Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

IS250 ביבוא אישי (או משהו דומה)

Wheezy
שימו לב! השרשור הזה בן 5382 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

החלטנו לא ללכת על ה318, יקר מדי בשביל מנוע 136 כ"ס... די מגוחך.

אופציית היבוא האישי עלתה על הפרק, מכיוון שזה נושא שהחל לצבור תאוצה בשנה האחרונה.

רציתי לדעת אם מישהו יודע מה המחיר לIS250 מהשנתיים האחרונות מארה"ב, לא אכפת לי להתעסק עם זה אם אפשר לעשות את זה לבד, אבל עדיף מסוכנות של יבוא אישי.

ואם יש רכב אחר עד 200K ביבוא אישי ששווה לשקול.

הדרישות הן -

רכב פרימיום עם מנוע טוב (מוכן להתפשר על משהו כמו 160 כ"ס), שיהיה מפנק וברמת אבזור גבוהה.

אני מקווה שאני לא מבקש יותר מדי בשביל מעט מדי כסף, אבל זה התקציב כרגע.

Auto Emoción

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה159 כבר מזמן לא עולה פחות מ200K, המבצע שהיה נגמר.

מה גם שמה שהם הציעו אז ב190K זה אוטו עם רמת גימור של ליסינג, אוטו עם טסות ובלי שום אבזור מינימלי.

Auto Emoción

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה לי אליך: האם אי פעם מימיך ישבת ב-159 בגירסתה הבסיסית? אני כן. אפילו נהגתי.

למעט סאנרוף וג'אנטים, הרכב מגיע עם כל התוספות שהיית מקבל בדגמים היקרים יותר. בתמורה, אתה מקבל רכב שכל הביקורות ללא יוצאת מן הכלל גמרו עליו את ההלל במחיר תחרותי מאוד. אם ג'אנטים זה דבר כל כך חשוב לך, אתה תמיד יכול להוסיף אותם בשלב מאוחר יותר.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נא לא לצטט הודעה קודמת.

ג'אנטים זה לא בעיה (למרות שג'נטים וצמיגים איכותיים זה כמעט 10K).

אבל עד כמה שאני זוכר אין ריפודי עור, שזה משהו שאני לא מוכן לוותר עליו לאור המצב המזוויע שבו נמצאים הריפודי בד ב9-3 הנוכחית.

אני גם לא חושב שיש מסך צבעוני או מערכת סאונד ששווה משהו.

אז בעצם איזה אבזור נשאר?

וה159 זה אוטו לא אמין (כמו גרמני או יפני) וכשהוא מתקלקל זה נזק רציני ביותר לכיס.

האלפא לא על הפרק.

הIS250 יושבת עליי בול, הבעיה היא שהיא קצת יקרה מדי, לכן אני מחפש יבוא אישי.

Auto Emoción

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה-is250 מיוצרת ביפן ולכן לייבא אותה מארה"ב זה לא ריאלי. אם תייבא אותה מאירופה יהיה מאוד מאוד יקר.

רכבים בקטגוריה זו לא יצאו משתלמים במיוחד ביבוא האישי (היבוא האישי מתחיל להשתלם ברמות מחיר של כ-300 אלף ש"ח ומעלה).

יש בלוחות המון מכוניות יד שנייה בנות כחצי שנה-שנה וחצי, תמצא אחת כזו, תוכל למצוא גם בפחות מ-200 אלף עם אחריות של היבואן (תתקשר ביום ראשון ללקסוס ישראל, תבקש את מחלקת lexus selected זו מחלקה שמתעסקת ברכבי יד שנייה ישירות מהיבואן עם אחריות מלאה). זה עדיף לך על יבוא אישי.

Lexus CT200H

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סקודה סופרב לדעתי, יכולה להיות אופציה לא רעה בכלל, וגם ישאר לך עודף מ-200K אפילו אם תקנה את הדגם היקר ביותר עם מנוע 1.8TSI

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נא לא לצטט הודעה קודמת.

ג'אנטים זה לא בעיה (למרות שג'נטים וצמיגים איכותיים זה כמעט 10K).

אבל עד כמה שאני זוכר אין ריפודי עור, שזה משהו שאני לא מוכן לוותר עליו לאור המצב המזוויע שבו נמצאים הריפודי בד ב9-3 הנוכחית.

אני גם לא חושב שיש מסך צבעוני או מערכת סאונד ששווה משהו.

אז בעצם איזה אבזור נשאר?

וה159 זה אוטו לא אמין (כמו גרמני או יפני) וכשהוא מתקלקל זה נזק רציני ביותר לכיס.

האלפא לא על הפרק.

הIS250 יושבת עליי בול, הבעיה היא שהיא קצת יקרה מדי, לכן אני מחפש יבוא אישי.

אמת, אין ריפודי עור, ולמיטב ידיעתי גם מערכת הסאונד היא אותה מערכת שמגיעה בדגמים הבכירים יותר.

האבזור שכן נשאר הוא ציוד בטיחות מלא וללא פשרות ושאר החשמולים הרגילים.

