Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לאיזה משרות 'טובות' ניתן להתקבל עם תואר ראשון במנהל עסקים?

Ameer.86
שימו לב! השרשור הזה בן 5377 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ערב טוב לכולם ,

לאחרונה סיימתי לימודים ואני קצת אבוד במסע אחר ה-קריירה, שלא לדבר על שיעור האבטלה שמאיץ כל הזמן.

אני סבור שיש לא מעט עם התואר הנ"ל ורציתי לדעת לאיזה משרות 'נחשבות' ניתן להתקבל עם תואר ראשון B.A במנהל עסקים עם ממוצע מצטיין ? (חוץ מבנקאות ).

בתור סטודנט עבדתי בתפקידים 'נמוכים' בבנק , ולא התלהבתי גם מהתפקידים בדרג גבוהה יותר כך שאת האופציה לעבוד בבנק אני משאיר לסוף.

אשמח לכל הצעה/רעיון.

תודה,

אמיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי 'ויטמין פי' רק במקום שבו איני מעוניין לעבוד (בנק). חבל.

לאחרונה אני מרבה לקרוא ולשמוע שהויטמין הזה עושה פלאים בכל התחומים , רכבת ישראל , חברת החשמל , חברות פרטיות ומה לא

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קחו את זה בצורה קונסטרוקטיבית, אני לא מנסה להעליב, אלא להפך.

אני מציע לרדת מהסוס, ולא לחפש משרה ניהולית או בכירה. תשכחו לשניה שיש לכם תואר במנהל עסקים ותתמקדו במציאת תחום שמושך אתכם. תמצאו עבודה, כל עבודה שנראת לכם מעניינת ומספקת, תלמדו את התחום, והקידום יבוא בהמשך, באופן טבעי. מן הסתם, ברגע האמת, תקבלו עדיפות על פני הקולגות מתוקף התואר שלכם. עם זאת, היכולת שלכם לנהל את הצוות או העסק תהיה הרבה יותר טובה בשל העובדה שאתם צומחים מתוך הארגון ולא "מוצנחים" מלמעלה בתור מנהלים זוטרים. סביר להניח שגם מי שיעבוד תחתיכם יעריך אתכם יותר בשל כך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מקווה לא להעליב אותך חו"ח במה שאני הולך להגיד אבל ה"ערך" של תואר ראשון היום הוא כזה שאני מכיר מסעדות שלא מוכנות לקבל לעבודה מלצרים שאין להם תואר ראשון (ואני רציני לחלוטין).

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לתואר הזה שום ערך בעולם האמיתי. ואני אומר את זה מתוך פוזיציה...אני בעצמי סטודנט למנהל עסקים.

כמו שאמרו לך כאן אל תנסה למצוא קשר בין התואר לעבודה, זה רק יפגע בך.

תתחיל מלמטה כמו כולם.

בהצלחה !

אלוהים נמצא בפרטים הקטנים :mmangel:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנחמה היחידה בזה שיש לך תואר היא שאם תתחיל מלמטה ותתחיל להתקדם, ההתקדמות שלך לא תעצר.

יש לי חבר שעובד במשרה בכירה במערכת המחשוב של טבע.

הוא כבר מזמן היה צריך להתקדם אבל הובהר לו בצורה חד משמעית שבלי תואר ראשון הוא פשוט לא יתקדם הלאה לשום מקום, מצידם עד הפנסיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תואר ראשון זה ראייה לטווח ארוך- אף אחד לא יחטוף אותך מיד אחרי טקס הסיום, אבל כמו שאמר בגירה- "מובטח" לך שההתקדמות שלך לא תעצר יום אחד. המוטו שהחזיק אותי תוך כדי הלימודים- תואר ראשון אינו בולט בקיומו אבל עלול לבלוט בחסרונו.

