מההומו הזה נימי :p

אני אומר לכם, זה קרה בגלל המומנט האדיר שקטום קיבל לאחר הטיפול :crazyeye:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיש קייס.

תנסה בכל מקרה. מה תפסיד?

בוקר

אל תגרור איתי בלשון.....יש לי תחושה חזקה שהאשם במי שמיסמר (בעצם לא מיסמר ) את השרשרת האומללה והגלמודה שבוודאי משמשת כעת להגנה עצמית בייד גנגסטא בן 11.

בצער רב וביגון קודר עכוז הרעם למכירה.

YZF1000R 1996 מושלם אף יותר מביום היוולדו.

לא ראה שטח!

פרטים בה"פ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיש קייס.

תנסה בכל מקרה. מה תפסיד?

בוקר

אל תגרור איתי בלשון.....יש לי תחושה חזקה שהאשם במי שמיסמר (בעצם לא מיסמר ) את השרשרת האומללה והגלמודה שבוודאי משמשת כעת להגנה עצמית בייד גנגסטא בן 11.

זה בדיוק מה שאני חשבתי בהתחלה :oops: , אבל מציאת השרשר על הכביש המהיר וחטיפתו מהכביש המהיר (בעזרת הילד בן ה11 :p )

מאשרת כי החוליה המקשרת נשארה שלמה וכמו שצריך.

אבל תאשים..... מה יכול להיות :p

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מקום לגשת ליבואן ....בהצלחה

כשל דפקת ביצור שם השרשרת מיוצרת באורך של מאות מטרים ונחתכת לחבילות של עשרות מטרים ושוב מפורקת לסטים או לפי כמה חוליות שאתה מזמין

עכשיו שם לב!! עם הוכנה לך שרשרת "מחבילה כניראה היה לפניך נסיון של חיתוך יעני לחיצה קלה עם המפרק חוליות על "החליה החלשה" שאת זה אתה לא יכול לראות בקניה של השרשרת ,ואז קנית שרשרת עם חוליה חלשה

יתכן וניכנס גוף זר לתוך החוליה אבן קטנה שפיצצה את החוליה בזמן(יש כאלה בשפע שנידבקות לגריז מיתחת למגן שרשרש או במכסה שסוגר את גלגל השיניים הקידמי)

השרשרת לא מתאימה לגלגלי השיניים או שגלגלי השיניים דפוקים/שחוקים

חובה להחליף בסט

יש לך שכן/גנב מניי.. שלא אוהב אותך דחף מברג וניסה לישבור

נעלת את האופנוע עם מנעול דרך השרשרת והזזת את האופנוע עד שהוא נעצר מהשרשרת

ושם נידפקה החוליה

קשה קשה קשה להבין איך זה קרה

אולי האל המוטורי שלח לך מכה של 200 סוסים לשניה

מוזר ספר לנו איך זה נגמר עם היבואן

לי ברור שבחו"ל הם היו מתנצלים על כך אך בארץ......?

זה לא בריא לעשן לפלף אין פילטר....

לכל ברזל עם שני גלגלים חייב להיות כידון

http://www.hydepark.co.il/hydepark/forum.asp?forum_id=2715

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין לראות איך שירות הלקוחות של המפיץ של DID באיזורך:

על פניו, ראסמית, יהיה לך קשה להוכיח "משפטית" שהפגיעה בשרשרת היא כתוצאה מפגם בייצור: יש אלף ואחד גורמים שונים שיכולים לכאורה לגרום לפגיעה כזאת. אחד מהם הזכיר שחריקו ואני יכול לחשוב על עוד כמה (גלג"שים דפוקים, מכות שהשרשרת קיבלה, שימון לא נכון, טיפול לא נכון, התקנה לא נכונה ועוד ועוד ועוד) - ועכשיו לך תוכיח שיש לך אחות.

מצד שני, אם המפיץ של DID מבין שירות לקוחות מהו, אחרי שתפנה אליו הוא ייתן לך שרשרת חדשה (כמה זה כבר עולה לו???).

וכבר נאמר - לקוח מרוצה מספר לחמישה אנשים, לקוח לא מרוצה מספר לעשרה (או במקרה של מדיה אינטרנטית, מספר לאלף...).

בכל מקרה אין לך מה להפסיד. עדכן אותנו...

Super Max

עם זאת, בכל מקרה שווה לבדוק לעומק ממה נובעת הפגיעה ולשלול איזשהו פגם מהותי יותר באופנוע.

