Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שיפור בלמים 309 GT

SUPER
שימו לב! השרשור הזה בן 7285 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי 309 GT יש לה ברקסים של 309 רגילה

אני רוצה לשפר את הברקסים לאיזה קליפרים אני יכול לשנות על הנאבה

ויש לי נאבות וציריות של 205 GTI 1900 זה יתאים לי

תעזרו לי האוטו לא עוצר :cry::cry::cry::cry::cry:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תתחיל בלהביא את המערכת הקיימת למצב חדש:

ריענון נוזל בלימה, אם לא הוחלף בשנתיים האחרונות

בדיקת רפידות ודיסקים

בדיקת צינורות בלימה, בוסטר ולבדוק שאין נזילות

שיפוץ קליפרים

אחרי זה תבדוק שיפורים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולפני שאצים וקופצים על כל מיני רעיונות ... לא לשכח לרענן את כל מערכת הבלימה ואם אתה מביא אחת חדשה , עשה טובה לעצמך ... תביא גם בוסטר , ווסטים משאבה וכו של המערכת בלימה שאתה מביא .... זה נוטה ליהיות די מומלץ ... גם בתחושה וגם בבלימה עצמה...

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחיל בלהביא את המערכת הקיימת למצב חדש:

ריענון נוזל בלימה, אם לא הוחלף בשנתיים האחרונות

בדיקת רפידות ודיסקים

בדיקת צינורות בלימה, בוסטר ולבדוק שאין נזילות

שיפוץ קליפרים

אחרי זה תבדוק שיפורים.

למה לשפץ קאליפרים אם הוא מתכוון להחליף אותם?

למה לבדוק דיסקים אם הוא מתכוון להחליף אותם.

הבהרה: מדובר במכונית שהגיעה במקור עם דיסקים מאווררים. בשלב מסויים איזה מוסך חאפר הרכיב דיסקים לא מאווררים וקאליפרים קטנים יותר בהתאם.

הבחור רוצה להרכיב דיסקים אחרים, ובהכרח יצטרך להרכיב גם קאליפרים אחרים.

It's only a sport if you use a ball

It's a real sport if you use two

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באותו נושא אבל טיפה חורג.

משאבת בלם מקורית של 106 ראלי עולה 800 ש"ח , חליפית של בנדיקס עולה 280 ש"ח , חליפית עם שם לא מוכר עולה 140 ש"ח.

חבר שלי היה צריך להחליף אצלו בראלי ובסופו של דבר הועדפה החליפית בניגוד לדעתי שגורסת לשים רק חלקים מקוריים ,במיוחד כשמדובר על בטיחות.

השאלה היא בעצם מה ההבדלים ? , כי אם ההבדל הוא רק מבחינת אורך חיים, אז משתלם להחליף 5 פעמים משאבה חליפית נטולת שם מאשר פעם אחת משאבה מקורית.

נ.ב. שיקולי עבודה לא מהווים פקטור מכיוון שהעבודה מתבצעת עצמאית.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף אחד לא ענה לי מישהו יודע מה אני יכול להשים שם על הנאבות או שאני צריך להחליף ולמה אם של 1900 אז בכיף יש לי את כל העסק גם של 1600 אבל מה אני לא יודע

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באותו נושא אבל טיפה חורג.

משאבת בלם מקורית של 106 ראלי עולה 800 ש"ח , חליפית של בנדיקס עולה 280 ש"ח , חליפית עם שם לא מוכר עולה 140 ש"ח.

חבר שלי היה צריך להחליף אצלו בראלי ובסופו של דבר הועדפה החליפית בניגוד לדעתי שגורסת לשים רק חלקים מקוריים ,במיוחד כשמדובר על בטיחות.

השאלה היא בעצם מה ההבדלים ? , כי אם ההבדל הוא רק מבחינת אורך חיים, אז משתלם להחליף 5 פעמים משאבה חליפית נטולת שם מאשר פעם אחת משאבה מקורית.

נ.ב. שיקולי עבודה לא מהווים פקטור מכיוון שהעבודה מתבצעת עצמאית.

חבר שלך צריך היה לקנות משאבה של בנדיקס - מכוון שהבדל היחיד בינה לבין המקורית זה סמל של PSA המוטבע על האחרונה. (במילים אחרות, משאבה מרכזית ב106 מיוצרת ע"י בנדיקס).

P.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף אחד לא ענה לי מישהו יודע מה אני יכול להשים שם על הנאבות או שאני צריך להחליף ולמה אם של 1900 אז בכיף יש לי את כל העסק גם של 1600 אבל מה אני לא יודע

קודם כל,תשתמש בסימני פיסוק- זה משפר את איכות החיים.

דבר שני- על הנאבות שלך יתאימו גם דיסקים וקאליפרים של סיטרואן ברלינגו (זה מה שהיה לי בראלי),גם קאליפרים ודיסקים של 306 S16 וגם דיסקים וקאליפרים של 306 GTI.

בשביל הסידור של ה306 תזדקק לג'אנט 15.בשביל כל השאר מספיק ג'אנט 14 עם שיוף קל של הקאליפר.

בהצלחה.

גברים ממאדים ונשים מפגרות על כל השכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

של 106 כלשהי.

או של 205 1.4.

במקרה הזה גם נשארים עם הציריות הרגילות של 205 GTI 1.6.

הצטרפו עוד היום לאגודה לשחרור הטלטל.

"הטלטלים השחורים, יולי 2004".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל,תשתמש בסימני פיסוק- זה משפר את איכות החיים.

דבר שני- על הנאבות שלך יתאימו גם דיסקים וקאליפרים של סיטרואן ברלינגו (זה מה שהיה לי בראלי),גם קאליפרים ודיסקים של 306 S16 וגם דיסקים וקאליפרים של 306 GTI.

בשביל הסידור של ה306 תזדקק לג'אנט 15.בשביל כל השאר מספיק ג'אנט 14 עם שיוף קל של הקאליפר.

בהצלחה.

מה לא ברור מדובר ב309 לא 306

חוץ מזה יש לי גאנטים מקורים של 205 1900 זה 15" מי שלא יודע

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה לא ברור מדובר ב309 לא 306

חוץ מזה יש לי גאנטים מקורים של 205 1900 זה 15" מי שלא יודע

309 , אתה בטוח?

נראה לי שאתה מתבלבל. יש לך 306 :!:

תקרא שוב את ההודעה של תומר. מומלץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7285 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...