Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לזה אני קורא שירות

DMX
שימו לב! השרשור הזה בן 7794 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ובכן, בחודש הזה הסתיים המנוי שלי למגזין אוטו, ובעקבות זאת קיבלתי טלפון ממנהל שירות לקוחות :!::!::!: שהציע לי מתנות שונות עקב היותי לקוח ותיק כגון עוד גיליונות חינם, קטלוג ודיסק.

אני לא יודע מה אתכם אבל אני עוד לא נתקלתי בשום חברה שבה מנהל שירות הלקוחות מתקשר באופן אישי ומצ'פר לקוחות ותיקים.

פשוט תענוג, אז כדאי שצ'מפיון ודוד לובינסקי יקחו מהם שיעור אחד או שניים על שירות לקוחות.

נחמד לדעת שעדיין יש עסקים שחושבים על הלקוח ולא על התחת של עצמם. :mm_yeah:

Ruff Ryders to the death, ride or die nigga we know the oath

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע, אני לא רוצה לשבור לך את החלום

אבל מנהל שירות לקוחות זה לא כזה בשמיים לדבר איתו.

זה פשוט אחד שענה לטלפונים שנה שלמה ואז קידמו אותו...

:lol:

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חלום שלי?????????

למה אתה לא רוצה יחס טוב בתור לקוח????

כנראה אתה צודק, לקבל שירות טוב ושירות עוד יותר טוב כשאתה לקוח נאמן, זה כנראה בקשה יותר מדי גדולה. :(

בד"כ שיחות עם מנהלי שירות לקוחות (לפחות אצלי) הם בטונים גבוהים מלווים באינספור תלונות (שלי), כך שזו הייתה הפעם הראשונה שהיה נחמד לדבר עם מנהל שירות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת זה לא כזה BIG DEAL לדבר עם מנהל שרות הלקוחות לי זה קורה בערך כל יומיים עם מנהל השרות בסלקום,YES,פלאפון ועד ועוד...והשיחה כמעט תמיד גולשת לטונים לא ממש נעימים...פשוט במקומותינו לא יודעים מהו שרות לקוחות ראוי לשמו וכל פנייה מהסוג הנ"ל מפתיעה אותנו..... :p

אני כבר לא בעליה הגאים של צרפתייה ספורטיבית...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניראה לי שאתם לא ממש הבנתם את הפרנציפ של כל הסיפור, זה לא ממש משנה עם מי הוא דיבר אלה על מה , זה לא משנה עם מי שהתקשר הוא המנהל או סתם עובד שהתחיל לעבוד אתמול.

הוא הציג פה את השירות שהוא קיבל בעיקבות היותו לקוח וותיק, אני חושב שכן מגיע לאוטו הקרדיט על זה שהם מצ'פרים לקוחות וותיקים , זה יפה וראוי להערכה .

דוד

HU - RFX 9210

AMP - SONY XM-222

SPL 500W MONOBLOCK

REAR - KENWOOD KFC M6930

COMPONENT - MOREL DOTECH 6 MK2

SUB - BAZOOKA 10 " ELW1014

הותקן בsound FX .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא לי היה מקרה עם מגזין "אוטו" שלא מוסיף להם כבוד

אני מנוי אליהם כבר כמה חודשים ואני מרוצה.

לפני כחודשיים עשיתי קניות באוטו דיפו וחברתי הכריחה אותי למלא טופס הגרלה של "אוטו" שהיה שם, מילאתי ושלחתי.

אחרי שבוע אני מקבל טלפון מנציג "אוטו" שמסר לי כי הם קבלו את הפרטים שלי מטופס ההגרלה באוטו דיפו, הוא הודיע לי שאני קודם כל מקבל את חוברת נסיעות המבחן שלהם חינם, וכמובן שלא סרבתי.

לאחר מכן שהוא ניסה למכור לי מנוי הודעתי לו שאני כבר מנוי ואפילו מאוד מרוצה, אז הוא ניסה למכור לי מנוי ל"אוטו שטח", הסברתי לו שאין לי שום עניין בתחום הזה ואני לא רוצה לרכוש מנוי, הוא המשיך לנסות כמה פעמים לשכנע ובכל פעם בצורה אחרת, לא הסכמתי

לבסוף הוא סיים את השיחה איתי בקול מאוד עצבני מכיוון שלא הסכמתי לעשות עוד מנוי.

אז בדיוק כמו שהוא הסכים לתת לי מגזין ישן שלהם כדי למשוך אותי לעשות מנוי ככה הוא נותן לך צ'ופרים כדי להשאיר אותך.

שי

גולף GTI סטנדרטית....כמעט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

די מוזר :roll:

מפני שכשהתקשרו אליי וניסו להציע לי מנוי על מגזין "אוטו שטח" פשוט אמרתי שאין לי שום עניין בעולם הרכב. בלי שום ניסיונות שכנוע, וכל השיחה עברה בטונים מאוד נחמדים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב , גם אלי התקשר רונן , ככה קוראים לו. כנראה מנהל שירות לקוחות אבל מתקשר לכולם.

נתן גם לי את הרוטינה של מנוי וותיק (למרות שהוא מאוד חביב) וכשאמרתי שאני לא ממש מעוניין לחדש הוא ענה - גם ב 50% הנחה לא ??

בקיצור ... אני ממש מתלבט אם לחדש... MAX הרבה יותר מעניין.

Leon Cupra 2009

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקיצור ... אני ממש מתלבט אם לחדש... MAX הרבה יותר מעניין.

אל תגיד את זה באותה נשימה ! זה חילול הקודש ! אין כמו מורנו ורבנו מקס פאוור , ואימרו אמן ! )

אמן

אל תשכחו,

לא משנה כמה תנהגו מהר, תמיד תוכל להגיע לכם מיני מהשוליים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...