"!Take him away, and c-ucify him well"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

....

למה ללכלך על הארץ כל הזמן? לפני כשנתיים רכבתי עם חבר באל-מידיה, בקטע ערוץ הנחל המבולדר בולדר פגע בשרשרת והעיף את הקליפס מחולית החיבור, משאיר אותי עם שרשרת שהולכת ונפתחת במהירות.

טלפון זריז לשחר, ממנו רכשתי את השרשרת בזמנו (יום שישי אחת וחצי) והוא מסכים לחכות לחבר שיקפוץ אליו לקחת חולית חיבור חדשה. לחבר הוא נותר שתי חוליות, ליתר ביטחון, בחינם. הוא לא אשם בשום צורה בתקלה, ובכל זאת בא לקראתי כמה שיכל. לחבר אחר שקנה אצלו שרשרת הוא צילצל מיוזמתו לדווח שמסרו לו על תקלה בקו היצור של השרשראות. לא משהו מסוכן אלא המשמעות היא בלאי מהיר מהצפוי, ונתן לו שרשרת חדשה בחינם...

בקיצור, בחו"ל, כמו בארץ, יש סוחרים גרועים ויש סוחרים טובים. רק ששם הלחץ המשפטי והמודעות הצרכנית מצליחים להמיר חלק מהרעים ואצלינו התחמנות הישראלית מצליחה להמיר כמה מהטובים לרעים (ולא רק באופנועים, ראו את קרימור שרק בארץ לא נותנת אחריות לכל החיים, והם לא היחידים)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

....

למה ללכלך על הארץ כל הזמן? לפני כשנתיים רכבתי עם חבר באל-מידיה, בקטע ערוץ הנחל המבולדר בולדר פגע בשרשרת והעיף את הקליפס מחולית החיבור, משאיר אותי עם שרשרת שהולכת ונפתחת במהירות.

טלפון זריז לשחר, ממנו רכשתי את השרשרת בזמנו (יום שישי אחת וחצי) והוא מסכים לחכות לחבר שיקפוץ אליו לקחת חולית חיבור חדשה. לחבר הוא נותר שתי חוליות, ליתר ביטחון, בחינם. הוא לא אשם בשום צורה בתקלה, ובכל זאת בא לקראתי כמה שיכל. לחבר אחר שקנה אצלו שרשרת הוא צילצל מיוזמתו לדווח שמסרו לו על תקלה בקו היצור של השרשראות. לא משהו מסוכן אלא המשמעות היא בלאי מהיר מהצפוי, ונתן לו שרשרת חדשה בחינם...

בקיצור, בחו"ל, כמו בארץ, יש סוחרים גרועים ויש סוחרים טובים. רק ששם הלחץ המשפטי והמודעות הצרכנית מצליחים להמיר חלק מהרעים ואצלינו התחמנות הישראלית מצליחה להמיר כמה מהטובים לרעים (ולא רק באופנועים, ראו את קרימור שרק בארץ לא נותנת אחריות לכל החיים, והם לא היחידים)

עדכון חדשות ....

דברתי עם הנציג של DID בארה"ב, לאחר שהסברתי לו מה קרה, הוא אמר שכנראה קפץ משהו לשרשרת ופוצץ את אחד הלוחיוית, בניגוד למה שאת מספר, לא היתה לי שום בעיה בחוליה המקשרת, ולכן לא היה ניתן ליפטור את הבעיה בהחלפת החוליה.

תשובת הנציג לעינין ההחלפה היתה : שלח את השרשרת ואם נגיע למסקנה שזה אשמתנו נישלח לך שרשרת חדשה , וזה הכל .

DID מצהירים שהם לא אחראים על שום נזק שנגם כתוצאה מקריעת שרשרת :cry:

ויותר מזה הנציג שואל אותי איך אתה שולך את השרשרת, R בתשובה : אני ישלח במה שתרצה, שלח לי את הדבקה ואני ישלח

הנציג בתגובה: מתחיל לגמגם שהם לא עובדים ככה, ואני יצטרך לשלם על המשלוח :evil:

בקיצור, כרגע הסיכום שלי על שירות הלקוחות הוא 5 מתוך 10 לDID

נראה איך ימשך הטיפול מצד DID , ומה תהיה הסיבה לדעתם לאחר ניתוח המימצאים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7360 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...