Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דפדפן IE8 מחייג כול פעם שפותחים טאב חדש לאינטרנט

מרק10
שימו לב! השרשור הזה בן 5387 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

היום בשעה טובה התקנתי את IE8 וההתקנה עברה בהצלחה מרובה :-)

כול פעם שאני פותח TAB חדש או פותח עוד חלון הדפדפן מבצע התקשרות אוטומטית לנטוויז'ן למרות שאני כבר מחובר לאינטרנט.

אנוכי מחובר דרך תשתית הכבלים ועובד עם מערכת הפעלה XP-HOME.

אין ווירוסים ושאר מזיקים (נבדק), המחשב עובד מצויין והגלישה מהירה כמו עם IE6.

למי תשובות ?

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפיירפוקס :arrow:

וברצינות: בהגדרות הדפדפן , חפש משהו בסגנון "התקשרות" , וסמן "לעולם אל תחייג" או משהו בסגנון , צריך להיות כזה.

עכשיו: מאזדה 6 2009 2.0L

היה:אאודי 80 אוטומטי 95, נפח 2 ליטר הזרקה מנוע ABT | העולם מתחלק ל- 10 סוגי אנשים: אלה שמבינים בינארי, ואלה שלא... :arrow:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה אשכרה משתמש באופציה הזו?

תיצור קיצור דרך לחייגן שלך על שולחן העבודה , ותשלוט בעצמך במה שקורה במחשב שלך.

אני מניח שהתקלה שאתה מתאר היא סוג של באג או משהו , כנראה IE8 לא מזהה שהוא מחובר כבר.

היה:אאודי 80 אוטומטי 95, נפח 2 ליטר הזרקה מנוע ABT | העולם מתחלק ל- 10 סוגי אנשים: אלה שמבינים בינארי, ואלה שלא... :arrow:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה אשכרה משתמש באופציה הזו?

א) אם יש לך מודם ADSL רשת, הגדר אותו כראוטר.

ב) אם יש לך חיבור כבלים, דרוש מהספקית שלך חיבור ללא חייגן.

ג) אם יש לך מודם ADSL מחובר ב-USB, החלף בבזק למודם רשת, ואז בצע סעיף א'.

נו באמת, שנת 2009, מי מתחבר לאינטרנט עם חייגן?

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע,

יש לי ראוטר שעושה את העבודה לבד :roll:

בבית של ההורים יש לי חייגן, ככה רגילים מאז ומתמיד , זה עובד, לא נוגעים :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר'ה,

אני מרוצה מהדפדפן של מיקרוסופט ועד היום לא הייתה לי שום בעייה וגם עכשיו לא קיימת בעיה שלא ניתן לחיות איתה.

אני עובד עם חייגן כבר כ-8 שנים עם IE5 וגם IE6 ואינני רואה סיבה מוצדקת לעבור לחיבור קבוע. סה"כ החייגן היה עד היום מוגדר לבצע חיוג אוטומטי בזמן פתיחת הדפדפן ולא היה יותר מחייג עד לאתחול המחשב.

ההגדרות לא שונו עם התקנת IE8 לכן אני מחפש פיתרון לתצורה הזו ולא לעבור לדפדפן אחר או מערכת הפעלה אחרת או שיטות חיוג אחרות.

במידה ואני מגדיר לא לחייג או לחייג רק כאשר אני לא מחובר לאינטרנט לצערי לא מתבצע חיוג אוטמטי כמו שהיה עד היום עם פתיחת הדפדפן.

אולי תסבירו לי בבקשה מה היתרונות/חסרונות של חיבור קבוע ?

המודם שברשותיי הינו מודם של חברת הכבלים תוצרת TERAYON בצבע כחול:-).

תודה למשיבים

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...