Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבקש עזרה בהתקנת טלפון קבוע לרכב

tamirh
שימו לב! השרשור הזה בן 5369 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

המכשיר המדובר הוא motorola m930 nav.

הבנתי פחות או יותר איך מחברים את האנטנטה, דיבורית והרמקול.

בנוסף אני רואה שיש כבל שמתחבר לטלפון שיוצאים ממנו חמישה חוטים בצבעים שונים. ולגביהם אני צריך מידע, ואם אפשר לאן לחבר.

לבן AUX, ירוק IGN, שחור GND, כתום ENT, אדום +BAT. מה התפקיד של כל אחד מהם(חוץ מהלבן אני יודע:wink:)

בנוסף לחוטים האלה קיימים עוד שלושה חוטים שמחוברים לפיוזים. האם אני צריך לחבר אותם לחוטים הרגילים לפני שאני מחבר לרכב?

IMG_3515.jpg

תמיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם היית פותח את הספר שבתמונה אז לא הית צריך לשאול כאן בפורום

אבל בכל זאת אשמח לעזור לך

את הפיוזים אתה מחבר צבע לצבע

חוט אדום + קבוע

חוט ירוק זרם אחרי סוויץ

חוט שחור - מינוס

חוט כתום MUTE חיבור למערכת (תלוי בHU)

לבן תחתוך

אבל לפי התרשמותי מהידע שלך עדיף שתפנה למתקין מורשה על מנת לא לעשות נזק לרכב או למכשיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5369 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...