Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עבודה סמינריונית? אני מוכן לשלם. רק למי לפנות?

אביחי א.
שימו לב! השרשור הזה בן 5371 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כאמור בכותרת. למישהו יש המלצות?

Chevrolet Silverado 2500HD - 2015 - LTZ

TW: Morel Supremo Piccolo | MID: Morel CDM 880 | MIDBASS: ScanSpeak Silver

SUB-WOOFERS: 2X JL Audio 10TW3 - Original Under The Seat StealthBox

TW Amp: Genesis Stereo 100 | MID+MIDBASS Amp: JL Audio 450/4 | Monoblock: JL Audio 500/1 | DSP: Helix Pro MK2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא חוקי ולא מוסרי. אם אתה לא עומד בפיתוי, תלחש אחרי כותב טוב אצל חבריך, אל תקלל בפומבי.

מה יהיה איתנו? מתי מישהו יבקש עזרה בקולי קולות בזיוף צ'קים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן...זה בדיוק אותו דבר. לזייף צ'קים...

חוץ מזה, איפה הבנת שאני רוצה שמישהו אחר יכין לי את העבודה בתמורה לתשלום? אני בסה"כ זקוק לעזרה (המון עזרה - כמו: מאיפה להתחיל). בדקתי במקומות שונים ברשת וישנם מלא אנשים שנותנים שירות כזה לכתיבת עבודות - אני מחפש המלצות מסוימות מאנשים כאן.

Chevrolet Silverado 2500HD - 2015 - LTZ

TW: Morel Supremo Piccolo | MID: Morel CDM 880 | MIDBASS: ScanSpeak Silver

SUB-WOOFERS: 2X JL Audio 10TW3 - Original Under The Seat StealthBox

TW Amp: Genesis Stereo 100 | MID+MIDBASS Amp: JL Audio 450/4 | Monoblock: JL Audio 500/1 | DSP: Helix Pro MK2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר עם אנשים מהחוג שלך בשנים קודמות.

הדברים האלה עובדים חזק על המלצות מהפה לאוזן בנוגע לאנשים שיש להם שם בכתיבת העבודות.

דע איפה כותב העבודה גר, חשוב מאוד במידה ואתה מואשם בהעתקה.

תיפגש עם המתרגל או המרצה שלך לאורך כל העבודה על מנת שיתן חיזוקים ושיפורים שצריך לעשות, אח"כ תעביר אותם לכותב העבודה.

המון בהצלחה.

Time is the only thing standing between me and the throne

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהו נושא העבודה, על איזה היקף של חומר תיאורטי (מאמרים) אתה צריך להסתמך ?

נסה לדבר איתי בפרטי תוטך ציון נושא העבודה ומקום מגוריך ואולי אוכל לעזור.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש 2 אתרים טובים שיש שם מאגר מידע נרחב על עבודות סימינריוניות למכירה. אני אנסה להיזכר בשם של האתרים, כי אני לא ממש זוכר, תנסה את החבר GOOGLE.

אני חייב להודות, אני הגשתי 2 עבודות סימינריוניות, לפני שהתחלתי (וגם קצת במהלך) חשבתי להשתמש לפחות באחת מהעבודות בעבודה לא שלי.

בדיעבד, הכנתי עם שותפתי (שהיום היא גם זוגתי) את העבודות. הגאווה והידיעה שאני כתבתי והכנתי אותה שווה כל מאמץ.

הדלתא חוזרת! (לא הרומנית, האמיתית)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאזדה אתה תחמן

ורועי התחמנות שלך עלתה ביוקר

:-P

בכל מקרה בלוחות המודעות יש מודעות של הקלדת עבודות ומודעות של סיוע בכתיבת עבודות, הם יודעים במי אפשר "להעזר" ועזרה ב"איך כותבים סמינריון"

לדעתי אין מה להטיף מוסר פה, רק תדאג שהעבודה ברמה שאתה יכול להבין, כבר ראיתי מקרים מביכים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...