Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לאונרדו 150

MadCat_LE
שימו לב! השרשור הזה בן 6922 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כלי מעניין. נתקלתי בכמה דעות שהכלי לא הכי אמין...השאלה היא, מה האמת?

הוא באמת מועד לתקלות או שעוד מקרה של מוסכים שלא יודעים לטפל באירופאי נכנס לסטטיסטיקה?

"Metal is like flesh. Both carry potential in their veins. When tempered with heat and pressure, the potential surfaces"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנפח כזה. אם תקנה אחד כדאי שתטפל בו במטרו, סה"כ כלי מדליק עם מנוע רוטקס(פירמה שעושה מנועים לק.ט.מ. ועוד כמה יצרנים אקזוטיים) בעל 4 שסתומים בקירור מים לכן כל מיני מכונאי מדרכה מסתבכים איתו. בהצלחה.

dont drink & drive, just smoke & ride

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר יש לי דו"ג.

אם הייתי רואה אותו לפני כמה וכמה שבועות הוא יכל להיות אופציה מעניינת, כי במחיר שלו וההפרש מהכלי הקודם אפשר לקנות יחד איתו זוג צמיגים, קיט ווריאטור, טיפול גדול, משקף ועוד כמה תוספות שבוודאי הייתי חושב עליהן, כמו אולי אגזוז freeflow, גם אם רק בשביל הרעש ועוד להישאר עם אקסטרה לביטוח בשנה הבאה.

איך הביצועים שלו?

הוא באמת "ספורטיבי" כמו הראנר?

"Metal is like flesh. Both carry potential in their veins. When tempered with heat and pressure, the potential surfaces"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא סתם שמתי מאד 3 פעמים. מאד! אם לא הבנת.

כלי למי שמטפל לבד או בעל הרבה כסף מיותר, לא כלי תחבורה קטנועני, נותן הרבה פאן והרבה אובר.

לא לגעת.

במחירו או מחיר דומה תוכל להעמיד טייפון עם מנוע 172 וכל התוספות - עסקה משתלמת הרבה יותר, מכל בחינה.

X

מנהל פורום הקטנועים ב"תפוז"

וגם איש די נחמד...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כלי למי שמטפל לבד או בעל הרבה כסף מיותר, לא כלי תחבורה קטנועני, נותן הרבה פאן והרבה אובר.

לא לגעת.

במחירו או מחיר דומה תוכל להעמיד טייפון עם מנוע 172 וכל התוספות - עסקה משתלמת הרבה יותר, מכל בחינה.

טייפון 172 WTF ????????

נשמע אכזרי !!

מאיפה אפשר להשיג את הקיט הזה וכמה עולה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא לגעת.

טייפון 172 WTF ????????

נשמע אכזרי !!

מאיפה אפשר להשיג את הקיט הזה וכמה עולה ?

לכל סיבוב, כן?... :twisted:

כמה עולה? - טייפון ישן 1-2 אלפיות. צמיגים טובים 1K (הכל מעוגל). מנוע 3-4, וריאטור ואגזוז 1-2, קרב' 1-2, משקולת פרונט 1. בקיצ - חלפים בין 5 ל 10, עבודה עוד 3-4-5 או לבד.

יכול להגיע בין 10 ל 20 ואם תתעקש יותר.

שמעתי על הכריש, שיש לו יותר.

X

מנהל פורום הקטנועים ב"תפוז"

וגם איש די נחמד...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז איך השוות את הטייפון ללאונרדו שאפשר להעמיד ב 3.5K¤?

כל כך הרבה להשקיע בשביל טייפון ..לא יצא מזה כלום ...עדיף כבר ראנר 200

הכל תלוי במה אתה רוצה מהכלי.

אל תשכח שטייפון 125 הוא כלי דו פעימתי.

יש לו יותר כוח.

הדבר הזה פשוט מפלצת קטנה.

ובקשר ללאונרדו,

אם תקנה לאונרדו, או תקנה ראנר VXR, אתה תגיע לאותה עלות בשנה הראשונה בערך.

משם והלאה הגרף יתאזן נפלאה לטובת הראנר.

עד היום ראיתי לאונרדו אחד שעדיין הבעלים שלו נוסע עליו ונוסע טוב.

מצד שני, הבחור מכונאי וחולה על איטלקיים כך שזה גובל במחלת נפש והוא לא פונקציה.

When a world of oppertunities comes knocking at your door,

Make sure you know where is the rear exit.

There's no place like 127.0.0.1

הכל עובר בחיים.

גם החיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...

יש ברשותי את הלאונרדו 150.

הצדק עם הטוענים כי קשה למצוא מוסך שמכיר את הלאונרדו ומפה יצא לו שם של קטנוע לא אמין, בנוסף החלקים שלו לא כל כך זולים(אבל שימו לב יש הרבה חלקים מפירוק) .

זהו הכלי הראשון שלי ככה שאין לי נקודת ייחוס

אבל נתתי לחבר שיש לו הרואיזם 150 ששוה פי 3 (משומש) לרכב עליו, ולאחר רכיבה קצרה הוא ירד עם חיוך על הפרצוף.לטענתו הכלי מאוד נוח, קל לשליטה וחזק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רק לטייפון 125 יש שיפורי מנוע ווריאטור, גם ללאונארדו יש קיט הגדלת נפח, קמשפט חם, מערכת וריאטורים משופרת של מלוסי.

ולדעתי הוא יהיה חזק מאוד אחרי הקיט.

באירופה הוא כלי שהלך לא רע, הבעיה בארץ הייתה שהחברה קרעה במחירי חלקים, שימוש בשמנים לא מתאימים, מה שגרם לבלאי מואץ בקרנקים.