159 משווקת כאן לפחות 3 שנים. עד כה, לא ידוע על בעיות אמינות כלשהן, מה גם שגם הגרמניות בימינו אינן המדד האופטימלי לאמינות.

אבל עזוב, נראה שאיזה טיעון שאני לא אכתוב פה לא ישנה את דעתך. מבחינתך האופציה שנקראת אלפא 159 לא שווה אפילו בדיקה באינטרנט.

הכי טוב לקסוס! אין להם בכלל רשת מוסכים כי הרכב ממילא לא מתקלקל.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמת, אין ריפודי עור, ולמיטב ידיעתי גם מערכת הסאונד היא אותה מערכת שמגיעה בדגמים הבכירים יותר.

האבזור שכן נשאר הוא ציוד בטיחות מלא וללא פשרות ושאר החשמולים הרגילים.

159 משווקת כאן לפחות 3 שנים. עד כה, לא ידוע על בעיות אמינות כלשהן, מה גם שגם הגרמניות בימינו אינן המדד האופטימלי לאמינות.

אבל עזוב, נראה שאיזה טיעון שאני לא אכתוב פה לא ישנה את דעתך. מבחינתך האופציה שנקראת אלפא 159 לא שווה אפילו בדיקה באינטרנט.

הכי טוב לקסוס! אין להם בכלל רשת מוסכים כי הרכב ממילא לא מתקלקל.

האופציה שנקראת 159 נבדקה פיזית באולם תצוגה כשהיה את המבצע ההוא של ה190K.

אלעד, אתה עונה לילד בן 18 שרק קיבל רישיון, חסוך את זה לעצמך

אמנם אני בן 18 ואני כותב את ההודעות אבל השיקולים והתשובות הם של אבא שלי, ככה שהזלזול שלך מטופש ומיותר.

Auto Emoción

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תתרגש wheezy. אתה (או במקרה זה - אביך) הוא זה שהולך להוציא 200K ש"ח על רכב ואתה צריך להיות שלם עם ההחלטה. שכל יתר המייעצים יוציאו את הכסף שלהם על מה שנראה להם, ואני לא בטוח שהם היו הולכים על האלפא. מאוד קל לייעץ מבחוץ מבלי לשאת באחריות כלשהי לאחר מכן.

לגבי הלקסוס, בארה"ב ניתן להשיג אחת משנת 2008 בכ-30K דולר. אני לא מומחה לעניין אך בהנחה שאתה צריך להוסיף לפחות 100% על המחיר הנ"ל לא נראה לי שתצליח להביא אותה בפחות מ-200K ש"ח. ביד 2 ראיתי אחת שנת 2007 המוצעת ב-190K ש"ח.

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין, בדקת באולם התצוגה גם את רמת האמינות של ה-159?

עזוב, אל תטרח לענות. הבנתי עם מי יש לי עסק. באמת, אין לי שום בעיה עם זה שאינך מעוניין ברכב הזה, רק עשה טובה ואל תכתוב תירוצים כדי לצאת ידי חובתך, כי לומר על ה-159 שהיא סובלת מבעיות אמינות זה לא מוציא אותך חכם במיוחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

159 הוא יופי של אוטו אבל ישנן גם אופציות נוספות.

למעשה ישנן המון אופציות נוספות. כל כך הרבה שהשאלה האמיתית שצריך פותח השרשור (ואביו) לשאול זה - איזה תכונות הם מחפשים מאוטו של 200 אלף ש"ח? מה חשוב, מה חשוב פחות ומה הוא בגדר "יהרג ובל יעבור".

לגבי הלקסוס, מצטרף לדעה הכללית - אין טעם להביא ביבוא אישי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין, בדקת באולם התצוגה גם את רמת האמינות של ה-159?

עזוב, אל תטרח לענות. הבנתי עם מי יש לי עסק. באמת, אין לי שום בעיה עם זה שאינך מעוניין ברכב הזה, רק עשה טובה ואל תכתוב תירוצים כדי לצאת ידי חובתך, כי לומר על ה-159 שהיא סובלת מבעיות אמינות זה לא מוציא אותך חכם במיוחד.

עד כדי כך קשה לך להבין שיש אנשים שלא מעוניינים באלפא - ושזה בסדר?

כבר מהחתימה שלך אפשר להבין שאתה משוחד ולא אובייקטיבי, יש לך את המחלה של האלפא וזה נהדר אם זה מה שאתה אוהב, לאלפא יש המון צדדים חיוביים ואני מאוד מקווה להיות בעלים של אלפא ביום מן הימים, אבל זה לא מה שאני מחפש כרגע - זה עד כדי כך מפריע לך?

הלכתי ולא התלהבתי ממה שראיתי באולם התצוגה, וגם מבדיקות שעשיתי באינטרנט הבנתי שהאמינות של האלפא לא מדהימה, אם אתה חושב שאני טועה אני אשמח אם תרחיב.

והדיבור המתנשא שלך לא מוסיף לך כבוד, אתה יכול להפסיק עם זה.

Auto Emoción

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5382 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...