Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סוזוקי איגניס - ניתוח תוצאות תיקון וירידת ערך לאחר תאונה

wise11
שימו לב! השרשור הזה בן 5372 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

רכבי - סוזוקי איגניס עבר תאונה באדיבותה של נהגת גרועה במיוחד. הייתי מעוניין לדעת את היקף ירידת הערך של הרכב, והאם אחד הסעיפים (ובמיוחד המודגש) מצביע על פגיעת שסי. להלן פירוט התיקון:

פחחות, צבע, חשמל וכוון אור, כיוון פרונט, מתיחת גשר קידמי + יישור מתלה, פנס ראשי, מגן קידמי וחיצוני, קשת כנף קידמית שמאל, מכסה מנוע, בטנה לכנף שמאל, כנף קידמית שמאל, פנס איתות שמאל, פח פח משקף.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יישור קורת שלדה לא מחייב שהשלדה נפגעה , יתכן שהיא זזה ממקומה במרחב והיא נמתחה בחזרה. מניסיוני רב השנים בבדיקות רכב לפני קניה ובבדיקות לפי תקנה 309 , לא פעם ראיתי דו"ח שמאי על ישור שלדה וכדומה אבל בפועל לא דובים ולא יער , זהו משפט קבוע אצל השמאים "מתיחות ישורים וכיוונים". אם תוכל לצלם את איזור הפגיעה והתיקון אשמח לסייע לך , בעוונותי הרבים ...אנוכי גם שמאי רכב.

איש באר שבע שמאוד אוהב אותכם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראשית - רוב תודות, על התשובה והנכונות לעזור.

לעצם העניין, הרכב כבר תוקן והפעולות נעשו לא על-ידי, שמאי רכב מטעם חברת הביטוח שלי ראה אותו לפני התיקון וגם צילם, אבקש מחברת הביטוח לשלוח לי העתק של צילומי הנזק ואצרפם בהמשך.

ושוב תודה מקרב לב על העזרה, לתומי הייתי משוכנע שהמונח "יישור מתלה" משמעותה פגיעה בשלדה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נמתין לתמונות , אם לא קשה לך לנסוע לבאר שבע אשמח לבדוק לך ללא חיוב אם יש במכוניתך פגעה בשלדה , בוא לפרטי ואמסור לך כתובת וטלפון של מכון הבדיקה .

איש באר שבע שמאוד אוהב אותכם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5372 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...