Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כמה תקלות טכניות - רנו סניק 2001

לינאי
שימו לב! השרשור הזה בן 5370 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הרכב רנו סניק 2001, 140000 ק"מ גיר אוטו'.

עד היום טפו-טפו, הכל היה מצויין,אבל כל הזמן היה לי בראש שיום אחד יגיע הרגע בו יפלו עלי התקלות שרנו ידועה בהן...

אתחיל מהכבד לקל ...

1. שמתי לב לעיתים שאני בא להניע את הרכב (אין שעה מסויימת) אני מסובב את הסוויץ' ושום דבר לא עובד (כל המערכות עובדות רק אין הצתה)הדרך היחידה להניע היא להזיז את מוט הגיר מ - P ל DRIVE ובחזרה ל P ורק אז בדר"כ האוטו מניע.

ממה נובעת התקלה - סטארטר, גיר ?

2. בזמן הנסיעה - ללא אור דולק, כשאני לוחץ על הברקסים, פתאום האור בלוח השעונים מתחיל לפעול או להבהב ולעיתים שאני עומד עם רגל על הברקס - מהבב כל הזמן עד לתחילת הנסיעה.

3. אחרון ... שמתי לב שלאחרונה, שאני לוחץ על הגז, יש הרגשה של חיכוך כלשהוא, משהו שלא היה בעבר - זה יכול לסמן על משהו מיוחד ?

המון תודה לכל העוזרים, מחר אני הולך למוסך ואני רוצה לבוא עם ידע בסיסי, אחרת זה יהיה בור ללא תחתית...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התקלה הראשונה נשמעת כמו בעיה בבורר (סלקטור) של תיבת ההילוכים.

יש לזה שם נוסף -מתג רב תיפקודי.

במוסך מורשה החלפתו לחדש יכולה לעלות עד 900 ש"ח (כולל עבודה, מע"מ, התחברות לסורק לצורך כיוון).

עריכה:

אולי כדאי לך לעשות את מה שהציאו כאן והמליצו על בעל מקצוע, כדי לחסוך בעלויות.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום רב

אכן חשד לבורר ת"ה (סלקטור)

לגבי הלחיצה על הבלם שמשפיעה על תאורת לוח שעונים

תיקון המינוסים של הפנסים האחוריים יפתור את הבעיה

שא ברכה

אמר אחד מחכמי הפורום: המשותף לזול, זוגלובק, וזבל

הוא: הנקניקיה

MARIN MOUNT VISION 5.8

"אם לא תיתן לזה למות זה לא יתן לך לחיות"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קבלת תשובות נכונות לסעיפים 1 ו 2 ולגבי 3 זה יכול להיות שטיח של הרכב שמפריע לדוושה , מסיט חום של האגזוז שהשתחרר בחלק הקדמי ופוגע בכבל ידית הילוכים או תושבת קרועה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי 1 - מנסיון אישי של כמה שנים עם סניק 2002 - היו לי בעיות כאלו אחרי ב-100 אלף ק"מ - והחלפת סטרטר פתרה את הבעיה. נסה להקיש עליו בקלילות ואם זה עוזר אז רצוי להחליפו. מוסך הגון יסייע לך בזה. אם אתה באזור המרכז - נסה את המוסך הירוק בפ"ת.

ילה גבר בא נראה! מר +1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בביקור במוסך , שללו את עניין הסטרטר ואמרו שלי שהבעיה היא המיקרו סוויץ !

הוא הראה לי שהוא מניע את הרכב ב N ע"י תזוזה קטנה...

הוא לא מטפל בכך, ואמר ל שניתן לטפל בכך או בהחלת החלק (1400 ש"ח !!!) או בכיוון או האפשרות הטובה היותר שפועלת לעיתים ניקוי מגעים ...

אשמח להכוונות / עצות וכל מה שרק אפשר- כמה שיותר מהר, אני מנסה לסיים את זה כבר היום ולא להפסיד עוד יום עבודה !

אני מאזור חיפה ...

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5370 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...