בעיקרון כלי שנותן תמורה מלאה.

כמה פעמים ספרת עד 10 וכלום לא קרה?

סיני בעל מוסך ''מוטו-ספידי'' מנתח בכיר לקטנועים, ובכלל אלוף העולם בהכל,והכי חשוב? נורא צנוע.

שיפורים לקטנועים, קיטים,קרבורטורים, אגזוזי לחץ,וריאטורים,הצתות משופרות,רולים וקפיצי מצמד,שסתומי עלים,ועוד.....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באירופה הוא כלי שהלך לא רע, הבעיה בארץ הייתה שהחברה קרעה במחירי חלקים, שימוש בשמנים לא מתאימים, מה שגרם לבלאי מואץ בקרנקים.

בעיקרון כלי שנותן תמורה מלאה.

תראו לי אישית לא היה אחד כזה.

לחבר קרוב שלי כן ואני הייתי שותף לקנייתו (בתור "המבין" באופנועים). זה היה לפני 5-6 שנים כשה-ליאו הספציפי היה בן שנה.

מאד לא הייתי ממליץ על הכלי בראיה לאחור (כן חכם בלילה). כמות הכסף והזמן שהלכו על הכלי היו פשוט מהממים. מבעיות בקרבורטורים שלא אפשרו הנעה לאחר ישיבה של 4-5 ימים ללא הנעה ועד אוברול אחרי פחות מ- 12K ולהזכירכם לא מדובר בכלי 50 דו"פ אלה 150 4 פעימות. בשלב מסויים החלו בעית עם האגזוז (ריקבונות). בקיצור הבחור שם עליו בזמנו משהו כמו 14K ש"ח ומכר אחרי שנה ,שנה וחצי בפחות מחצי.

הבהרה:

מדובר בכלי ראשון של הבחור שהיה יד שניה.

הבחור היה אדם מאד עדין על הגז והשתוללות היתה רחוקה ממנו שנות אור.

החברה הסכימה להשתתף בחלק מהוצאות האוברול וזה עדיין היה יקר (גם קרנק טלטל וגם שסתומים).

הכלי נבדק לפני קניה (יד שניה בן קצת פחות משנה) באישימוטו - שהמליצו לנו עוד בזמנו להתרחק מהכלי (למרות התקינות הספציפית ,אז, שלו). הם ברדה אפילו נתן לנו ציטוט "בחורה איטלקית ,תראה אותי אל תיגע בי" - הוא נתן את באיטלקית.

SORRY אבל במקרה זה אני חייב לומר שומר נפשו ירחק.

Machines need love too - Terminator I

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם המוסכניקים לא יודעים לטפל בו, אז כנראה שהכלי בעייתי.

גם כן פורום של אופנועים,

חצי מהאנשים כאן כשהם יוצאים לרכב עושים את זה במגרשי חניה, אופנוענים עלק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למרות הגיל המתקדם - קטנוע מהנה מאוד לרכיבה

כיף ופאן אמיתי יציב, נוסך בטחון והניהוג מעולה

העיצוב למרות שנותיו - נראה אלמותי

אבל

למרות מנוע הרוטקס האוסטרי

לפי הניסיון של הכלים בארץ - חוסר אמינות מוכחת

לא מדובר באיזה חן איטלקי והדבר לא נאמר בקריצה

אני קניתי חדש ממטרו

האוברול הראשון נעשה בתקופת האחריות...

אח"כ התברר לי שהמנוע שלו חי על זמן שאול

ואם הוא נכנס למוסך (והוא יכנס)

לך תוציא אותו.......

לא תאמין כמה יקר ומיותר זה יכול להיות

הקטנוע טוב אולי רק למי שלאבא שלו יש מוסך

בעצם למה לעשות לו את זה...

לרוכב הסביר - לא לגעת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סביר להניח שהמוסך שלך לא ידע מה הוא עושה ככל הנראה הסיבה לאוברולים החוזרים ונשנים היא דלק בשמן כתוצאה מקרבורטור לקוי .

הלאונרדו נמכר בשוק המשומשים בגרושים,בהתחשב בעובדה שיש לו מנוע רוטקס (BMW)חזק עם ארבע שסתומים (בחו"ל נחשב מאוד אמין מעניין למה בארץ לא...),קרור מים -עם וונטה,מהלך מתלה ארוך שלא מוצאים בקטנועים,בלם דיסק מקדימה ומאחור,ישיבה גבוהה תחושה שמזכירה קצת ישיבה על אופנוע, תא מטען גדול ומנצח ביופי כמעט כל קטנוע חדש-כבר שאלו אותי מספר פעמים אם הקטנוע חדש (והוא שנת 98 ) .

רוב הבעיות שונות מקטנוע לקטנוע (דבר שמרמז על כך שאין לו "מחלות" = חוסר אמינות)

אבל בעיה אחת נדמה שמציקה לכולם והיא בעית ההתנעה לאחר שהקטנוע שוכב שבוע כאשר מדובר על יום יומיים מניע בקלות.מעבר לכך יש בעיות נוספות של הקרבורטור.

בקטנוע חדש שהוציאה אפריליה נעשה השימוש באותו המנוע בדיוק (עם קרבורטור אחר) .

אני אישית לא סובל את ה-CH שעולה פי שניים ויותר. לא רואה אלטרנטיבה אחרת ללאונרדו באותה רמת מחיר (5000)

בנתיים אני מחזיק את הלאונרדו כבר 8 חודשים וללא כל בעיה שמונעת מבעדי לרכב.

לצערי למרות כל התכונות הנהדרות של הלאונרדו אני לא ממליץ לקנות אלא אם אכן יש לכם מוסך מקצועי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6922 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...