לא חסרות עבודות טובות שתנאי הקבלה אליהן זה תואר ראשון במנע"ס, אבל שלא תחשוב כמו (סילחו לי) הסתומים בכתבה שהיו בטוחים שהם יעשו 9 נטו ביומם הראשון בעבודה.

מעבר לזה- מה עם ניסיון מקצועי? הרבה יותר חשוב.

כמו כן, אם תרצה, שלח לי קו"ח ל[email protected] ואשפץ לך אותם.

בהצלחה.

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Gעם כל הכבוד תואר ראשון במנהל עסקים שווה ללדעת לרוץ בלי לדעת ללכת.

אם עבדת בעבר בתחום כלשהו ותמשיך באותו התחום הלימודים יכולים לבוא לידי ביטוי בשלב מתקדם יותר אבל אם אתה מתחיל בתחום חדש אף מעסיק לא ישלם לך יותר מלעובד לא מקצועי כי זה מה שאתה. אחרי שתתחיל לעבוד, תלמד את העבודהב ויוכלו לקדם אותך יהיה על מה לדבר.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזה ויטמין P?! תוכנת תרגום?

כולם הולכים ללמוד עכשיו מנהל עסקים, איזה בזבוז... בשביל מה?

אני רוצה ללמוד כלכלה וניהול, אבל אומרים לי שעדיף לי ללמוד מקצוע (מהנדס מכונות וכו') כי תמיד יש בזה עבודה. זה נכון?

כלכלה וניהול זה סתם שטויות? מישהו יכול לשפוך אור על העניין?

תודה רבה.

"If you can't explain it to a six year old, you don't understand it yourself."

- Albert Einstein

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פרופ' מכובד באוניברסיטה ואשתו מחליטים לצבוע את הבית. מביאים צבעי שמסתכל על הבית, עושה קרחצנים, ואומר - "גיברת, 12,000 שקל ויש לך את כל הבית צבוע" אומרת האשה "12,000 שקל! השתגעת? בעלי שהוא פרופ' באוניברסיטה לא מרוויח ככה בחודש", עונה לה הצבעי "גיברת, זו אשמתי שבעלך לא הלך ללמוד מקצוע?"

אתם מסיימים תואר ראשון בכלכלה/מנהל עסקים ומצפים "לנהל" לפני שאתם מבינים את מהות העסק. אם אתם בנים של מישהו חשוב אזי לא רלוונטי, ולא הייתם מתייעצים כאן. מכיוון שאתם מתייעצים, אתם כמו כולנו - לכו לעבוד! תואר ראשון בכלכלה /מנהל עסקים לא לימד אתכם כלום חוץ משפה וצורת חשיבה. כמו שכתבו לכם כאן יותר מפעם אחת, התואר יסייע לכם להתקדם בהמשך, אחרי שתלמדו את המקום בו תתחילו לעבוד. יש עוד 10,000 "מנהלים" כמוכם, ועוד יותר בזול. אם לא תבססו לעצמכם שם של בחורים חרוצים, רציניים, עם ראש על הכתפיים, שמוכנים "להתלכלך" בעבודה קשה - לא תתקדמו לשום מקום.

תתחילו לעבוד.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ובכדי לתת לכם דוגמא (קיצונית) על מה כולם כאן מדברים, כאשר אביהו בן נון סיים את תפקידו כאלוף ומפקד חיל האויר הוא נהפך למנכ"ל ליאו גולדברג(לימים UMI) ולפני המנכ"לות ולפני הכבוד והיוקרה הוא עבד ביחד איתי מתחת לליפט במשך חודשיים ואח"כ המשיך למחסן, לדלפק הקבלה וכן הלאה במשך 6 חודשים.

כשהוא הביא את הסמנכ"ל שלו שהיה גם מתחתיו בחיל האויר, תת אלוף אבי ארוך, גם הוא עבר אצלי חפיפה של חודשיים :wink:

מה שבא להגיד שאתה לא יכול לנהל עסק בלי להבין את אופי הפעולה שלו על כל האספקטים והבעיות שבו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...